Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nu kokios prastos siandien nuotraukos...

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 4 28 21:54      

adminui - jei zinosiu apie ka kalbame, zinosiu ar galiu padet. noro turiu. vis dar.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 4 28 22:05      

SPĖJU KAD BE EIKALO VELIUOSI Į DISKUSIJAS, bet: bla bla. Atsipašau už begalę klaidų. Pykstuosi su kompiuterio klaviatūra. Niekad nemokėjau su ja elgtis. O ir šiaip rašiau žodžio negerbtamas, itin skubėdamas : ) ta va taip va.

Dėl to, kad liktų tik keli "menynykai" irdalytų visiem pliusus. Hm. nemanau kažkap. Tie psiaudiškiai tai kaiptik kritiškiau į viską žiūri, ir ieško klaidų.

O paukštininkai taip sakant ryškiai padaro punksnytes, o VIISKĄ VIIISKĄ išbokehina, tad net nebėga juk prie ko prikibt : )
Dar dėl paskatinimo ir mušimo vietoj jo: MUŠT MUŠT MUŠT. Tada mušti muš muš ir muš. Mane mušė mušė mušė. Ir dabar tuo džiaurgiosi, nors š pradžių tai net nervavo ir liūdino. Bet toks dalykas labai geras - atsijoja tuos, kuriem nieko ir nesigaus fotografijoje, nes tie kuriems gausis tai viską darys ilgai, ko ir padarys, o tada tik eis tiesiu keliu. Dabar galima diskutuot dėl tų tiesių kelių. Kad kiekvienas gali pasirink ar en popsą ar ten DEEEEEP UNDERGROUNDĄ ir bla bla bla. Jej pasirinks mštas popsą, tai jį vistiek gerai stengsis daryti, nes supras kad paprasčiausias kadras su kažkuo banaliai gražaus nelabai ko vertas.

Tfu tfu. Nervuoa. Kai būsiu apsėdęs savo kompiuterį, su normalia klaviatūra, tai pasistengsiu visas klaidas štaisyti, bei mintis tvarkingiau sudėti, bei jas pagrysti, nes daar jau valgyt valgyt labai noriu. Gero vakaro, Kūdriškiai.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 4 28 22:26      

noriu tik tiek pridėt - jei fotografija yra padaryta visiškai belekaip, tai ten gal tinka komentaras "Pasiskaityk bent pradmenis" ?
berašant idėja kilo - o jei įdėčiau fotografiją su komentaru "taip žinau, kad geriau būtų buvę perstumti aparatą į šoną, bet juk dabar neperdarysiu?" kas nors pasikeistų vertinime? (čia buvo retorika Smile )


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 28 22:27      

pavalges eik miegot, benai Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2008 4 29 0:05      

admin rašo:
Tai vat anksčiau ar vėliau bus taip:
.

oho kiek pakitimų laukia Smile smagu.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2008 4 29 6:19      

meatandflowers rašo:
Man čia labai panašu kai kokie undergroundinės muzikos mėgėjai varo ant visų kitų kurie klauso kitokią muziką nei jie, bet kai kokie pseudo-gotukai etc. masiškai pradeda klausyt vieną iš jų mėgiamų grupių, aniems tai jau automatiškai palieka ''popsas''. Čia ir analogiškas atvejis.. tingiu plėstis jei dar nesupratot apie ką čia.


Ė, byčs, tu undergroundo savo purvinom letenom neliesk..
Very Happy
O jei rimtai, tai žmonių su labai ribota nuomone (ir kai tik vienas požiūris yra teisingas) yra visur, nepriklausomai nuo išsilavinimo, klausomos muzikos ar dar kokio bieso... Bet nemanau, kad čia būtent toks atvejis. Visai pritarsiu, kad kelias pastarasias dienas, labai mažai kurią nuotrauką noris atsidaryt iš miniatūros (thumbnale) į didesnį variantą.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 4 29 7:06      

Žiūriu,kad vos ne kiekviename komentare užkliūva paukščiai,vadinasi tai tiesiogiai liečia ir mane.
Jei atvirai tai nelabai suprantu,kodėl jie taip erzina ? Nepatinka - nežiūrėk. Man irgi nepatinka visoks iš*****,kur būtina pabrėžti,kad čia super duper juosta ,caro ruriko laikų ir visa kitą.Paprasčiausiai į tai nežiūriu ir man nusispjaut kokio amžiaus ta juosta.
OK,aš turiu kur talpinti paukščiukus,taip ,kad galiu negadinti ponai menininkai Jums gyvenimo ir nuotaikos !!!


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 4 29 7:19      

Arunai niekur tu neik. tavo pauksciai gerai fotografuojami. as kalbu kaip tas kuris nesidomi ir neziuri i pauksciu foto. taciau jei taves cia nebus tai tada priskris baisiu pauksciu i kudra ir bus dar baisiau. palikit savo nuotrauku uzkelta kartele. pons Arunai.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 4 29 7:22      

Arūnas Eismantas rašo:
OK,aš turiu kur talpinti paukščiukus,taip ,kad galiu negadinti ponai menininkai Jums gyvenimo ir nuotaikos !!!


buk žmogus, gadink
antra vertus, aš nemeninyks (-:


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 4 29 7:58      

Robis . rašo:
to MARIJUS> itariu tamsta eilini karta provokuojat Wink juk buvo likes toks saitas images.lt, kur pries mirti buvo like tik "alia menininkai" (nusistate pries paukstukus), bet kaip supratau jums "vieniems" pasidare liudna ir prisijunget prie kudros.... jei netingit ir linke i diskusijas pasitikrinkit pagal datas kas kada "isejo" is images ir kas kada "prisijunge" prie kudros Wink
VISOS sios diskusijos Kudroje prasidejo nuo JUSU temos sukurtos "Man nepatinka cia" ir fleimas dazniausiai prasideda nuo jusu minties. Jus isprovokuojat , tuomet pasitraukiat ir is tolo dziaugiates kaip like tarpusavy tusciai "irodineja tiesas".....

Robi,ar tu gali viena karta baigti spangti? tu pazhiurek i lankomumus to saito ir nuotrauku talpinimo kiekius,nuo tu laiku ,kai ash ir kiti tenai shurmuli pradejo. ir kada tas saitas,kaip tu pasakei numiro? kai mes nustojome talpinti fotas i ji.tai buvo manau vienintelis ano saito pakilimas,kai jame bent kazhkas kazhkokias idejas ir pastangas kelti pradejo ,o ne vien minkshtas vietas vienas kitam laizhyti.na zhiurek.ishejau ash su savo shurmuliu,tai kas tau dabar trugdo ta saita prikelti? ka? gal nuobodu tau ten? tai vat padaryk ,kad taip nebutu.
ale matai viska tik taip,kaip pats nori matyt.tokio zhmogaus dar nebuvau sutikes.ishties.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas    2008 4 29 7:58      

Arūnai tikrai gražus paukčiukai ir gerai nufotografuoti,pauščius ir tai yra gyvaja gamtą yra sunku fotografuoti ir reik važuoti ,laukti ir labai daug laiko atima kas jū nekarto nefotografavo tai net nežino kaip tai viskas daroma jei nori tikrai idomia nuotrauka pateikt, o dar jei reta rūšį.O gyvaja gamta,kuo labiau fotografuoji tuo daugiau traukia ir pradedi suprast koks tai sudedingas ju pasaulis ,O jei kam patinka miesto ar kitoks stiliu fotografavimo tai aš nieko prieš niekada neturiu jug turi būti įvairiu fotografiju .jei nepatinka pasižiūriu ir nebalsuoju jug kekvienas savytas stiliu fotografavimo turime<tai sekmės visiems ir gerbkime vieni kitus geru idomiu nuotraukyčiu Smile Wink Birute4

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 4 29 8:16      

Arūnas Eismantas rašo:
Žiūriu,kad vos ne kiekviename komentare užkliūva paukščiai,vadinasi tai tiesiogiai liečia ir mane.
Jei atvirai tai nelabai suprantu,kodėl jie taip erzina ? Nepatinka - nežiūrėk. Man irgi nepatinka visoks iš*****,kur būtina pabrėžti,kad čia super duper juosta ,caro ruriko laikų ir visa kitą.Paprasčiausiai į tai nežiūriu ir man nusispjaut kokio amžiaus ta juosta.
OK,aš turiu kur talpinti paukščiukus,taip ,kad galiu negadinti ponai menininkai Jums gyvenimo ir nuotaikos !!!

asmenishkai ash nesakiau,kad tu ju nerodyk.tavo darbai chia daugiau laukiami nei mano.o tu jau ant juostu varai. protingas gi vyras manau esi.ash paukshtukus labai myliu,beveik tiek kiek fotografija,bet bishki mazhiau Smile mano kalba buvo apie sukurtus atskirus srautus ar klanus. kur butu surushiuoti ar atskirti tie paukshtukai ,nuo caro Pimpalo laiku juostu .tada nei tau tokiu diskusiju skaityti ,nei man krankseti nereiketu.paprasta sakyti,jei nepatinka,tai nezhiurek. kai eini per fotas ,kad sekanchia pamatyti per rodykle,taip neisheina,o ir apachioje ant mazhuju previu,kartais vien paukshtukai ir geles. manai man malonu delioti tuos zhemus balus,numushineti reitingu,kurti sau,kaip viskuom nepatenkinto ivaizdi?ash daug mieliau nematychiau tu visu dalyku , o zhiurechiau i kurybinius darbus ,kad ir nevykusius,bet kurtus,kazhkokia ideja megintus uzhkabinti.
aishku galima sedeti rankas sudejus ir zhiureti kas ish to gausis,bet ash manau ,kad tiesa ir gimsta diskusijose ,kurios, kad ir lydimos ginchu,bet yra.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 4 29 8:33      

[quote="Marijus *"]
mano kalba buvo apie sukurtus atskirus srautus ar klanus. kur butu surushiuoti ar atskirti tie paukshtukai ,nuo caro Pimpalo laiku juostu

Kažkiek surūšiuoti ir dabar.Galima atsifiltruoti gamtą,kitą,pelkę ir t.t.
Aišku gal būt per mažai.Asmeniškai man patinka kaip club.foto.ru - ten balsavimai faktiškai vyksta kategorijose ir kiekviena kategorija turi savo dienos ir savaitės geriausias.Jei man nepatinka portretai,einu į fotomedžioklę, ir matau visas fotografijas su reitingais ir balais,bet tik iš tos kategorijos....


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Rūta Urbonaitė    2008 4 29 8:34      

Tik nesugalvokit dingti iš čia, Arūnai. Smile Kūdra labai daug netektų. Fotografijos dedamos pagal žanrus, todėl kam nepatinka gamtos vaizdai, gali rinktis kitas kategorijas. Fotografuoti paukščius, kaip tai darote Jūs, irgi yra menas.
Kas man iš tikro bado akis - per daug čia vertinama pagal draugus ir nedraugus. Įdeda 'saviakas' kokį nesusipratimą, kuriame nei kūrybos, nei vaizdo ar atlikimo technikos su žiburiu nerasi, bet balai auga kaip grybai po lietaus. Juokinga ir graudu.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 4 29 8:40      

aaaa... ko jūs dar šnekat, jeigu adminas jau viską pasakė?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą