Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Kūdra tampa įžeidinėjimų pelke, ką sako Mindaugas ?

      Puslapiai: 1   2   3   4  

Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 19 22:28      

Nesu tikras ar Mindaugas neištrins šios temos, tad detales, kurių tikrai ne mažai susikaupė - paliksiu kitam kartui.
Nors ir nesitikiu Mindaugo atsakymo - tačiau bent retoriškai klausiu - kodėl vieniems leidžiama kitus dalyvius įžeidinėti ir žeminti, o į pastabas adminas visiškai nereaguoja. Beje tokia jo pozicija, kaip tinklapio savininko, patenka į ABK erdvę. Jis neužtikrina visuotinai priimto viešoje erdvėje bendravimo kontrolės.
Daugiau kitą kartą.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 19 22:52      

Antanai, niekas jūsų neįžeidinėja- gal metus visus aplinkinius "trolinote", dibilinote, diagnozes, sindromus nustatynėjote - prisiminkite visus savo komentarus- kuriuos parašėte, o dabar kai viskas ir be jokių įžeidinėjimų, su argumentais, be jokių diagnozių grįžta bumerangu - tai jau nuskriaustas pasijutote? Tai išmokite atsakyti už savo ankstesnius poelgius.
Jeigu visi surinks tai ką jiems parašėte įžeidžiančio ir netaktiško - kiek gigabaitų informacijos susirinks.
Jeigu nepatinka šitas puslapis - yra begalė kitų, yra kur išlieti pykti ant viso pasaulio. Pats esate paviešinęs asmeninį (slaptą) susirašinėjimą - karo metais už išdavystes.... pif paf. Paslaitykite komentarus kituose puslapiuose, ten iš viso triaukščiai keiksmai.

Ir man nusibodo Kučinsko diagnozių nustatynėjimas kitiems žmonėms, kiek tai gali testis??? Patologijos, kvailumai ir dar aibę medicininių terminų naudoja Kučinskas, greičiausiai netgi neturintis veikiančios daktaro licenzijos. Viskas, manau kad geriau šio kučinsko kaip ir nepastebėti - neturės energijos, kuria siurbia iš kitų.

P.S. Antanas, muset, pradėjo šią temą kai Andrius garbingai viešai priminė kad kažkokia kūdros autorė už savo lėšas mielai sutiko transportuoti Kučinską iki psichinės būklės patikrinimo įstaigos, ir pati norėjo apmokėti šias procedūras. Kodėl supyko, kai medicina ir pravažiavimas brangsta -dėkoti tik reikia tokioms geradarėms mergaitėms. Nedaug kas investuoja savo pinigus į kito žmogaus sveikatą.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 19 23:08      

Jei tinklapio adminas imsis jam priklausančių pareigų vykdymo tai jūs, Arkadijau, būsite vėl atjungtas už atvirus niekingus įžeidinėjimus. o tai vistiek anksčiau ar vėliau įvyks. Jei aš pasitikėjau admino E. Mindaugo gera valia ir per pirmąjį vajų, - laukiau kokia bus jo reakcija, tai dabar ir jums ir kitiems trolintojams teks kažkaip suktis su pačiu adminu iš tos jums nepatogios padėties. Jūs tai tik menki chameliai. Tačiau Mindaugas juridiškai už tai atsakingas. Ir viešų žeminimų ir įžeidinėjimų toleravimas yra to skatinimas. Pagal deklaruojamas taisykles iki jis gavo licenziją, deklaravo savo atsakomybę už jo tinklapyje viešinamus tekstus, už viešumai tinkančius komentarus, pasisakymus ir t.t.
Esate niekingas manipuliatorius, nesukurpiantis net keletos savų minčių. Perrašinėjate svetimas mintis tik joms pakeisdamas vektoriaus kryptį. Tai jūsų veikla, tinkanti pagal gebėjimus, ir jūsų pataloginis noras muštis, žmones šaudyti - labiausiai kenkia jūsų artimiesiems. Jei tikitės likti neatsakingas už savo įžeidinėjimus - klystate.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Algis aš    2010 8 19 23:27      

Manau, kad kūdra tikrai pelkėja.
Ne vienintelis Antanas čia įžeidžiamas,
daug gana žmonių. Jau atsirado net narių,
kurie prisijungia, kad patikrinti, kokią įtaką
reitingui daro "guru" kritika.
Neneigiant jų profesionalumo kaip fotografų,
tai kaip komentarų ir puslapio vedimo principų
srityje tai tikrai silpnai dirbama. Pvz. nobody
ištrynė tik po savaitės, o žmogus keikė visus
iš eilės...
O kaip jums faktas, kad po visomis nuotraukomis
gavau po du ar tris trejetus iš keturių brūkšnių
savininkų, kai atsirado Antano nuotrauka kur aš
prie bažnyčios?

Atvirai sakant, norėtųsi mažiau bartis, o norisi gal
kitokios vertinimo sistemos, kad tavo lygis neišstumtų
kitų fotografų, tai yra, tavo pasiekimai ir būtų tavo.

O dėl įžeidinėjimų - negerai. Geriau išvengti, jei tik įmanoma


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 19 23:34      

Klausimas E. Mindaugui - jums rašiau dėl žeminančio turinio komentarų. Nobody pašalinote įrašus, tačiau palikote mano dienoraštyje. Kaip jūs pats žadėjote juos pašalinti, tačiau tai ir liko pažadais. Teko ir anksčiau jums rašyti. Tada teigėte, kad iškilus kokiems nesklandumams nesiaiškinti tarpūsavyje viešumoje, o rašyti jums. Kol kas matau visišką savo taisyklių ignoravimą. Iš to matau, kad tai jums suteikia malonių akimirkų, kai galite ignoruoti tokius signalus. Bet tai tik žiedeliai jūsų asmeniškumuose.
kita žymiai didesnė problema, kai jūs imatės asmeniškai vertinti autorių darbus. tinklapio adminas ir vertina fotografijas. Kaip sako vienas iš autorių - Š I T O I Š V I S O N E G A L I B Ū T I . negana to savo tekstu darote nuorodą kaip vieną ar kitą fotografiją vertinti. Jūs net pasigendate 2 balų sistemoje. Toks admino elgesys yra nesuderinamas su bet kokia profesine etika. Jei tai darytų koks statistinis Petras Petraits - būtų galima jį ir suprasti. Tačiau jums turinčiam akademinį išsilavinimą - toks savęs realizavimas - visiškai nesuvokiamas. To neturi būti.
Negana to, kad toleruojate keturių statusą turinčių atskirų darbų separaciją, siekiant juos nuskandinti, jūs pats, Mindaugai, savo tinklapį darote menkavertį. jūs pats teigiate, kad tų ir kitų faktų priminimas jums tėra tuščios kalbos.
Kiek patyrinėjau praėjusių metų komentarus. Ten tos pačios problemos. Gal jau laikas,Mindaugai, apsikuopti ? Gal atrasite pilietinės drąsos sudrausminti nepraustaburnius jūsų tinklapyje ? Ar ir toliau liks kaip yra. Savus ginate. jiems leistina visi neetiški komentarai. Net moterys nėra saugios. Iš jų galima tyčiotis dėl jų krūtinės ar kitų duomenų. Jūs ir tada neišdrįsote apginti moters orumo. Kas jums Mindaugai ?


Paskutinį kartą redagavo Antanas Kučinskas, 2010 8 20 12:12 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 19 23:37      

Antanas Kučinskas rašo:
dabar ir jums ir kitiems trolintojams teks kažkaip suktis su pačiu adminu iš tos jums nepatogios padėties. Jūs tai tik menki chameliai. Tačiau Mindaugas juridiškai už tai atsakingas. Ir viešų žeminimų ir įžeidinėjimų toleravimas yra to skatinimas. Pagal deklaruojamas taisykles iki jis gavo licenziją, deklaravo savo atsakomybę už jo tinklapyje viešinamus tekstus, už viešumai tinkančius komentarus, pasisakymus ir t.t.
Esate niekingas manipuliatorius, nesukurpiantis net keletos savų minčių. Perrašinėjate svetimas mintis tik joms pakeisdamas vektoriaus kryptį. Tai jūsų veikla, tinkanti pagal gebėjimus, ir jūsų pataloginis noras muštis, žmones šaudyti - labiausiai kenkia jūsų artimiesiems. Jei tikitės likti neatsakingas už savo įžeidinėjimus - klystate.


Matosi, kad neskaitėte puslapio taisyklių- autoriai yra patys atsakingi už visą tai, ką jie talpina.
Kai tik, Kučinskai, supratote, kad už trolinimą galite būti išmestas lauk - bandote kitus nepagrįstai apkaltinti trolinimu ir jūsų personos įžeidinėjimais- o gal bandote apkaltinti savo atvaizdą veidrodyje ?
Kas jums leido kitiems nustatinėti psichinių ligų nepagrįstas diagnozes. Prie ko čia dabar mano šeima ir mano dukrytė - kas jums leido savo piršteliais kažką apie juos rašyti. Jūsų elgesys primena mažo vaiko elgėsį mokykloje - kai jis jau neturi jokių argumentų savo gynybai ir tada pradeda apsivardžiuoti ant oponentų tėvų visokiais žodžiais.
Tai kad, antanai, nelieskite geriau savo fantazijose mano šeimos, patariu jums kaip nors šiek tiek suprantančiam apie gyvenimą žmogui, dar pakartosiu - nelieskite svetimų šeimų, oi nelieskite.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 19 23:54      

Arkanoidas rašo > Kas jums leido kitiems nustatinėti psichinių ligų nepagrįstas diagnozes. > Jūsų leidimo man tikrai nereikia, kad galėčiau įvardyti tuos anonimus . Juos įvardijau tokiais epitetais, kurių jie ir nusipelno. Jei kuris jų turi man pretenzijų dėl mano jiems parašytos, kaip jūs sakote, diagnozės, tegul pretenzijas pareiškia man. kaip jau sakiau jiems pirmiau reikės įrodyti savo autentiškumą.
O dėl jūsų nuolatinio melo ir šmeišto bent šioje erdvėje yra E. Mindaugo atsakomybė. pateikite nors vieną citatą, kur aš ką nors trolinau. Jūs, Arkadijau, esate niekingas melagis - o štai ir jūsų paties jau pagrįstas tekstas, kurį skyrėte man >> cit. iš arkanoido komentaro .Tai dabar, antanai, ir gersite iš to šulinio, oi gersite. Nereikia linkėti, ar nelinkėti. Iš "trolių" to tikrai nelaukiu. O man ir nereikės atsakymo į savo klausimus -aš tiesiog viešai pareikšiu savo nuomonę, juk to nedraudžia žodžio laisvės įstatymas?
Kaip sakoma, Finita la comedia , teko kažkada stabeliu laikyti vieną "trolį", daugiau tokios klaidos tikrai nepadarysiu. O dėl žmoniškų santykių- tai kad jų ir nebuvo - tiesiog bandžiau "perkasti riešutą" , nes buvo įdomu kas gi A.Kučinskas per viens yra, ar iš tikrųjų toks gali egzistuoti -
>
>
Jūs pats liečiate savo dukrytę. Tomis rankomis, kurios šmeištą gamina. apsupate savo neapykantos dvasia. Jus, kaip sakoma, ant kelio užvedžiau - toliau jūsų paties rūpestis. nežinojimas ar kvailas ignoravimas - neatleidžia nuo pasekmių.


Paskutinį kartą redagavo Antanas Kučinskas, 2010 8 20 11:15 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 19 23:57      

Arkadijau, bent temą persiskaitykite. Į jūsų asmenines insinuacijas neatsakinėsiu. Ne ta tema. Ir kitiems jūsų fantazijos, manau, menkai idomios.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jurevičius    2010 8 19 23:57      

nenusibodo kaltinti įtarinėti grasinti apeliuoti į sąžinę išsilavinimą orumą žemumą orą lietų seiles išskyras poskyras moteris poterius popierius dideles mažąsias raides policiją garbę orumą aukštąjį mokslą filosofijos laipsnį ir milijoną?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 20 0:08      

Jūsų trolinimu negaliu pažiūrėti dabar - nes matoma tik paskutinieji 100 komentarų - o pas tamstą jie labai dažnai pasikeičia - nes apie 70 proc. jūsų komentarų yra: +,vv,L, 4,5 ir 5. toks pasižymėjimas prie kiekvieno "medelio".
Kada paskutinį kartą laikėte rankose fotoaparatą? Gal padarykite šventę.................... eikite pafotografuokite kokiam pusmečiui. Ramybės norisi ir saulės šilumos.


Nors padariau tai ko prašėte, ir reikalauju viešo atsiprašymo.

http://fotokudra.lt/aut_dienorasciai.php?aut=8827&d=15949


Paskutinį kartą redagavo arkanoidas , 2010 8 21 0:34 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 20 0:14      

Labai akivaizdi iliustracija - pagal galvą ir kepurės snapelis. Norėtum , Dariuk, taip viską nuleisti , pasislėpti už tokios savo "išminties' . Tai gi jums viskas leistina. ko sunerimai dabar ? Nereikia paistalų, mielasai, pakanka būti žmogumi. O jei kada dar ir pagarbos išmoksi - bus visiems labai gerai. Dabar kaip ir Ramūnas tik negalinčius apsiginti įžeidinėti tesugebate. O gal pradėk nuo savęs.
>
kokie minties viražai pas Darių. kai kartą viešai paklausiau ar baigsis tie įžeidinėjimai, ar Mindaugas tesės savo pažadus - tai Dariukas jau ir grasinimus man pripaišo, ir gasdinimus ir t.t. Labai jau nesolidi pozicija. Vienas čia toks kūdroje, kuris grasina visiems kumščiais ir šaunikais. Tai Arkadijus - gal profesiniai įgūdžiai....


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 20 0:24      

Nepainiokite tik praeities ir dabarites. Nebandykite manipuliuoti tuo, kas jau seniai buvo ir pamiršta. Už savo žodžius ir veiksmus jau buvau nubaustas. Dabar iš mano pusės jokių įžeidinėjimų, grąsinimu, tik kritika, pagrįsta mano nuomone, žvilgsnis iš nešališkos pozicijos. Ankščiau galvojote kad palaikau visus jūsų veiksmus- viskas buvo čiki, ane? Kai supratote kad likote ne visai malonioje pozicijoje, tai pirmas jūsų žingsnis buvo asmeninio susirašinėjimo paviešinimas, antras žingsnis nepagrįsti vieši kaltinimai ir diagnozės, neleistinas skverbimasis į mano šeimos gyvenimą.
Ar visa tai ne per žemas lygis???
Žiūrėjau internete ir radau išsigelbėjimą nuo fantomų - jų nereikia maitinti energiją, nereikia jų pastebėti, tada fantomas negauna savo energetinio maisto ir viskas - dingsta. Įdomiai??? Tai kad, sudiev, aNTANAI.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas SW    2010 8 20 11:18      

Ponas Antanai - pasakysiu trumpai - pasaulis didelis, svetainių daug. Manau tarp jų surasite ir sau tinkamų. Jūsų pastovūs kabinėjimaisi prie žodžių, įžeidimai, ieškojimai kažkokių neigiamų prasmių tikrai visiems jau atsibodo.
Primygtinai siūlyčiau šiuo patarimu ir pasinaudoti.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 20 11:36      

Arkadijau, gerbdamas tavo asmenį apie tavo tariamus žingsnius parašiau asmeninį laišką. Čia eilinį kartą meluoji ir sau ir kitiems. Niekada negalvojau apie jūsų palaikymą. Niekada net užuominos apie tai nebuvo. Jei mano pozicija remtusį tik jūsų palaikymu - turėčiau būti kaip vėtrungė, kaip jūs - nuolat besiblaškantis, nuolat beieškantis kaip ir kur prie ko pritapti.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 20 12:07      

Mindaugai, jūs neatsakėte kodėl jūsų žodis, duotas pažadas netampa kūnu ? Jūs neatsakote, kodėl vieniems (iš jūsų uždaro klūbo) galima kitus žeminti, įžeidinėti ir jūs visai nereaguojate, kaip tą darote ne klubo narių atžvilgiu. Sakykim tiek to, mes vyrai tą iškęsim, - tačiau moterų žeminimas jau virš bet kokios kantrybės ar nuolankumo prieš jūsų asmenį.
Jūs nepaaiškinate kaip vertinti jūsų atskirų autorių darbų vertinimą. Tas Adminui niekaip nepriimtina. Jūs turite likti aukščiau šito. Jums visi turi būti lygūs. Deja, to nėra. Nėra ir paaiškinimų - kodėl jums mano atveju prireikė nusileisti iki tokių patyčių, kad jums net trejeto balas per mažas. Argi tai admino pozicija.
Jei jūs randate mano įžeidžiančių pasisakymų - pateikite juos. Aš jums nurodžiau ir ne kartą apie atvirą tyčiojimasį, įžeidžiamus pasisakymus - jūs niekaip nesureagavote. Netgi priešingai - mano pastabas pavadinote niekinėmis. Tai ir yra ženklas tiems negarbingiems žmonėms, kad jiems tai leistina. O tai jau yra skatinimas.
Kokią svetainę pasirinkti, leiskite nuspręsti man pačiam. Net kaip jūs primygtinai varote iš šios - žeminimai šioje, įžeidinėjimai šioje ir toliau tarps. tik jums kurį laiką neteks rūpintis kaip čia užgniaužti susidariusią situaciją.
Štai nuoroda jums ir bet kam, kam norisi patikrinti mano žodžių pagrįstumą > http://fotokudra.lt/img.php?img=354156&nav=aut&page= joje (7), (10) , (2Cool- dvidešimt aštuntas , (30) . Tai tik maža dalis ką galima surinkti kūdroje. O Ramūno insinuacijos apie autorės krūtys ... Ir t.t ir t.t.
Mindaugai, užčiaupęs mane ar bet kurį kitą šioje erdvėje - jūs taip ir liekate tų žmogaus orumą žeminančių komentarų gynėju. Tik nuo jūsų priklauso ar jūs imsitės prevensinių priemonių prieš pasitaikančius netoleruotinus pasisakymus. Ar nutrauksite keturių asmenų nuolatinį, jiems ar jums nepatinkančių darbų skandinimą. Tą matome visi, jūsų tylėjimas rodo tik vieną - jums giliai tas pat ką patiria daugelis autorių jūsų tinklapyje. o tai jau kitos rūšies problema.
Ir jūs ir ne kurie kiti supranta, kad aš galiu visą tą negalią paviešinti tik todėl, kad dėl sisteminio ir nuolatinio mano darbų skandinimo, daugelį net išėmiau, kad jie nebūtų purvinami, aš nebegaliu pateikti jokių naujų darbų. Tad galiu be jokių fobijų kalbėti apie susikaupusias per keletą metų bėdas.
Beje, jau ne taip ir svarbu - galiu ir atskleisti vienos mano fotografijos evoliucijos esmę. tai buvo musgaudis mano "gerbėjams", norite absurdo - imkite. Parodo, koks jų mąstymo lygmuo. Atbėga savo trejetukus palikti. Jūs čia aukščiau visų . Jums, Mindaugai, prireikė net dvejeto.
Jei kam reikia gali patys pasirinkti visą aibę žeminimų - kaip pavyzdžiui Auro 3,14zdec ir t.t. ir t.t.

Mindaugai, niekada nieko neturėjau nei prieš jus, nei prieš kitą asmenį. Jei būtų kitaip, būtų klaidingai nugyventas gyvenimas. Minimų problemų šviesoje - jūs esate atsakingas, kad tai netarptų jūsų tinklapyje.
Jei nenorėčiau būti tarp daugelio pagarbių ir malonių žmonių jūsų tinklapyje - tikrai nebūčiau. Nepainiokite to su naturaliu poreikių apvalyti šią erdvę nuo to kas žema ir bjauru. Jei vieniems tas pat, kiti nenori užsitraukti man skirto persekiojimo - visada atsiras neabejingų ir norinčių , kad ši erdvė būtų apvalyta . Lengviausia pašalinti mane. Tačiau tai būtų tik jūsų bejėgiškumo įrodymas.


Paskutinį kartą redagavo Antanas Kučinskas, 2010 8 20 12:24 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą