Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

NETIESA, kad visada geros nuotraukos atitinkamai ivertinamos

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Pranešimas saulius g    2008 2 25 17:54      

Tadas Z. rašo:
Mielai paaiškinčiau tau Sauliau G, bet geriau, nei tą yra padaręs Džiordžas Orvelas, aš tikrai niekaip. Man irgi apmaudu matyti klubo nario trejetą be komentaro, bet tai byloja tik tiek, kad pastarsis "ekspertas" yra elementariai numarazmėjęs durnius, vertinantis tai, ko tiesiog nesupranta.
Aš tikrai ne apie savo nuotraukas. Toli ieškoti nereikia: http://fotokudra.lt/img.php?img=67773&nav=cat&page=2

Didžioji dauguma atsakymų "gyvulių ūkyje" Smile


bloodog - truputeli kitas variantas. Keista kai zmogus deda tokio lygio nuotraukas ir nesugeba atsakyti i joki klausima. Gal tokie vertinimai susija su itarimu kad nuotraukos svetimos?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 25 18:10      

be reikalo jus cia, vaikinai ir merginos, berniukai ir mergaites, vyrai ir moterys piktinates. zinau, kad man nepavyks uzdaryti sios temos (nors ir kaip noretusi), bet pirmadieniui vakarejant leisiu ir as sau komentara parasyti.
mene (jei is principo kalbeti apie mena, nors didesnes dalies musu fotografijos i tai toli grazu nepretenduoja) visada yra didele doze subjektyvumo. niekada nebus vien 5 arba 3, ir nerekia cia kaltinti vertintoju. imkime kad ir didziojo meno pasaulio pavyzdzius. yra toks zymus 1976m Scorsezes filmas "Taxi driver" su Robertu de Niro (nominuotas 4 Oskarams). Tai va - vienas zymiausiu JAV kino kritiku Leonard Maltin ivertino si fima labai prastai, pavadino "ugly and unredeeming", tuo tarpu kitas ne maziau zymus kritikas Roger Ebert dave maksimalu ivertinima ir pavadino kino sedevru... Ar kuris nors is ju yra kvailas?
arba isivaizduokite, kad jusu foto kabo galerijoje-parduotuveje ir lankytojai (ziurovai/vertintojai) uzeina ir apkalbineja jusu fotografijas ir turi galimybe nusipirkti. vienas ziurovas pagirs ir gal nupirks, o jeigu kitas ziurovas pasakys "sudas" ir nepirks - ar pulsite paskui ji durniumi pravardziuodami ir aiskindami, kad va anam tai patiko, jis net nupirko?

simpatijos visada buvo ir liks neatsiejame vertinimo dalimi. siandien maciau lipduka ant vieno auto - "nepirk maximoje, buk pilieciu". ar tai reiskai, kad maximoje prekes blogesnes?


Paskutinį kartą redagavo MP, 2008 2 25 19:46 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 2 25 18:43      

MP rašo:
siandien maciau lipduka ant vieno auto - "nepirk maximoje, buk pilieciu". ar tai reiskai, kad maximoje prekes blogesnes?
reiskia, nors lipdukas ir ne prie ko Smile

Šiaip MP malačius kad nepatingėjai, gal pagaliau tavo duoti pavyzdžiai dasilydys iki kai kieno smegeneliu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 25 18:49      

abracadabra rašo:
MP rašo:
siandien maciau lipduka ant vieno auto - "nepirk maximoje, buk pilieciu". ar tai reiskai, kad maximoje prekes blogesnes?
reiskia, nors lipdukas ir ne prie ko Smile

Šiaip MP malačius kad nepatingėjai, gal pagaliau tavo duoti pavyzdžiai dasilydys iki kai kieno smegeneliu Smile


as tai ten neperku del kitu priezasciu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 2 25 23:47      

kaip aš džiūgavau, mintyse pjaustydama kūdros gimtadienio tortą, kad kiek esu dalyvavus internetinėse bendruomenėse, niekur nebuvo taip be pykčio. ir še tau, kad nori. nė antri metai nepasibaigė, o jau visokios šūdmalystės prasidėjo. nu kas jum yra? MP, man patiko tavo pavyzdys Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 2 25 23:51      

Joooo:( Panašu, kad kitamet torto nebus. Arba jį suvalgys tas, kam tas tortas bus paleistas į veidą.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas Z.    2008 2 26 8:30      

Čia ir yra visas grožis Sauliau, mat pastarąjį autorių pirmosiose jo nuotraukose tie patys mūsų mylimi ir gerbiami, vienareikšmiškai sektino pavyzdžio, numarzmėję keturių pagaliukų šviesuliai nešykšti penketukų. Nebūkim riboti, kaip manai, kiek per penkias minutes kūdroj pririnkčiau nuotraukų, kurios pakankamai dailiai žiūrisi, bet turi trejetukų be komentarų iš pačių pačiausių?
Anonimiškumas, tai terpė urodlyvam imbeciliškumui augti, kadangi pasisakyti po neigiamu vertinimu reikia ne tik laiko ir noro, bet dar ir drąsos, o ką galima pasakyti, kai vienintelis vertinimo kriterijus subjektyvus estetikos suvokimas?
Aš irgi tylėčiau kaip vengrų partizanas, jei tik pagal tai gebėčiau vertint tai, ko nesuprantu. Čia ir yra skirtumas tarp žmogaus ir Orveliškosios kiaulės: aš neapsiimu tokios atsakomybės, kaip vertint tai, apie ką neturiu nė menkiausio supratimo.
Tie, kas turėtų būt kelrode žvaigžde tokiems foto žiopliam, kaip aš, kaip tyčia, elgiasi paikiausiai. Berods minėjau, "gyvulių ūkis" Smile

saulius g rašo:

bloodog - truputeli kitas variantas. Keista kai zmogus deda tokio lygio nuotraukas ir nesugeba atsakyti i joki klausima. Gal tokie vertinimai susija su itarimu kad nuotraukos svetimos?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 2 26 10:02      

Tadas Z. rašo:
Čia ir yra visas grožis Sauliau, mat pastarąjį autorių pirmosiose jo nuotraukose tie patys mūsų mylimi ir gerbiami, vienareikšmiškai sektino pavyzdžio, numarzmėję keturių pagaliukų šviesuliai nešykšti penketukų. Nebūkim riboti, kaip manai, kiek per penkias minutes kūdroj pririnkčiau nuotraukų, kurios pakankamai dailiai žiūrisi, bet turi trejetukų be komentarų iš pačių pačiausių?
Anonimiškumas, tai terpė urodlyvam imbeciliškumui augti, kadangi pasisakyti po neigiamu vertinimu reikia ne tik laiko ir noro, bet dar ir drąsos, o ką galima pasakyti, kai vienintelis vertinimo kriterijus subjektyvus estetikos suvokimas?
Aš irgi tylėčiau kaip vengrų partizanas, jei tik pagal tai gebėčiau vertint tai, ko nesuprantu. Čia ir yra skirtumas tarp žmogaus ir Orveliškosios kiaulės: aš neapsiimu tokios atsakomybės, kaip vertint tai, apie ką neturiu nė menkiausio supratimo.
Tie, kas turėtų būt kelrode žvaigžde tokiems foto žiopliam, kaip aš, kaip tyčia, elgiasi paikiausiai. Berods minėjau, "gyvulių ūkis" Smile

saulius g rašo:

bloodog - truputeli kitas variantas. Keista kai zmogus deda tokio lygio nuotraukas ir nesugeba atsakyti i joki klausima. Gal tokie vertinimai susija su itarimu kad nuotraukos svetimos?


Nagi baikit drumst Kūdros vandenis ir taip skaidrumo truksta Smile greitai mars knygu apie fotografija skaityt ir tolerancijos vitaminu valgyt Wink Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 2 26 13:49      

Tortas bus, tikrai galiu pažadėti Smile Galite rugsėjo pabaigą jau rezervuoti.
O forumuose ir pasisakymuose neretai matoma tik tamsesnė ir rėksmingesnė pusė, ji iš tikro yra smulki ir nedominuojanti. O vartotojų daug, tai visko pasitaiko.

Visiems "neįvertintiems" perskaitykite ką MP parašė.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Vaitkevičius    2008 2 26 14:55      

Mindaugas Eglinskas rašo:
Visiems "neįvertintiems" perskaitykite ką MP parašė.

AMEN


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius g    2008 2 27 10:57      

Mindaugas Eglinskas rašo:
Tortas bus, tikrai galiu pažadėti Smile Galite rugsėjo pabaigą jau rezervuoti.
O forumuose ir pasisakymuose neretai matoma tik tamsesnė ir rėksmingesnė pusė, ji iš tikro yra smulki ir nedominuojanti. O vartotojų daug, tai visko pasitaiko.

Visiems "neįvertintiems" perskaitykite ką MP parašė.


MP parase du dalykus:
1. jeigu desningume yra isimtis - tai desningumo nera
2. parode kad bendruomene turi priemoniu itakoti oligarchus
cia kuris taip patiko? (klausimas retorinis)

Aisku lengviausia sukabinti etiketes "neįvertintiems" , "rėksmingesnė pusė", bei kitas ir problemos neliko.

As suprantu kad i kudra ateinama su skirtingais inreresais - parodyti save (nuotraukas), pabendrauti... As gi stengiousi ismokti fotografuoti ir nelabai supratau ko prasymas kad, elitas vertintu nuotraukas daugiau pagal jos lygi o ne pagal simpatijas taip visus suerzino. Jusu nedaug, tai padaryti galima ir naudos kudros nuotrauku lygiui butu daug.

Man dzin kiek tu tasku is viso, norisi gauti kazkoki postumi tobulejimui, bet kai elitas vertina 3-4; 5-2 o kiti balai po 0 arba 3-8; 3.5-2; 5-2 o kiti balai po 0, kai nuotrauka surenka 150 tasku, atleiskit nesijauciu Scorseze, o jauciuosi tik kaip papuoles i kokias politines intrigas.

Gal as perdaug noriu ir tai jus apsunkins, o gal uzlipau ant mozolio, atleiskit as cia zmogus naujas, visko pasitaiko Smile

KVA man atrorodo kad zmones suarteja issisnekejus, o ne tyliai valgant torta Smile


Paskutinį kartą redagavo saulius g, 2008 2 27 11:17 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2008 2 27 11:13      

Sauliau, tu nesiparink, va ka rase toks zmogus-google RS /kurio as labai pasigendu.../
'kudriska nuotrauka turi buti
1. j/b ar pasenusios juostos ar crosprocesingo spalvu
2. neryski, nes jei bus ryski, visi supras, kad tai ne menas
3. subraizyta ar demeta, kas rodo atsainia tikro menininko siela verta ne maziau 5
4. negalima vaizduoti pauksciu, debesu, sauletekiu, saulelydziu. tai rodo, kad autorius per daug laiko praleidzia ieskodamas ir tykodamas, o per mazai prie fotovoneliubakeliu.
5. kudriska nuotrauka negali buti reportazine ar miesto vaizdelis. aklos vistos rastas grudas menu nelaikomas.
6. rukas, tamsa, prietema, visi monochrominiai rudumo atspalviai laikomi privalumu
7. teigiamai vertinami neatpazinti objektai. autoriui negalima atskleisti paslapties kas tai yra, nes veliau tokio kadro niekas nevertins ir nekomentuos
8. pageidautina, kad kudriskos nuotraukos autorius kuo reciau komentuotu svetimus darbus. visi parasyti 3 ir 3.5 turi buti anonimiski
9. visos anksciau isvardintos kudriskos nuotraukos salygos negalioja, jei autorius turi 4 stulpelius, antradieniais dalyvauja "galeroje" ir visuose meetuose. Tada teigiamai gali ivertinti ir nekudriskai gera nuotrauka, kaip ir juodos kates portreta naktyje juodame kambaryje'.
_________________
Simona R.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 2 27 11:19      

Sima rašo:
Sauliau, tu nesiparink, va ka rase toks zmogus-google RS /kurio as labai pasigendu.../
'kudriska nuotrauka turi buti
1. j/b ar pasenusios juostos ar crosprocesingo spalvu
2. neryski, nes jei bus ryski, visi supras, kad tai ne menas
3. subraizyta ar demeta, kas rodo atsainia tikro menininko siela verta ne maziau 5
4. negalima vaizduoti pauksciu, debesu, sauletekiu, saulelydziu. tai rodo, kad autorius per daug laiko praleidzia ieskodamas ir tykodamas, o per mazai prie fotovoneliubakeliu.
5. kudriska nuotrauka negali buti reportazine ar miesto vaizdelis. aklos vistos rastas grudas menu nelaikomas. 6. rukas, tamsa, prietema, visi monochrominiai rudumo atspalviai laikomi privalumu 7. teigiamai vertinami neatpazinti objektai. autoriui negalima atskleisti paslapties kas tai yra, nes veliau tokio kadro niekas nevertins ir nekomentuos 8. pageidautina, kad kudriskos nuotraukos autorius kuo reciau komentuotu svetimus darbus. visi parasyti 3 ir 3.5 turi buti anonimiski 9. visos anksciau isvardintos kudriskos nuotraukos salygos negalioja, jei autorius turi 4 stulpelius, antradieniais dalyvauja "galeroje" ir visuose meetuose. Tada teigiamai gali ivertinti ir nekudriskai gera nuotrauka, kaip ir juodos kates portreta naktyje juodame kambaryje'.


Sima paziurekit i topus. karaliauja pauksteliai zvereliai saulutes. jei daugiau zmoniu pasedetu prie tu bakeliu o ne prie ivairiu grafiniu programeliu isvengtume sios diskusijos beprasmes. o RS parasymas tai juokas be sypseneliu pridetu. baikit inksti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2008 2 27 11:25      

'Sima paziurekit i topus. karaliauja pauksteliai zvereliai saulutes. jei daugiau zmoniu pasedetu prie tu bakeliu o ne prie ivairiu grafiniu programeliu isvengtume sios diskusijos beprasmes. o RS parasymas tai juokas be sypseneliu pridetu. baikit inksti'
O Dangau, as tai pakankamai prie tu bakeliu esu atsisedejusi...
_________________
Simona R.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas solitary    2008 2 27 11:25      

Sima, kaip viskas taikliai! Laughing Laughing

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą