Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Kas čia visiem darosi?

     

Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 3 10 13:55      

Ar man paranoja, ar visi manipuliacijas predėjot dėt į "gamta" ar "kelionės" bet tik ne į manipuliacijas?? Ir galybė žmonių PS kurybą vertina kaip foto, nors net kaip manipuliacija darbas minuso vertas. Tai taip va. Niekas to nepastebėjot be manęs?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nerijus rupeikis    2008 3 10 14:05      

na as esu naujokas.. Smile bet jau man teko pastebeti tokiu darbu kurie daugiau photoshopo sugebejimo demonstravimas nei fotografijos menas... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2008 3 10 14:09      

Benai, kompas ir yra gamta Wink Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tadas    2008 3 10 14:22      

Wylius rašo:
Benai, kompas ir yra gamta Wink Very Happy


sitas geras:DDD
_________________
Bala nematė...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 10 15:28      

pirma reikia išsiaiškinti, kas yra laikytina 'fotomanipuliacijomis'
o tada jau išaiškinti kitiems Wink
o jei tada dar kas 'nachališkai' jas mes ten, kur nereikia, tai rūkysim tas manipuliacijas ten, kur joms ir vieta Very Happy
_________________
o buvo dienos... tik fotoaparato tada nebuvo...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 3 11 0:49      

kalbu apie tai, kad manipuliacijaj daryti naudoto ne to žmogau dayrtos foto, tačiau mestą į fotografijų skiltis ;> taip va. Tavo darytoj fotografijoj nutrinta šiukšlė ar kad ir didelis daiktas ar šiaip kontrasto ir spalvų pakeitimas tai tikrai nėra didelis manipulas, tačiau kai į savo foto įkeli kokį dalyka, kurio ten tikrai nebuvo - čia jau kitas reikalas. Visiškai falsifikuota relybe ir tt. miegas ima, tai net nežinau ką čia parašiau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kliunkis    2008 4 19 14:53      

Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 19 15:40      

Wylius rašo:
Benai, kompas ir yra gamta Wink Very Happy
iškvieskit man liftą Smile))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnoldas Jurgaitis    2008 4 19 16:20      

liftas isorineje namo puseje

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 4 19 16:34      

Benai, as esu vienas is tu, kuriem pavyko "suklastoti" nuotraukas priskiriant jas ne prie manipuliaciju. Susigribau dar iki tavo komentaro + Tikiuosi prie tu nuotrauku dar anksciau parasyti mano prisipazinimai is dalies ispirks mano kalte Smile. Taip pat prizadu daugiau taip nedaryti Wink (beje savo kukliuose paveiksleliuose naudoju tik savo paties darytas foto...jei ta problema cia irgi bandyta narpliot).
P.S. p. Abracadabra, o kur susiruosei vaziuoti? Galiu pavezti - man kaip tik i ta pacia puse Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 19 16:43      

Elvi, jei zinai kad i ta pacia puse - kodel klausi kur susiruosiau vaziuoti ash? Smile

P.S. Benas teisus, kategorijos tersiamos. Unikaliausia kategorija, kuria naudojuosi yra "Kita". Nei kitiems galvos neskauda nei ka. KARTAIS isdrystu pasinaudoti "reportazai ir portretas". Siaip bet kokiu atveju Benas sako reikala.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 4 19 17:08      

Gerai pagalvojus tai klausimas "kur vaziuoji" beprasmis, bet labai jau iprastas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 4 19 17:25      

Į Kuršėnus... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą