Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Juosta vs Skaitmena

      Puslapiai:   1   2   3   4  


Juosta vs. Skaitmena
Juosta
45%
 45%  [ 74 ]
Skaitmena
43%
 43%  [ 70 ]
Polaroid
10%
 10%  [ 17 ]
Iš viso balsų : 161

Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 20 8:14      

Slaptažodis (pakartoti): rašo:
Marijus * rašo:

bo kartais buna chia geru daiktu ishmeta,juostu pasenusiu,objektyvu... skaitmenistai karta nusipirko ir gali nebeskaityti ir niekuom nebesidometi Razz


Ne tik pasenusiu juostu ir objektyvu, bet ir ryskalu : http://creativeimagemaker.co.uk/page_1199734013468.html

ale gi senas fintas,jau buvau mates ,pats kol ryshkalu turiu,tai kavos tam nenaudoju Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 2 20 10:20      

Jo tas karas jau tiek pabodes, kad juokinga... pvz mano detu i kudra foto santykis juosta/skaicius 40:60%... ar kas neskaites prierasu , kur tiesiai sviesiai parasiau kur juosta, galetu 100% tiksliai pasakyti kur kas? Cool Laughing

O antra, ar internete gali buti "neskaitmenine" nuotrauka ideta Laughing Laughing Laughing

Joo, AA polaroid rulez Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Kupstys    2008 2 20 11:39      

Herkus Milasevicius rašo:


O antra, ar internete gali buti "neskaitmenine" nuotrauka ideta Laughing Laughing Laughing

Joo, AA polaroid rulez Laughing


teisingai pastebeta.
juostos neskaitmeniskumas baigiasi iskart pakliuvus i skeneri. man juosta veza kai gali procesa baigti iki galo--istraukti fotopopieriu is voneles...

pareiskimai,kad "... skaitmenistai karta nusipirko ir gali nebeskaityti ir niekuom nebesidometi ..." be komentaru.. vejai kazkokie...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 20 12:44      

Arvydas Kupstys rašo:
Herkus Milasevicius rašo:


O antra, ar internete gali buti "neskaitmenine" nuotrauka ideta Laughing Laughing Laughing

Joo, AA polaroid rulez Laughing


teisingai pastebeta.
juostos neskaitmeniskumas baigiasi iskart pakliuvus i skeneri. man juosta veza kai gali procesa baigti iki galo--istraukti fotopopieriu is voneles...

pareiskimai,kad "... skaitmenistai karta nusipirko ir gali nebeskaityti ir niekuom nebesidometi ..." be komentaru.. vejai kazkokie...

aishku vejai ,cituodamas praleidai shypsenele tos frazes gale.ar juoku nesuprantate?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 2 20 12:56      

balsavau as uz polaroida tai sakykit dabar kur nusipirkt polaroido kadru. Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 2 20 14:16      

Dangus rašo:
balsavau as uz polaroida tai sakykit dabar kur nusipirkt polaroido kadru. Smile.

As buvau uz juostas, bet polaroidas domintu ir mane - ipac "Polaroid 55" formatas (tokie lapai 4"x5" su skylemis krastuose)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 21 14:42      

Dangus rašo:
balsavau as uz polaroida tai sakykit dabar kur nusipirkt polaroido kadru. Smile.


juostininku anekdotas:

-kas yra "digital camera"?
-"digital camera" yra toks siuolaikinis Polaroidas, kuri fotografai naudoja kompozicijos ir ekspozicijos pasitestavimui pries fotografuodami i normalu fotoaparata.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Craban    2008 2 23 12:51      

MP rašo:
Dangus rašo:
balsavau as uz polaroida tai sakykit dabar kur nusipirkt polaroido kadru. Smile.


juostininku anekdotas:

-kas yra "digital camera"?
-"digital camera" yra toks siuolaikinis Polaroidas, kuri fotografai naudoja kompozicijos ir ekspozicijos pasitestavimui pries fotografuodami i normalu fotoaparata.


Ir tarp kitko cia visai nera jokio anekdoto. Kasdieniam gyvenimui tampausi nikon D50. O kitiems kadrams - zenitas.
Tada D50 dirba eksponometru Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 2 23 20:58      

Juosta,juosta,juosta..juosta..JuOsta...juosta..juosta Cool Very Happy Mr. Green
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edmundas Baltrimas    2008 2 24 9:17      

Marijus * rašo:
perku sau platelesnes juostikes,ryshkinu skaidres vonioje,vietoje turimo nikkor 1,8 isigijau 1,4.ir kazhkaip su tomis salygomis vis tas nekokybishkas grudeeetas ,subraizhytas ir apdulkitas fotas darau. turbut durnas esu ,gi pakaktu belekokio fotiko,taigis kokybes pas mane nera...taip ar taip
Zoom,o tu nemanai,kad nevisi del shvaros ir tariamos tokios kokybes fotografuoja ir stengiasi?

------------------------------------------------------
Visi cia sakr, kad is juostos gaunama geresne kokybe....Tai jos pagrindinis privalumas?
O paaiskeja, kad daugumos "juostininku" nuotraukos blogesnes kokybes....
Tai kaip cia iseina?
Gal kas paaiskins? Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 2 24 12:15      

Edmundas Baltrimas rašo:
Marijus * rašo:
perku sau platelesnes juostikes,ryshkinu skaidres vonioje,vietoje turimo nikkor 1,8 isigijau 1,4.ir kazhkaip su tomis salygomis vis tas nekokybishkas grudeeetas ,subraizhytas ir apdulkitas fotas darau. turbut durnas esu ,gi pakaktu belekokio fotiko,taigis kokybes pas mane nera...taip ar taip
Zoom,o tu nemanai,kad nevisi del shvaros ir tariamos tokios kokybes fotografuoja ir stengiasi?

------------------------------------------------------
Visi cia sakr, kad is juostos gaunama geresne kokybe....Tai jos pagrindinis privalumas?
O paaiskeja, kad daugumos "juostininku" nuotraukos blogesnes kokybes....
Tai kaip cia iseina?
Gal kas paaiskins? Rolling Eyes


as kiek kitu kampu apie zodi "kokybe" juostoje.
1. netobulas ryskumas. ne toks kaip pas skaitmenini aparata. cia juostos pranasumas tame kad gyvesnis kadras gaunas. plius ir detalumas didesnis. ypac pries skaitmenas su 1.6 crpo faktorium.
2. pats darbo procesas su juosta. baiges belekoks pyskinimas. iskart sumazeja nuotrauku paieskos laikas kompiuteryje. malonu yra islaukti kol nuotrauka pamatysi ekrane. tobuleja akis. nebelenki galvos po kiekvieno kadro kad paziuret i ta ekraniuka kur foto matosi.
3. tikrai daug kartu geresnis BW rezultatas.
4. kadangi neikandu nei 5d nei mark aparatu man patinka kad ant juostos man 28mm = 28mm o ne 36. zoomo man pakanka. nereikia man crop faktoriaus.
5. is juostos kadro kiek matau padaroma geresne "nekokybe". ir man tikrai juokinga kai skaitmenistai nusipirke skaitmenas uz daug $$ kartais megdzioja juostos efektus photoshope. tada as pagalvoju apie uzrasa pas Mariju. Kam bandyti jei galiu daryti.


taigi tas zodis juosta kokybiskesne manau susiveda i tuos 6is punktus. ju gal ir daugiau. kiekvienas pasirenka savo kokybiskuma. bet nereikia maisyti sriciu juostos ir skaitmenos panaudojimo. todel si diskusija kas geriau abstrakciu atveju yra visiska nesamone.

jei butu paklausta:
kas geriau fotografuojant aviacija
portretus
sporta
dokumentika

tai visai kas kita. tada galima isvedziot kas kur yra geriau. baigiau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Berzinskas    2008 2 24 23:11      

6to punkto lyg ir nematau, o apie 5 tik pasakysiu, kad tame nera nieko juokingo: Skaitmeninis fotoaparatas yra brangesnis, bet jei daug fotografuoji, juostu, ryskinimo ir skanavimo kastai per metus gali virsyti skaitmenos kaina. Tai kodel gi juoktis is to, kas nori isgauti juotos efekta pigesniu, patogesniu budu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 2 25 9:52      

Diskusija niekur nevedanti, panaši į tokią kaip - "kas geriau - Nikon ar Canon".
Nesu turintis daug pinigų, bet man fotografija - hobis, laisvalaikio ledimo forma. Ir visiškai nesvarbu kiek tai kainuos. Kol galėsiu sau leisti, tol išlaidausiu juostoms, stiklams, filtrams ir t.t. Jei pradėsime skaičiuoti kiek kadro savikaina - galas kūrybiniam procesui ir pomėgiams. Išimtis tik kai reikia fotografuoti komerciniams tikslams.
Jei noriu proceso, išlaukto kadro, BW tobulumo - imu juosinį. Jei noriu paeksperimentuoti su šviesa, jautumu, ekspozicija, reikia daug kadrų - tada parankiau skaitmena. Todėl nei vienam neduodu pirmenybės - aš už abu tolygiai.
Skaitmena ir juosta niekada vienas kito neuždengas. Kiekvienas ir privalumų ir trūkumų turi pakankamai tolygiai.
Tai yra tik mano požiūris į fotografiją ir jis neprivalomas kitiems. Negali būti bendros nuomonės. Juk negali visureigių fanai dragerius priversti pakeisti nuomonę į automobilius. Nei su Porshe pavažinėsi po pelkes, nei su visureigiu padraginsi.
Gal užuot sprendę neišsprendžiamus klausimus pafotografuokime? Very Happy Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Bartkus    2008 3 20 10:40      

Tas pats, kas lyginti maistą ruoštą ant keptuvės ir mikrobangėje Very Happy Juosta turi visus pliusus, ale progresas daro savo Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Adomavicius    2008 3 20 16:58      

Na man asmeniškai labai patinka white balance / expozicijos koregavimas ir skaitmenos dinaminis plotis. Su naujų sensorių kartom vis didenis ir didesnis dinaminis plotis, vis daugiau vartotojui laisvės ir mažiau galimybių "sugadinti" kadrą ne taip išmatavus sceną.

Žinau dalis man sakys - turi mokėti kompensuoti už tokius trūkumus, tai yra fotografijos, tvarkos dalis ir t.t.

Bet aš visiškai nenoriu. Kai darau portretus judėdamas, visas savo pastangas sudedu į savo akis, o ne techniką. Technikos įgūdžiai auga savaime ir kai kurie dalykai pasidaro automatiški, bet skaitmenos lankstumas man leidžia užfiksuoti daugiau kokybiškų kadrų iš kurių poto galiu atsirinkinėti.

Ir galutinis produktas ir jo meniškumas man įdomiausias. Ar tai pasiekta su 5 kadrais ar 200, ar ant juostos ar photoshope... esmė ką jaučia žmogus žiūrėdamas i darbą. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą