Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Ketvertūkininkams ir ne tik..

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas cruxman    2008 4 16 19:11      

Tai o tu čia gal mistiniu Deo Enero dėtis pradėjai: ne prie vienų, tipo. Išprovokavai diskusiją ir dabar kvatoji, ane?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas jurga    2008 4 16 19:12      

kokie dar klanai? nelabai suprantu, ką jūs tuomet norit išgirst? kaip pats vertini savo foto?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Bakšys    2008 4 16 19:14      

Arnoldas R. rašo:
Na foto tikrai nera ispudinga, manau reik kritika moket priimti. Maziurek i geriausias pwz sios dienos fotografijas ir playgink jas su saviske, ar tikrai ji verta 5 balu? Tokia vat butu mano nuomone, Sekmes


Ar as prasiau 5 balu? Man nesvarbu tie balai, man svarbu protingi, protingu zmoniu patarimai, o ne tu kurie stengiasi itikti kietiem fotografam (kai kurie tai jau tikrai kieti..) palaikydami juos nepriklausomai ar jie teisus ar ne.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 16 19:15      

Bakšys. Va, tau nemokamas protingas protingo žmogaus patarimas: nebekurk daugiau tokių temų! A gErai?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Bakšys    2008 4 16 19:18      

Jurga rašo:
kokie dar klanai? nelabai suprantu, ką jūs tuomet norit išgirst? kaip pats vertini savo foto?


Sia foto vertinu (AISKINU) taip: fotografuojant paukscius virs vandens, pamaciau isnirusia Ondatra, ji isniro per kelis metrus nuo manes, krumuose virs vandens. Kadangi tai nebuvo atvira erdve ar fotostudija, tai fotografavau is imanomai geriausios vietos. Ir i kudra (ar pelke, nepamenu) dejau tam, kad parodyti kitiems savo laimiki, o ne tam, kad patekciau i pirma vieta. Manau aiskiai parasiau?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Bakšys    2008 4 16 19:21      

cruxman rašo:
Bakšys. Va, tau nemokamas protingas protingo žmogaus patarimas: nebekurk daugiau tokių temų! A gErai?


Jeigu TU labai protingas, tai parasyk protinga komentara: kas ir kaip turi buti toje fotografijoje.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 4 16 19:21      

Visi mes buvome pradedančiaisiais.... Wink
Jei atvirai -per metus su biškiu faktiškai negavau nei vieno komentaro, kuriame būtų išdėstytos klaidos....Arba tylus 3,arba + ,liuks ir t.t.
Todėl fotografavimo paslapčių sėmiausi ( ir semiuosi) kasdieną peržiūrėdamas po 5-6 galerijas su paukščių foto Wink
Pradžioje "sirgau" dėl balų,pagaliukų ir panašiai.Bet matyt pagaliau suaugau Embarassed Embarassed ir dabar tai darau savo malonumui Smile
Buvo minčių į kudrą nebedėti foto,nes bendravimas,kad ir atsakinėjimas į komentarus,užima nemažai laiko. Bet kai pasižiūriu kiek žmonių foto įsideda į mėgstamiausias....ko gero tai labiausiai ir sulaiko Smile

Gintautas Bakšys rašo:
Kaip man patinka, kai pradeda lysti klanai i vandens pavirsiu Smile kaip vaikai- kiemas pries kiema Smile Nebukit juokingi. Lyginat profisianalus su pradedanciais..


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas jurga    2008 4 16 19:25      

Gintautas Bakšys rašo:

Sia foto vertinu (AISKINU) taip: fotografuojant paukscius virs vandens, pamaciau isnirusia Ondatra, ji isniro per kelis metrus nuo manes, krumuose virs vandens. Kadangi tai nebuvo atvira erdve ar fotostudija, tai fotografavau is imanomai geriausios vietos. Ir i kudra (ar pelke, nepamenu) dejau tam, kad parodyti kitiems savo laimiki, o ne tam, kad patekciau i pirma vieta. Manau aiskiai parasiau?


na, čia ne gamtininkų forumas, todėl tokia nuotrauka tokio įvertinimo, kokio tikiesi, nesulauks niekada. kad sulauktum įvertinimo, tokio pobūdžio darbas turi būti bent jau techniškai tvarkingas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Bakšys    2008 4 16 19:28      

Jurga rašo:
Gintautas Bakšys rašo:

Sia foto vertinu (AISKINU) taip: fotografuojant paukscius virs vandens, pamaciau isnirusia Ondatra, ji isniro per kelis metrus nuo manes, krumuose virs vandens. Kadangi tai nebuvo atvira erdve ar fotostudija, tai fotografavau is imanomai geriausios vietos. Ir i kudra (ar pelke, nepamenu) dejau tam, kad parodyti kitiems savo laimiki, o ne tam, kad patekciau i pirma vieta. Manau aiskiai parasiau?


na, čia ne gamtininkų forumas, todėl tokia nuotrauka tokio įvertinimo, kokio tikiesi, nesulauks niekada. kad sulauktum įvertinimo, tokio pobūdžio darbas turi būti bent jau techniškai tvarkingas.


Na matai, galima ir zmoniskai pabendrauti, patarti Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 4 16 19:33      

cruxman tai ziuriu nebesveikai kietas..siuntineja visus indu plauti..

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 16 19:35      

Fotografuoju ir daug domiuosi fotografiją ir Photoshopu jau keturis metus.

Kai pradėjau fotografuoti, buvau tokių temų mėgėjas ir iniciatorius artscene.lt svetaineje. Po pusmečio nusprendžiau prisitaikyti prie sistemos, o ne bandyti ją pakeisti. Čia Konfucijaus išmintis (jeigu aš tau, Bakšy, atrodau neprotingas). Praėjau photosig.com, artscene.lt, images.lt, ir pernai suradau fotokudra.lt kuria esu be galo patenkintas ir šiuo metu manau, kad tai geriausia foto svetainė ant Marijos žemės.

Visoms menų svetainėms būdingas vienas "trūkumas". Vos dalyvių (įskaitant klonus) skaičius pasiekia 3000, prasideda tokios temos kaip ši.

Parašiau jau viską. Daugiau čion neberašysiu ir viliuosi, kad Eglinskas mane išgirs bei gi supras, nepaisant keiksmažodžių.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Bakšys    2008 4 16 19:48      

cruxman rašo:
Fotografuoju ir daug domiuosi fotografiją ir Photoshopu jau keturis metus.

Kai pradėjau fotografuoti, buvau tokių temų mėgėjas ir iniciatorius artscene.lt svetaineje. Po pusmečio nusprendžiau prisitaikyti prie sistemos, o ne bandyti ją pakeisti. Čia Konfucijaus išmintis (jeigu aš tau, Bakšy, atrodau neprotingas). Praėjau photosig.com, artscene.lt, images.lt, ir pernai suradau fotokudra.lt kuria esu be galo patenkintas ir šiuo metu manau, kad tai geriausia foto svetainė ant Marijos žemės.

Visoms menų svetainėms būdingas vienas "trūkumas". Vos dalyvių (įskaitant klonus) skaičius pasiekia 3000, prasideda tokios temos kaip ši.

Parašiau jau viską. Daugiau čion neberašysiu ir viliuosi, kad Eglinskas mane išgirs bei gi supras, nepaisant keiksmažodžių.


As nelenktyniauju su tavimi ar kitais ir man nesvarbu kiek TU perejai saitu. Sia tema pradejau ne tam, kad pradet intrigas ar kivircus tarpusavyje. O fotokudroje uzsiregistravautam tam, kad galeciau viesinti fotografijas. Ir tikrai ne del kudrieciu cia sedziu, bet man zinoma svarbu (kaip ir daugumai) fotografiju ivertinimas (turiu omenyje komentarai).


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas UTOPIA    2008 4 16 19:49      

hmz... be jokios sazines grauzaties parasau 3 ir nueinu toliau , TAIP. jei foto man nesukelia jokiu jausmu, tai zmogiska yra kad nesinori net kazko rasyti... ar ilgiau ziureti nei sekunde... tokia ta tiesa Smile aisku buna, kad parasai 5 ir neparasai jokio komentaro, nes ji tokia emocinga, kad tu net nebenori prie jos prisiliesti ar kaip kitaip sugriauti ta emocija... tiesiog praslenki toliau... spedamas dar paspausti 5...
jeigu vertinimas zemas, komentaru mazai- reiskias kazka blogai darai... reikia taisytis Smile na bent jau as taip mokiausi Smile ir toliau mokausi Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 4 16 19:57      

UTOPIA rašo:
hmz... be jokios sazines grauzaties parasau 3 ir nueinu toliau , TAIP. jei foto man nesukelia jokiu jausmu, tai zmogiska yra kad nesinori net kazko rasyti... ar ilgiau ziureti nei sekunde... tokia ta tiesa Smile aisku buna, kad parasai 5 ir neparasai jokio komentaro, nes ji tokia emocinga, kad tu net nebenori prie jos prisiliesti ar kaip kitaip sugriauti ta emocija... tiesiog praslenki toliau... spedamas dar paspausti 5...
jeigu vertinimas zemas, komentaru mazai- reiskias kazka blogai darai... reikia taisytis Smile na bent jau as taip mokiausi Smile ir toliau mokausi Smile


gal galima po siuo komentaru parasyt +5 Wink ir padet taska tolimesnems diskusijom apie nieka


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Altijus    2008 4 16 20:55      

Visa tai - "vaikiškos " ligos.Persirgau ir aš ,ir nieko - gyvas Smile Tiesa,pasipiktinimą reiškiau kitaip :
http://fotokudra.lt/img.php?img=20019&nav=aut&page=


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą