Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

apie rimtus dalykus...

 
1. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 18 16:37)  
yra tokia Tele Bim Bam dainelė - "Mane barė" ;)
 
 
2. Jonas Tučkus    (2008 05 18 16:37)  
JĖĖĖĖĖĖĖĖĖ
 
 
3. Andrius Vaitkevičius    (2008 05 18 16:38)  
siuzetas indoms:)
 
 
4. Voišė Vaišvilaitis    (2008 05 18 17:04)  
prie Bražuolies...? ale luokuomuotyvs lietuvas geležinkelių... reikiej rusiška palauktc...
 
 
5. Antanas M    (2008 05 18 17:45)  
liux
 
 
6. O.S.    (2008 05 18 19:33)  
Labai geras darbas, kiekviena atskira foto irgi labai stipriai ziurisi
 
 
7. Inga Jankauskaitė    (2008 05 18 20:36)  
o paskutine - sirdi plesia lauk - kaip is senos geros pasakos...saunus reportaziukas/serijyte :)
 
 
8. kilimas    (2008 05 18 20:57)  
idomus pasakojimas.
 
 
9. Nerijus    (2008 05 18 20:59)  
super :)
 
 
10. Daiva Kielė    (2008 05 18 21:07)  
puiki serija, tokia mažutė..., o reikalai rimti ;)
 
 
11. Giedrius_In    (2008 05 18 21:14)  
tiesio dūšia atsigavo:)
 
 
12. Little Miss Sunshine    (2008 05 18 21:59)  
Geeras! O man irgi kaip tik labai priminė Telebimbam dainą, minėtą pirmame komentare :)
 
 
13. Ramūnas L.    (2008 05 18 23:23)  
yep
 
 
14. birute simoniene    (2008 05 18 23:46)  
:))+
 
 
15. Флагвамвчaйку    (2008 05 19 09:48)  
super:)
 
 
16. Dangus    (2008 05 19 13:50)  
penketuks
 
 

Serijos
Taškai: 81
Vidurkis: 4.85
Vertino vartotojų:   30
Žiūrėta kartų:   2600
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00008
100117
1000 2
(balsai vėluoja viena para)