Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

LOMOgrafija

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas hideo    2008 4 27 9:48      

foto labiausiai įtakoja ta aparato dalis, kur 20cm už vaizdo ieškiklio tęsiasi Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomito    2008 4 27 12:34      

seip ne nuo fotikiko priklauso Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 27 22:05      

tai aš suprantu, kad svarbu ir ką fotografuoji. bet va tos spalvos ir patamsinti kampai....
yra gal kokios specialios juostelės ,kad būtų ryškesnės, sodresnės..... spalvos?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2008 4 28 7:37      

http://shop.lomography.com/shop/main.php?cat=&pro=lfr

negatyvinės juostelės geros spalvos, skaidrių dar nebandžiau, kaip suprantu pakrosinus irgi gerai gaunas...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 4 28 17:02      

hm... kaip manot - o tarkim su kokiu 1Ds mk III (greičio etalonas Very Happy) ir pinhole stiklu - galima tai būtų vadint LOMO grafija? Smile
IMO kaip ir ne...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 4 28 17:18      

Giedrius G rašo:
hm... kaip manot - o tarkim su kokiu 1Ds mk III (greičio etalonas Very Happy) ir pinhole stiklu - galima tai būtų vadint LOMO grafija? Smile
IMO kaip ir ne...


O ar galetum pvz ideti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 28 18:08      

taigi su pinhole jau nebėra lomografija. Kažkaip kitaip vadinasi Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 4 29 9:07      

smena 8m /pats tas.aishku kultinis tai LCA,bet ir visi kiti zhaisliukai tinka. ten tuose 10taisykliu svarbu kas parashyta,kur nuorodoje .kita nesvarbu.
ir patarimas daugiau vaikschiok po miesta ,nei po gamta Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 29 14:46      

štai tos taisyklės:
10 Lomografijos taisyklių
1. Visur ir visada nešiok savo LOMO.
2. Naudok jį visada – dieną ir naktį.
3. Lomografija – tai ne įsikišimas į tavo gyvenimą, tai jo dalis.
4. Fotografuok nuo juosmens.
5. Fotografuok objektus prisiartinęs kuo arčiau.
6. Negalvok fotografuodamas.
7. Būk greitas.
8. Tau nebūtina žinoti, kas bus užfiksuota juostoje.
9. Nebūtina žinoti ir kas buvo užfiksuota.
10. Nesijaudink dėl (šių) taisyklių.

dabar liko tik man nusipirkt juostelę ir tuos bus pripyškinta kadrų Very Happy
reiks paklaust kokia geriausia tiktų Smile o kike kainuoja išryškinti juostelę? niekad neryškinau tai net neįsivaizduoju...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 4 29 16:28      

juosta gali kokia kodak gold 100 ar 200,ar fuji superia 100 ar 200.nebrangios ir gan geros. ryshkinimas 3-5lt.juostas jei pasenusias arba kur paieshkojus po 3-5lt realu rasti.skanavimas skirtingai kainuoja.su ta smena 8m nepabijok po du tris kadrus kartais sukalti neprasukant juostos.na zhodzhiu kapeiku bishki kainuoja zhinoma,bet malonumo ir gali suteikti linksmasis procesas ir rezultatas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 4 29 17:04      

dar vienas dalykelis,kuri nedaugelis aparatu turi,tachiau tavo 8M turi,tai ishlaikymu skaleje reikshme B .ta prasme ishlaikyma ish rankos,kiek laikysi nuspaudes knopke,tiek ir bus ishlaikymo.labai gerai,kai vakare pvz ,jau saulei usileidus,kokius dviratininkus fotkyti,ar zhmones einanchius. nereikia jokiu shtatyvu lomografijai tieiog laikai,arba vedi kartu su objektu fotika .idomiu bajkiu isheina. kai sekunde ir ilgiau palaikai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 4 29 17:12      

Lukas Pečiulaitis rašo:
ammm, juostose ir juostiniuse fotoaparatuose mano žinios lygios 0.
Toje parduotuvėje, man moksleiviui, perbrangu. Tiesa sakant, man ir 100lt lomo fotoaparaui yra per brangu.
Ir išvis, man atrodo, kad čia nėra būtina fotografuoti tik su lomo fotoaparatais. Juk nuotrauką tai vistiek tokią pačią užfiksuosi....
Tame straipsnyje mačiau parašyta, kad galima nusipirkti pigiai, kiniečių padirbtų, su 4 objektyvais. Gal žinot kur tokį rast?
vistiek, pirmą juostelę tikriausiai bandysiu su savo Smena 8m. dabar, kokią juostelę derėtų pirkti, kad gauti tas spalvas? dėkui už atsakymus


Lomografija ir yra lomografija, o ne zenitografija, canonografija, nikonografija ar yashicagrafija. Mintį tikiuosi supratai. Yra atitinkama technika tam, Tavo Smena M8idealiai tinka tam.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 29 17:47      

Marijau, dėkui už išsamų paaiškinimą Smile
o tą B tai jau užtikęs buvau Smile
Va tiką parėjau iš foto ateljė. Sakau ar turit juostelių lomografijai (mačiau tokių užsienyje yra), tai pasižiūrėjo kaip į durną Very Happy paaiškinau kas ta lomografija, bet vistiek likau nesuprastas.... žmonės nežino ką reiškia net, tai ką kalbėt apie specialias juosteles.
Ryt reiks nusipirkt juostelę ir daryt pirmus bandymus Smile O ryškinimas sakė 2,10lt, nebrangiai Smile tik va foto atspausdinimas ir juostelė brangoki.
O, pasinaudosiu proga Very Happy , gal kas turi parduot , kaip minėjo, kokių senų pasenusių, bet dar gerų juostelių, nelabai brangiai? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 4 29 17:58      

Ooo, Lukai, spaudžiu ranką ir laukiu įdėtų darbų. Kai ti ką įmesi - privačiai arašyk, įdomu : ) tikiuosi gerai eisis.
O aš tai į toką smeną visad superia 200iso dedu. ir ore viskas :>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 4 29 18:03      

jau galvojau čia nėra nė vieno lomografisto Smile bet pasirodo klydau Smile
Okey, kai bus darbų galiu pranešt Smile
o pats jau senai tuo užsiimi?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą