Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Perspektyvos ir pasiekimai

     

Pranešimas tuščia    2008 2 27 23:16      

Sveiki mielieji ir nemielieji Kūdriečiai,
kreipiuosi į Jus, ypac į senbuvius ir pažengusius fotografus

Taigi, problema yra tokia: vienas mano artimas žmogus dabar yra didelėje gyvenimo kryžkelėje ir šiuo metu turi pasirinkti specialybę su kuria teks kankintis ateinančius ketverius metus, t.y. studijuoti.
Dėl stipraus polinkio į meną ir gabumu šioje srityje, pasirinkimai sukasi aplink tokius dalykus kaip fotografija, kostiumo dizainas, interjero dizainas ir pan. Ta pačia fotografija savo malonumui užsiiminėja ir dabar - su rezultatais, kad ir nedidukais, bet šį ta parodančiais - sėkminga parodėlė kurią sekė norai pirkti iškabintas nuotraukas, vieno žurnalo susidomejimas nuotraukomis ir pan. Ilgą laika dėl geru rezultatų ir mėgiamo užsiėmimo buvo lyg ir apsisprendusi butent ją ir studijuoti (VDA), bet dabar prasidėjo abejonės. Dėl ko? Dėl perspektyvų.

Būtent dėl to ir norėčiau dabar paprašyti, kad rimtai šiuo dalyku užsiimantys, iš to duoną valgantys pasakytu: kokios perspektyvos? kokios galimos darbo vietos/pareigos?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 2 28 2:35      

Kiekvienoje srityje, kad ir kokia zmogaus butu specialybe jam neuztikrina kazkokios ateities ar finansines nepriklausomybes. Svarbiausia daryti darba su meile ir atsidavimu, tada ir bus perspektyvos ir tt. Fotografija studijuoti Lietuvoje ne pats geriausias apsisprendimas, bet gal ten dar ismoko kokiu nors oldschool bairiuku naudingu. Nzn, cia tik mano nuomone.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 28 21:28      

man lyyyygiai toks pats klausimas buvo iskiles.

intensyviai galvoju(tiksliau esu verciama apsispresti) ka veiksiu gyvenime,ka studijuosiu.

linkstu i VDA puse,nes niekas daugiau netraukia.
bet girdejau nelabai maloniu atsiliepimu apie istojima,kysius,pazystamus ir kitokias nesamones.

taigi...ar verta?

Question


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą