| |
 |
1.
(2008 05 18 16:37)
yra tokia Tele Bim Bam dainelė - "Mane barė" ;)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 18 16:37)
JĖĖĖĖĖĖĖĖĖ
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 18 16:38)
siuzetas indoms:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 18 17:04)
prie Bražuolies...? ale luokuomuotyvs lietuvas geležinkelių... reikiej rusiška palauktc...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 18 17:45)
liux
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 18 19:33)
Labai geras darbas, kiekviena atskira foto irgi labai stipriai ziurisi
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 18 20:36)
o paskutine - sirdi plesia lauk - kaip is senos geros pasakos...saunus reportaziukas/serijyte :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 18 20:57)
idomus pasakojimas.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 18 20:59)
super :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 18 21:07)
puiki serija, tokia mažutė..., o reikalai rimti ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 18 21:14)
tiesio dūšia atsigavo:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 18 21:59)
Geeras! O man irgi kaip tik labai priminė Telebimbam dainą, minėtą pirmame komentare :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 18 23:23)
yep
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 18 23:46)
:))+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 19 09:48)
super:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 19 13:50)
penketuks
|
|
| |