Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikalingas asistentas/asistentė.

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2010 8 19 21:49      

Ieškau asistento (o dar geriau - asistentės Smile).
Pageidautina su teisėmis ir automobiliu bei šiokiu tokiu vairavimo stažu. Taip pat geriau būtų Canon išpažintojas. O jeigu dar išmanytų visažą... Smile

Darbo pobūdis: nuo vestuvių iki fotosesijų studijoje. Vairavimas iki vietos ir atgal, refletktoriaus, skėčių ir pan laikymas, šviesų stumdymas, kompanijos palaikymas, anekdotų pasakojimas... Very Happy. Jeigu yra sugebėjimų - makiažas modeliams (čia asistentėm, manau, aktualiau). Visas patirtas išlaidas (kuras, maistas) padengiu.

Ką siūlau:
Galimybę tobulėti ir mokytis, gerą laiką ir kompaniją, įdomų laisvalaikį ir t.t.

Ačiū, kad nekomentuojate be reikalo. Arkanoido ir Antano Kučinsko komentarai nepageidaujami apskritai.

Trumpą prisistatymą ir labiausiai tavo paties/pačios manymu pavykusias nuotraukas siųsti: vilmantas.zilinskas@gmail.com


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2010 8 19 22:03      

50:50?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 19 22:03      

Nea, nu bicas pavarai. Beveik susidomejau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 19 22:13      

Žinau kodėl nenori mano komentaro- nes kalsiu visą tiesą į akys - juk tai žinai. Vilmantai - ar tau pačiam nereikėtų pasimokyti pas kokį vestuvių fotografą, pasiprašyk gal nors pas Fotik.lt - iki jo lygio tau dar kaip eiliniam Žemės gyventojui iki mėnulio, fotoperlas juk sau ieškojo pagalbininko - nesigėdyk- jei paimtų -tai tikrai praverstų tau visos jo žinios.Oi, gerai tu mane prajuokinai , nepergyvenk - Kučinskas tave palaikys - jūsų žinios apie fotografiją vienodos. Oi, prajuokinai, gerąja ta žodžio prasme.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 19 22:23      

arkanoidas rašo:
Žinau kodėl nenori mano komentaro- nes kalsiu visą tiesą į akys - juk tai žinai. Vilmantai - ar tau pačiam nereikėtų pasimokyti pas kokį vestuvių fotografą, pasiprašyk gal nors pas Fotik.lt - iki jo lygio tau dar kaip eiliniam Žemės gyventojui iki mėnulio, fotoperlas juk sau ieškojo pagalbininko - nesigėdyk- jei paimtų -tai tikrai praverstų tau visos jo žinios.Oi, gerai tu mane prajuokinai , nepergyvenk - Kučinskas tave palaikys - jūsų žinios apie fotografiją vienodos. Oi, prajuokinai, gerąja ta žodžio prasme.


Arkadijau. Gi zmogus prase. Nu ar dabar butinai tau ji zmogeli i suns dienas reikejo sudeti. Nu koks tu negeras. as jau galvojau eisiu pas ji i asistentus, o tu cia viska aukstyn kojom apvertei Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy D: D; D;D Very Happy o [wir [a\ fjq


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 19 22:27      

tei tei rašo:
arkanoidas rašo:
Žinau kodėl nenori mano komentaro- nes kalsiu visą tiesą į akys - juk tai žinai. Vilmantai - ar tau pačiam nereikėtų pasimokyti pas kokį vestuvių fotografą, pasiprašyk gal nors pas Fotik.lt - iki jo lygio tau dar kaip eiliniam Žemės gyventojui iki mėnulio, fotoperlas juk sau ieškojo pagalbininko - nesigėdyk- jei paimtų -tai tikrai praverstų tau visos jo žinios.Oi, gerai tu mane prajuokinai , nepergyvenk - Kučinskas tave palaikys - jūsų žinios apie fotografiją vienodos. Oi, prajuokinai, gerąja ta žodžio prasme.


Arkadijau. Gi zmogus prase. Nu ar dabar butinai tau ji zmogeli i suns dienas reikejo sudeti. Nu koks tu negeras. as jau galvojau eisiu pas ji i asistentus, o tu cia viska aukstyn kojom apvertei Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy D: D; D;D Very Happy o [wir [a\ fjq


Jus vienas kitam gerkles perkastumėte - fotoperlas asistento ieškojo. Pas tą nors gerų idėjų ir bendravimo su klientais išmoktum.

Vilmantui - manau kad tu sau - prisidengdamas fotoaparatu - nuotykių ant smaigaliuko ieškai. One.lt labiau "pasirašytų"
P.S. ojojoi, atsiprašau - Kučynskas gal norėtų - nenugalimi būtumėte - tu nerealius kadrus gaudai - jis nerealiai fotošopina - oi pinigai varvėtų jums.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2010 8 19 23:10      

arkanoidas rašo:
tei tei rašo:
arkanoidas rašo:
Žinau kodėl nenori mano komentaro- nes kalsiu visą tiesą į akys - juk tai žinai. Vilmantai - ar tau pačiam nereikėtų pasimokyti pas kokį vestuvių fotografą, pasiprašyk gal nors pas Fotik.lt - iki jo lygio tau dar kaip eiliniam Žemės gyventojui iki mėnulio, fotoperlas juk sau ieškojo pagalbininko - nesigėdyk- jei paimtų -tai tikrai praverstų tau visos jo žinios.Oi, gerai tu mane prajuokinai , nepergyvenk - Kučinskas tave palaikys - jūsų žinios apie fotografiją vienodos. Oi, prajuokinai, gerąja ta žodžio prasme.


Arkadijau. Gi zmogus prase. Nu ar dabar butinai tau ji zmogeli i suns dienas reikejo sudeti. Nu koks tu negeras. as jau galvojau eisiu pas ji i asistentus, o tu cia viska aukstyn kojom apvertei Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy D: D; D;D Very Happy o [wir [a\ fjq


Jus vienas kitam gerkles perkastumėte - fotoperlas asistento ieškojo. Pas tą nors gerų idėjų ir bendravimo su klientais išmoktum.

Fotoperlui dar toli grazu iki kazko mokymo, dar pienas nuo lupu nenudziuvo jam paciam vestuviu fotografijoje, tai ka jis mokys ? Asistento ieskojo, nes reikia juodadarbio, paciam gi sunku kuprine nesiot ir nera igudziu objektyvus keist greitai gal, bet nepaminejo, kad pats dar tik apsilineja vestuviu rinkoje, o ir paziurejus i portfolio, tai kudai, kudai, eilinis dublis kitu fotografu ir tiek.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 19 23:19      

Cituoju save: Bet tai kai bicas duoda ane... Tas Zilinskas galvoja, kad jo pavarde jam leidzia tokias babkes uz sesijas imti. Nugi ciuvas diletantas nuo sieno kruvos. Tik tiek, kad fotikas rankoj. Pyz..ec cia duoda. K..vos jis sau iesko kudroj. Nu blt vos neapsi..zau perskaites.

Paskutinį kartą redagavo Kafkis, 2010 8 20 0:03 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 19 23:24      

Tei tei, tik pamažink negražių žodžių, o visumoj . Gerbiu žmones už tai, kad jie tiesą sugeba į akys pasakyti.

Nikoniui - pačio akimis - kieno kadrai daug geresni ,ar fotoperlo, ar Vilmanto?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 20 0:05      

Nereklamuoju sito bico, bet va pagal kainas palyginkite kokybe (man asmeniskai vienas idomesniu vestuvininku LT): http://www.e-s.lt/index.php?lng=lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 20 0:11      

tei tei rašo:
Nereklamuoju sito bico, bet va pagal kainas palyginkite kokybe (man asmeniskai vienas idomesniu vestuvininku LT): http://www.e-s.lt/index.php?lng=lt


Su kuo pirštą lygini????


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 20 0:17      

www.zavifoto.lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2010 8 20 8:42      

tei tei rašo:
www.zavifoto.lt


Jeigu domina šio sezono darbai, www.facebook.com/Zavifoto


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 20 11:47      

Cituoju Vilmanto žodžius iš jo Facebook puslapio.

Apie vestuvių fotografus
by Zavifoto.lt on 2010 m. Kovo 15 j., 08:08
Šnekėsiu labai atvirai. Man gaila būsimųjų jaunųjų. Kaip žmogus, save drįstantis vadinantis fotografu, dažnai užsuku į geriausių (nes brangiausių) fotografų puslapius ir pasižiūriu ką naujo jie padarę, kokias kainas siūlo ir t.t. Ir jaunųjų man gaila ne todėl, kad jie po vestuvių nebegalės eiti į kairę ir dešinę, bet todėl, kad norėdami bent kiek išskirtinesnių gražių nuotraukų turi pakloti mažų mažiausiai 4,5 kilolito. Taip, sutinku, kai kuriais atvejais nuotraukos yra vertos tų pinigų, bet visais likusiais, man švelniai tariant, ižūlu būtų prašyti tokios sumos už „kitokias“ nuotraukas. Atskleisiu profesinę paslaptėlę: dažniausiai tas išskirtinumas padaromas dviem, trimis „Photoshopo” ekšinais (actions) ar efektais ir tai užtrunka max. 10-15 minučių vienai nuotraukai. Visa kita tik mokestis už vardą ir prestižą (?).

Neišsikentęs ir truputį nusižengdamas savo principams nekopijuoti kitų stiliaus, skelbiu akciją. Kviečiu užsisakyti išskirtinę vestuvių fotografiją daug pigiau. O už sutaupytus pinigus galėsite įsigyti kokį nors iPhone arba pasisamdyti geresnius muzikantus savo vestuvėms Smile

Ar tai ne žema taip klientams kalbėti apie kolegas. Fuj, bet tamsta esate visiška .........................................................


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 20 11:49      

arkanoidas rašo:
Cituoju Vilmanto žodžius iš jo Facebook puslapio.

Apie vestuvių fotografus
by Zavifoto.lt on 2010 m. Kovo 15 j., 08:08
Šnekėsiu labai atvirai. Man gaila būsimųjų jaunųjų. Kaip žmogus, save drįstantis vadinantis fotografu, dažnai užsuku į geriausių (nes brangiausių) fotografų puslapius ir pasižiūriu ką naujo jie padarę, kokias kainas siūlo ir t.t. Ir jaunųjų man gaila ne todėl, kad jie po vestuvių nebegalės eiti į kairę ir dešinę, bet todėl, kad norėdami bent kiek išskirtinesnių gražių nuotraukų turi pakloti mažų mažiausiai 4,5 kilolito. Taip, sutinku, kai kuriais atvejais nuotraukos yra vertos tų pinigų, bet visais likusiais, man švelniai tariant, ižūlu būtų prašyti tokios sumos už „kitokias“ nuotraukas. Atskleisiu profesinę paslaptėlę: dažniausiai tas išskirtinumas padaromas dviem, trimis „Photoshopo” ekšinais (actions) ar efektais ir tai užtrunka max. 10-15 minučių vienai nuotraukai. Visa kita tik mokestis už vardą ir prestižą (?).

Neišsikentęs ir truputį nusižengdamas savo principams nekopijuoti kitų stiliaus, skelbiu akciją. Kviečiu užsisakyti išskirtinę vestuvių fotografiją daug pigiau. O už sutaupytus pinigus galėsite įsigyti kokį nors iPhone arba pasisamdyti geresnius muzikantus savo vestuvėms Smile

Ar tai ne žema taip klientams kalbėti apie kolegas. Fuj, bet tamsta esate visiška .........................................................


P.S. nors gal ir negalima pykti ant pačio, juk pats parašei kad nesi fotografas, o tik žmogus, drįstantis save vadinti fotografu.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą