Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Klausimas apie Panasonic FZ-50

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Saulius Bartkus    2008 2 28 18:43      

Taigi sutinku, bet va vėl manau reikės krūvą saitų ir informacijos prasukt Rolling Eyes kol pagaliau apsispręsiu ir nupirksiu kokį agregatą. Daug dar bemiegių naktų bus Crying or Very sad oi daug pagal save žinau. Na bet gal dar kas kokių minčių duos? Mielai išklausysiu Surprised

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas    2008 2 28 19:09      

Nedarasiau paskutiniam sakini "s" raides ir sakinio reiksme del to pasikeite todel pasitaisau. nikonas su kitiniu objektyvu lenkia canon 400d su kitiniu. Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 2 28 20:37      

Kaireje kudros pirmojo puslapio puseje temos pavadinimas atrodo intriguojanciai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas    2008 2 28 21:03      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Kaireje kudros pirmojo puslapio puseje temos pavadinimas atrodo intriguojanciai Smile


Vis apie paneles sneka Smile
Pirk Pana DMC FZ18 uz 1000 litu - jis tinka kelionem, patasysi kelionėse mažą ir jei susirgsi fotovirusu, pirk uz 3000 lt rimta veidrodini.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Bartkus    2008 2 29 7:39      

FZ-18 mano manymu kiek pakoreguotas FZ8, bent jau kažkaip tokią nuomonę susidariau pagal tai kiek teko domėtis Confused Tuomet gal tikrai jau panasonikas FZ50 Wink Na dar pasuksiu galvą, tuolab kad pastarajį yra tekę rimčiau čiupinėt. Draugas kiek labiau rimtesnis fotografas buvo davęs pasižaist, labai jau man jis įstrigo galvon, gal pereis bičas prie veidrodžio. Bus šansas perpirkt Laughing Kainą jau kiek imanydamas stengsiuos apkarpyt Cool

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Para-noja    2008 2 29 8:05      

parduodu savo panasonica FZ8, uz koki tukstantuka, su 4 gb kortele. pirktas tik rugseji, dar iskasciau visas dokumentacijas ir garantijas Wink Palyginus nedidukas, fainas makro, tiesa iso daugiau 200 geriau nenaudoti, o siaip as buvau ganetinai patenkinta juo

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą