Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Apple iMac 27' 2.93 QUAD CORE i7 2TB+256 SSD 16GB

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 17 21:56      

Sveiki,
labai neseniai įsigijau labai brangų žaislą Smile
Mokėjau už jį ~15.000Lt.
Apple iMac 27' 2.93 QUAD CORE i7 2TB+256 SSD 16GB.
Pirkau pilnai sukomplektuotą. Belaidžiai klaviatūra, pelė ir "Trackpad" padukas. Yra Apple pakrovėjas ir visada atliekantis pakrautas akumuliatorių komplektas. Mac'as pasikrauna labai greitai. Yra pultelis. Labai smagu žiūrint filmus. Galima muziką, nuotraukas, filmus, garsą junginėt ir pan. Apie procesorių ir atmintį nėra ką pasakot, manau kam reikia supras ir taip Smile
Žodžiu prigyriau daug. Jei kam būtų įdomu sutaupyti mano sąskaita, prašau, kreipkitės. Gal ir sutarsime Smile
Mano kontaktai: 8-650-39111; Vytautas.
Beje, būklė yra puiki. Jis tik išimtas iš dėžės ir pastatytas ant stalo. Jokių įbrėžimų ar kažko pan. nėra. Yra visos pakavimo dėžės, instrukcijos. Nieko neišmečiau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas paulius si    2011 1 17 23:31      

nu ir daiktas, atrodo į serverinę panašesnis Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas medinis    2011 1 18 7:53      

spaudziu like

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Balčiūnas    2011 1 18 7:57      

labas; idomu kiek [kokios salygos[;]super daikciukas...Pagarbei Remigijus tel 845433885...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 9:52      

Sveiki,
Ačiū visiems už atsiliepimus.
Dėl sąlygų aš manau galėčiau daugiau, mažiau prisitaikyti, bet manau geriausia būtų, kad žmogus atvažiuotų pas mane į namus. Manau, kad šitas apple vis tiek kaip bebūtų yra brangus ir tas kas perka būtų daug ramesnis, jei žinotų kur aš gyvenu. Bent jau aš tokiu atveju būčiau. Nu ir aišku turėtų atsivežti gerą Fantos buteliuką Smile
Dėl pinigų man galvoje sukasi ~12.000Lt. Su rimtai besidominčiu žmogumi visuomet linkęs pabendraut plačiau Smile
Iš anksto ačiū už pastabas ir pasiūlymus.
Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 1 18 10:24      

ideal.lt
Z0JP000NQ iMac 27" i7 QC 2.93GHz/4GB/1TB/Radeon HD 5750/SuperDrive NEW 8199.00
ivertinkim kad jie geranoriskai parduoda su -5% nuolaida studentams...

is tikro pats labai noriu sitokio todel visais saltiniais domiuos kur gaut pigiau. ideal.lt parinkau kaip brangiausia varianta.

tai tiek ;].

jei nepaslaptis kur pirkote ji uz 15k?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Balčiūnas    2011 1 18 11:38      

Tikreusei truksta info apie forcavima ir pridedama komplektasija.nes idel paziurejus nesusidarysi pilno vaizdo TAI JUS geimeris ar grafikas kad toki rinkot [ar seip nezynantis kur pinigelius det] ogal palikima iprasminot Toke investicija manau turetu but darbiu ...Seip idomu but pabendraut [gal i skaipa ar i email ] negaliu prisiskambint...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 11:43      

Sveiki.
Kai norejau pirkti, Lietuvoje man niekas negalejo sukomplektuoti tokio, kaip as norejau. Pripazistu, kad sergu gigantomanija, bet kiekvienas, kaip sakoma, savaip is proto kraustosi Smile
Kaina iskele pagrinde 2TB + SSD kietas diskas ir 16 GB RAM!!!
Mac'a uzsisakinejau Londone. Lietuvoje pirkau tik Europini laida i rozete is iDeal parduotuves Kaune.

Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


Paskutinį kartą redagavo Vytautas Adomaitis, 2011 1 18 18:45 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Balčiūnas    2011 1 18 12:07      

Taip super [gal yra papilldomi softai ]originalus..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2011 1 18 12:12      

16Gb vaizdo plokste? wt* Smile tik tenoriu leptelt, kad tokie dalykai taip greit pinga, kad neverta niekada kist pinigu i aukstos klases kompus... po 5metu tai bus vidutinis kompas uz kosminius pinigus Smile nu bet kaip sakoma, "obuoliukai" tai labiau stilius Smile is kitos puses noretusi paciam ismegint kaip sukasi toks zveriukas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 12:17      

Sveiki, Remigijau.
Del skambinimo turetumet prisiskambint, nes rasineju dabar per telefona Smile
Tie kas rimtai dometusi, rekomenduoju pasibandyti ta Mac'a kur nors pries perkant ir nepadaryt tokios klaidos kaip as. Mane suviliojo dizainas ir pardaveja (labai jauna ir grazi buvo:D). Itikino ir draugas, turejo laptopa apple. Zodziu nelimpa jis man nors tu ka... Neturiu tiek laiko, o kai jau turiu laiko - truksta noro pradet is naujo mokintis dirbt su juo.

Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Razmas    2011 1 18 12:51      

Julius Stasiulionis rašo:
16Gb vaizdo plokste? wt* Smile tik tenoriu leptelt, kad tokie dalykai taip greit pinga, kad neverta niekada kist pinigu i aukstos klases kompus... po 5metu tai bus vidutinis kompas uz kosminius pinigus Smile nu bet kaip sakoma, "obuoliukai" tai labiau stilius Smile is kitos puses noretusi paciam ismegint kaip sukasi toks zveriukas Smile


na apple tikrai taip greitai nepinga kaip kita kompiuterine technika, ir po 5 metų šis iMAc bus afigienas kompas, dabar technologijos taip greitai nebetobulėja, na nežinosi kas aiškus bus po 2 metų, bet pastarieji porą metų rodo kad tikrai nėra didelių pokyčių kompiuterinėje technikoje.


Klausimas temos autoriui:
Kodėl rinkotės iMac o ne Mac Pro su 27" LED cinema ? ir kodėl nusprendėte parduoti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 1 18 14:02      

atsiprasau dar karta del offtopico:

sutinku SSD kol kas dar brangu ir kaina del to galejo soktelti auksciau lubu. mano viena drauge gyvenanti Londone kaip tik pries menesi pirko toki iMac tik ne SSD diskais ir kaina buvo 2600GBP rodos. pirko del architekturiniu dalyku.

tikrai sergat gigantomanija jei nebandes apple produkcijos imat imac'u flagmana Smile. sekmes parduodant. ir manau sveikinimai kazkam kas isdrys isigyti.

o pats turiu ir imac ir macbook pro. artimiausius 3 metus tikrai negalvoju apie kita branda. tik kad LT visada buvo PC salis todel ir macai sunkiau cia limpa. juk labai nelengva isigilnti i kitos OS veikima ir patogu naudojimasi kai ilga laika buvo kalama ta pati windows sistema. beje jau win 7 savo veikimo principu panaseja i macos. o sekanti win versija net neabejoju kad veikimu bus apie 70% macos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 14:09      

Sveiki, Antanai.
Ačiū už klausimą. Rinkausi iMac todėl, kad man patiko tai, kad ant stalo apart "televizoriaus" daugiau nieko nėra. Kuo patiko iMac'as tai kad labai gražiai atrodo, ekrano ryškumas neapsakomas ir į visą tai buvo galima sukišti labai rimtus vidurius. Pirkau todėl, kad galėjau ir norėjau. O parduodu todėl, kad tiesiog pasinaudojęs suvokiu, kad man reikia Windowsų Smile
Dėl pačio iMac'o komplektiškumo, būklės ir pan. garantuoju. Kviečiuosi pas save pasėdėti prie jo ir išbandyti. Tikrai nesiūlau niekam pirkti katės maiše.

Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Adomaitis    2011 1 18 14:14      

Dangus rašo:
atsiprasau dar karta del offtopico:

sutinku SSD kol kas dar brangu ir kaina del to galejo soktelti auksciau lubu. mano viena drauge gyvenanti Londone kaip tik pries menesi pirko toki iMac tik ne SSD diskais ir kaina buvo 2600GBP rodos. pirko del architekturiniu dalyku.

tikrai sergat gigantomanija jei nebandes apple produkcijos imat imac'u flagmana Smile. sekmes parduodant. ir manau sveikinimai kazkam kas isdrys isigyti.

o pats turiu ir imac ir macbook pro. artimiausius 3 metus tikrai negalvoju apie kita branda. tik kad LT visada buvo PC salis todel ir macai sunkiau cia limpa. juk labai nelengva isigilnti i kitos OS veikima ir patogu naudojimasi kai ilga laika buvo kalama ta pati windows sistema. beje jau win 7 savo veikimo principu panaseja i macos. o sekanti win versija net neabejoju kad veikimu bus apie 70% macos.


Dėkoju už komentarą.
Kaip suprantu, tai jūsų draugė pirko panašiu laiku kaip ir aš. Reikėtų tiksliau pasiskaičiuoti, bet suma už kurią aš parduodu labai panaši kaip pirko Jūsų draugė Smile

Pagarbiai,
Vytautas Adomaitis


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą