Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pastebejimas

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas    2008 2 17 21:55      

pastebejau,kad cia visi gudrus deti minusus , bet niekas savo pasirinkimo nekomentuoja.gaunant minusa butu idomu suzinoti ir uz ka jis ...taip ir tobulejam.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 2 17 22:03      

Hugo Mikalauskas rašo:
pastebejau,kad cia visi gudrus deti minusus , bet niekas savo pasirinkimo nekomentuoja.gaunant minusa butu idomu suzinoti ir uz ka jis ...taip ir tobulejam.


pasakyk uz ka uzvers tave minusais ...Smile neverta ta tema rutulioti Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 2 17 22:05      

na mano nuomone biski kitokia.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 17 22:53      

bijoti pasakyti savo nuomone,nes uzvers minusais??

absurdas.

jei man nuotrauka nepatinka,taip ir pasakau,bet minusu nededu,tuo labiau kaip tie,megstantys visas foto nutraukti i uzmarsti.

absurdas,dar kart. Mad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 2 18 1:24      

as visa laika prasau pakomentuoti savo foto, nors ir nedaug bet paraso ka masto ir koki ivertinima duotu ar dave. ir as stengiuosi saziningai pakomentuoti ju foto ir ivertinti, manau zinodami tai kad nekerstauju, prie mano foto gaunu atviru pasisakymu kas labai didelis pliusas tobulejant.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnoldas Jurgaitis    2008 2 18 9:43      

manau, kad dauguma minusų sudėta jausminiu pagrindu, kartais net ir nežinant, kodėl Smile
Todėl reikalauti komentarų po neigiamais įvertinimais būtų, ko gero, beprasmiška.

Minusų visada bus, o gal ir gerai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Adomavičius    2008 2 18 10:16      

O gal kartais net ir iš pavydo? Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 18 10:18      

daug minusu padedu,labai daug.dazhniausiai ne naujokams,o senbuviams.dazhnai pakomentuoju,dazhnai ir ne. jei sistema tai leidzhiai,tai kodel gi ne?
o mokytis gal mokykloje verta ar knygutes skaityti,ko vertas zhmogaus komentaras su savo subjektyvia nuomone?ko verti zhmogaus komentarai,jei jo ir rodytojo visi prioritetai skiriasi?a?
pavyzdzhiuj man tikrai nebus kadras vertas penketo jei jame koks vabzdys pavaizduotas.man neidomu ,kad matosi visi jo plaukiukai ,akytes ir .t.t.tegul spindi ta shvari kokybe ir aishkus fokusas,kadro man ish to neatsiras.3
p.s. stebekite kitu zhmoniu darbus,vertinimus.neapsiribokite vienu saitu,zhvelkit plachiau,nepadlaizhiaukite niekam,jei norite kiek objektyvesnes nuomones.ir bukite savimi.itikite pirma sau,o paskui jau publikai savo darbais.patarimas toks.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 2 18 11:51      

Matai Marijau tiesų yra daug ir nevisos jos mūsų pusėje. Kalbu apie tai, kad žmogus negali būti visapusiškai išprusęs ir gebėti vertinti visokius vaizdus. Tokių žmonių nebūna, o jei ir skelbesi tokiais tai tikrų tikriausias melas.
Kas vienam atrodo labai gražu, kitas į tai žiūrėti negali. Kaip antai tamstai kokybiški vabaliukai nepatinka, man taipat jie nelabai. Ir dar daug kas nepatinka. Kažkokiu metu bandžiau visiems įrodinėti, kad tai yra "blogis", kad fotkinti reikia visai ką kitą, bet vėliau supratau, kad pasaulio taip nepakeisi. Visų neišvesi į "doros" keliąSmile
Tada pats su savim susitariau, kad teisiog juos ignoruosiu, kad nevertinsiu ir nekomentuosiu, o ir net negaliu to daryti, išprūsimo ir kompetencijos neturiu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 2 18 12:27      

siaip siūlau ir šitą temą rankint, buvo jau keletas tokiu paklodžių bet taip niekas ir neišdidkutuota

mano subjektyvia nuomone - jei jau autorius ruošiasi publikuot savo šedevrą viešam publikos įvertinimui, tai jau turėtų būt subrendęs morališkai, emociškai ir psichologiškai, kad kažkam gal tas kadras patiks, kažkam nepatiks, kažkas girs, kažkas tyčiosis - kiek žmonių, tiek skritingų nuomonių.. jei neesi pasiruošęs tokiai reakcijų įvairovei, tai gal neverta?

o ta bus kaip po vieno labai puošnaus ir brangaus neseniai išleisto albumo prezentacijos - vienam iš LT forumų pradėjus diskutuoti galimus trūkumus ar netobulumus, išlindo ar tai autorius ar tai jo draugai ir ėmė visus gaidint - nieko jus durniai nesuprantant, jum dar tiek žolės apdergt iki tokios technikos.. patetiška


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 18 12:31      

hideo,paro ta foruma? suintrigavai.
Mindaugai,tai o ash apie ka? ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 18 17:03      

na va ir vel,girs -peiks...

tai kad niekas negiria ir nepeikia.

dazniausiai uzvanoja koki minusa ir turekis.
o gal tarkim fotografija buvo ideta su mintimi kad jai dar kazko truksta iki pilnos laimes,galbut kam kitam ta geniali ideja ateis?

zinau kad turbut beprasmiska pakeisti visu zmoniu mentalitetus.bet pabandyti verta. Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 2 18 21:19      

Na tai tiesiog imkite ir parašykite po darbu, kad "norisi išsamių komentarų ir parašykite kas negerai. Tikrai geranoriškai priimsiu visą kritiką". Ir manau jei kas žiūrės tikrai parašys.
Tik bėda sekanti.. jei jau žmogus rašo 3, tai jis taip apie tą darbą ir mano. Ar tikrai dar žodžiais tai norėsite išgirsti ?... Ten pagyrimų greičiausiai nebus, o bus būtent parašyta kas negerai. Jei tą sugebėsite priimti ir pasimokyti, tai tvarkoj.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žydrūnas R.    2008 2 19 18:25      

Marijus * rašo:
daug minusu padedu,labai daug.dazhniausiai ne naujokams,o senbuviams.dazhnai pakomentuoju,dazhnai ir ne. jei sistema tai leidzhiai,tai kodel gi ne?
o mokytis gal mokykloje verta ar knygutes skaityti,ko vertas zhmogaus komentaras su savo subjektyvia nuomone?ko verti zhmogaus komentarai,jei jo ir rodytojo visi prioritetai skiriasi?a?
pavyzdzhiuj man tikrai nebus kadras vertas penketo jei jame koks vabzdys pavaizduotas.man neidomu ,kad matosi visi jo plaukiukai ,akytes ir .t.t.tegul spindi ta shvari kokybe ir aishkus fokusas,kadro man ish to neatsiras.3
p.s. stebekite kitu zhmoniu darbus,vertinimus.neapsiribokite vienu saitu,zhvelkit plachiau,nepadlaizhiaukite niekam,jei norite kiek objektyvesnes nuomones.ir bukite savimi.itikite pirma sau,o paskui jau publikai savo darbais.patarimas toks.


manau jei kazkam nepatinka macro ir apie tai nesupranta, tai reikia tokia foto pralenkti, o ne rasyti zemo balo. Juk vertinamo foto, o ne kazkiano poziuris i ta foto kategorija IMXO .Pvz man labai nepatinka brokuotos foto, tai as tu nuotrauku net neziuriu, nes suprantu, kad kazkam tai "jega" . O siaip norint isvengti tusciu balu, gal reiktu padaryti, kad balsuojant butu privalomas komentaras


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 2 19 18:49      

O kas yra "brokuota foto"? Keistas terminas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą