Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Juosta vs Skaitmena

      Puslapiai:   1   2   3   4  


Juosta vs. Skaitmena
Juosta
45%
 45%  [ 74 ]
Skaitmena
43%
 43%  [ 70 ]
Polaroid
10%
 10%  [ 17 ]
Iš viso balsų : 161

Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 2 18 13:05      

Mindaugas Grigelionis rašo:


taip, tie pluginai yra jėėėėga, bet vistiek prasčiau nei meistriškai apdorota tikra JB juosta


O pats ar meistriškai jas apdoroji?
Čia gi ir problema - kalbam apie juostos aukštumas, o patys naudojam low-end, traktuodami tai kaip meninę išraiškos priemonę. Bet realybėje tos aukštumos tiesiog nepasiekiamos daugumai čia esančių...
Va apie tai ir kalbu, kad PRIEINAMOMIS priemonėmis skaičium bent jau lengviau kokybę išgaut. O ne apie absoliučias galimybes.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 18 13:10      

perku sau platelesnes juostikes,ryshkinu skaidres vonioje,vietoje turimo nikkor 1,8 isigijau 1,4.ir kazhkaip su tomis salygomis vis tas nekokybishkas grudeeetas ,subraizhytas ir apdulkitas fotas darau. turbut durnas esu ,gi pakaktu belekokio fotiko,taigis kokybes pas mane nera...taip ar taip
Zoom,o tu nemanai,kad nevisi del shvaros ir tariamos tokios kokybes fotografuoja ir stengiasi?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 2 18 13:59      

Marijus * rašo:
perku sau platelesnes juostikes,ryshkinu skaidres vonioje,vietoje turimo nikkor 1,8 isigijau 1,4.ir kazhkaip su tomis salygomis vis tas nekokybishkas grudeeetas ,subraizhytas ir apdulkitas fotas darau. turbut durnas esu ,gi pakaktu belekokio fotiko,taigis kokybes pas mane nera...taip ar taip
Zoom,o tu nemanai,kad nevisi del shvaros ir tariamos tokios kokybes fotografuoja ir stengiasi?


Marijau cia apie freakus nekalba niekas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnoldas Jurgaitis    2008 2 18 14:10      

Panasu, kad kartais kalbam apie tai - pirstu pamakalavus bakelyje israiskos priemoniu padaugeja Smile
Kadaise buvau pasigamines 6 placioms juostoms bugnine masina ryskinimui, su 3 litru vonele. Gal ir faina buvo - tamsoje skyscius neprapilti. Deja, bet mano nuomone, 80% darbo buna padaryta iki nuspaudziant kameros uzrakta Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2008 2 18 14:37      

fotografija zavi savo procesu. Ryskini BW juosta, gauni kazka mielo sirdziai.
Nezinau, ar su skaiciais pavyktu padaryti kokybiska BW ir dar kad butu miela sirdziai



Marijus * rašo:
perku sau platelesnes juostikes,ryshkinu skaidres vonioje,vietoje turimo nikkor 1,8 isigijau 1,4.ir kazhkaip su tomis salygomis vis tas nekokybishkas grudeeetas ,subraizhytas ir apdulkitas fotas darau. turbut durnas esu ,gi pakaktu belekokio fotiko,taigis kokybes pas mane nera...taip ar taip
Zoom,o tu nemanai,kad nevisi del shvaros ir tariamos tokios kokybes fotografuoja ir stengiasi?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 2 18 15:19      

Kožnam savo. Aš nemoku ryškint juostų, ir man pigiau skaitmena fotografuoti, nei kalatotis po fotoatelje ir paskui fig znajet kur tas juosteles kišti, tai pasirinkau skaitmeną irgi esmu labai patenkintas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 19 9:25      

vat ir ash taip manau.kozhnas pagal savo poreikius renkames ir koks chia gali buti geriau/blogiau/. svarbu karo nebutu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 2 19 9:44      

pagal atsakymus matosi kad juostininkai forumus skaito Smile. kudros realybej manau butu balsavimas 1900 uz skaitmena ir 200-300 uz juosta.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 19 10:11      

Dangus rašo:
pagal atsakymus matosi kad juostininkai forumus skaito Smile. kudros realybej manau butu balsavimas 1900 uz skaitmena ir 200-300 uz juosta.

bo kartais buna chia geru daiktu ishmeta,juostu pasenusiu,objektyvu... skaitmenistai karta nusipirko ir gali nebeskaityti ir niekuom nebesidometi Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 2 19 13:31      

as jau pradejau taupyti saldytuvui kur laikysiu tik juostas.. ir vynuogiu sultis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 19 14:05      

Arnoldas Jurgaitis rašo:
Panasu, kad kartais kalbam apie tai - pirstu pamakalavus bakelyje israiskos priemoniu padaugeja Smile
Kadaise buvau pasigamines 6 placioms juostoms bugnine masina ryskinimui, su 3 litru vonele. Gal ir faina buvo - tamsoje skyscius neprapilti. Deja, bet mano nuomone, 80% darbo buna padaryta iki nuspaudziant kameros uzrakta Smile


manau, kad kalbama ne apie "pamakalavima". kiekviena technika savo turi savo privalumus ir trukumus. "makalavimas pirstu" turi savo atitikmeni ir skaitmenineje fotografijoje. dirbant su ikvepimu ir stengiatis siekti tobulejimo, technine puse visada atskleidzia nepazintu galimybiu. pats ryskalo tipas, jo koncentracija, temperatura, ryskinimo laikas bei budas + kombinacija su juostos tipu + eksponavimo budas suteikia begalines variaciju galimybes. panasiai ir skaitmenoje, tik kitais budais.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnoldas Jurgaitis    2008 2 19 16:40      

MP rašo:
Arnoldas Jurgaitis rašo:
Panasu, kad kartais kalbam apie tai - pirstu pamakalavus bakelyje israiskos priemoniu padaugeja Smile
Kadaise buvau pasigamines 6 placioms juostoms bugnine masina ryskinimui, su 3 litru vonele. Gal ir faina buvo - tamsoje skyscius neprapilti. Deja, bet mano nuomone, 80% darbo buna padaryta iki nuspaudziant kameros uzrakta Smile


manau, kad kalbama ne apie "pamakalavima". kiekviena technika savo turi savo privalumus ir trukumus. "makalavimas pirstu" turi savo atitikmeni ir skaitmenineje fotografijoje. dirbant su ikvepimu ir stengiatis siekti tobulejimo, technine puse visada atskleidzia nepazintu galimybiu. pats ryskalo tipas, jo koncentracija, temperatura, ryskinimo laikas bei budas + kombinacija su juostos tipu + eksponavimo budas suteikia begalines variaciju galimybes. panasiai ir skaitmenoje, tik kitais budais.


Žinoma, tik nereikia techninės pusės pervertinti, mano galva. Pats žinau, kiek kartais malonumo tai suteikia.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 2 19 19:48      

Marijus * rašo:

bo kartais buna chia geru daiktu ishmeta,juostu pasenusiu,objektyvu... skaitmenistai karta nusipirko ir gali nebeskaityti ir niekuom nebesidometi Razz


Ne tik pasenusiu juostu ir objektyvu, bet ir ryskalu : http://creativeimagemaker.co.uk/page_1199734013468.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 2 19 19:58      

Tiesą pasakius aš labai abejojiu tokio ryškalo sėkme. Nors teko girdėti ir ankščiau panašių kalbų, bet kol nepamatysiu savoakim nepatikėsiu. Pats nesiryšiu, nes beryškindamas bijau kad sprogsiu iš juoko pats iš savęs Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 2 19 23:28      

Ir kokios čia firmos kava tokia?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą