Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Dievas-Velnias-Antanas Kucinskas

      Puslapiai: 1   2   3   4   5   6  

Pranešimas tompetkus    2010 5 22 14:14      

Ka daryti jei nori pabusti grazu sauleta vasaros ryta ir po savo nuotraukomis nematyti Antano Kucinsko komentaru?
Kaip pabegti nuo sito velnio? Malda gal pades?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2010 5 22 14:28      

nekreipti dėmesio

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas DM    2010 5 22 21:54      

Jus gi pats ji maitinat

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 5 22 22:14      

PEACE. NO NEED FIGHT.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2010 5 22 23:31      

Surink parašus peticijai dėl Antano pašalinimo iš fotokūdros Smile))) O šiaip, mokėk priimti kritiką, o į sapaliones nekreipti dėmesio Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 5 23 9:54      

Rekomenduoju reaguoti tik į "tripalkininkų" ir aukštesnio rango dalyvių komentarus. Manau, esi tiek brandus, kad atsirinktum. O Antano skaudūs ir neteisingi komentarai - tik mažytė nemaloni mūsų sociumo apraiška. Kiekvieno žodį dera išklausyti, bet ne viską reikia imti galvon. Po savo nuotraukomis prisiskaičiau visko, ir man tai padeda tobulėti. Bet, deja, ne p. Antano kritikos vedinam. Iš jo kritikos daug neišmoksi. Tai supratau perskaitęs komentarą apie dirbtinio bluro kūrimą fix'u, Reala juostos apdorojimą ir pan.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renatas    2010 5 23 9:58      

Pirmas tavo sakinys mane prajuokino. Smile Tarkim idedu viena darba, kuri daugumas ivertna auksciausiu balu. Nuotrauka tampa tarp geriausiu. Viso to pasekoje man segami aukstesni pagonai. Tai pagal tave tampu labiau kompetetingas?

cruxman rašo:
Rekomenduoju reaguoti tik į "tripalkininkų" ir aukštesnio rango dalyvių komentarus. Manau, esi tiek brandus, kad atsirinktum. O Antano skaudūs ir neteisingi komentarai - tik mažytė nemaloni mūsų sociumo apraiška. Kiekvieno žodį dera išklausyti, bet ne viską reikia imti galvon. Po savo nuotraukomis prisiskaičiau visko, ir man tai padeda tobulėti. Bet, deja, ne p. Antano kritikos vedinam. Iš jo kritikos daug neišmoksi. Tai supratau perskaitęs komentarą apie dirbtinio bluro kūrimą fix'u, Reala juostos apdorojimą ir pan.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 5 23 10:22      

Tu nesi to vertas, visų pirma. Padaryk- tada diskutuosim:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas DM    2010 5 23 12:37      

"Atsiminkite, jog įvairios „trolių medžioklės“ patiems troliams tik naudingos ir yra jų pačių vykdomos veiklos dalis. Nemedžiokite trolių."
http://lt.wikipedia.org/wiki/Trolis_%28internete%29#Kaip_nemaitinti_troli.C5.B3


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2010 5 23 14:06      

pasirodo tokie reiskiniai turi diagnoze Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tompetkus    2010 5 24 2:10      

to DM
idomiai cia apie Trolius


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2010 5 24 19:28      

Fignia, o ne tema Tristanai. Argi verta taip zliumbti. Jei apsisprendei iseit tai eik. Bet nuo to geriau nebus kudrai. Geriau pasilik, nuryk ta karcia tau piliule ir nebekreipk demesio i tau nepatinkancius komentarus.
Kai jie bus tave izeidziantys ar galbut tave zeminantys, tai tada rasyk administracijai, ji tikrai imsis priemoniu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Artūras Armonas    2010 5 25 8:47      

Jei pasauluje butu tik geris ir grozis o Kucinsko nebutu tada butu labai liudna ir neidomu gyventi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skerys    2010 5 25 9:54      

Shocked

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2010 5 25 17:59      

Smile) ei, Tristanai, skuskis cia: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a4/Complaint_Department_Grenade.jpg
fainas tas Kuciskas, gi ne koks ten Martin Parr komentuoja, neimk i plaucius, cia siek tiek Kucinsko sentenciju nuotaikai praskaidrinti:
Jei žmogus kvailas - tai jau ilgam
Pagal kalbą - išmintį matuojam.
Tiek druskos suvalgei, o nusišneki kaip koks bambizas.
Geriau durnai girk/ Bus daugiau naudos.
Poza dar turi kur keistis iki didesnio patrauklumo. Kažko kelnės beveik praplyšę
mesk rūkyti, Rūta, bo matai tiek perbalsi, kad net kadre nebsimatysi
ir vėl čia niekšelis pagerbė savo atėjimu.
taip ir kreipsiuos , niekšeli, ir ką dar savo profiška akimi matai ?
Negerai, niekšeli, taip niekšinti. Tavo vaikams gali persiduoti.
O jei paimtum didesnį fotaparatą - gal ir visa galva tilptų - kaip manai ?
"birka" iš kitos pusės.
Snaržai - tu moki piešti - tai dasipiešk ko tau trūksta
Tačiau savo karmą jau prikakojote.
išvertei kaip koks snargliuotas vaikigalis, kad tik juodai
Snaržai, - tavo ir panašių į tave nuomonė man lygi nuliui
Kaimo bobutė pasakytų daugiau tiesos, nei tu ir į tave panašūs
nesu višta, bet kiaušių skonį tai senej perpratęs
Mano 5, kam noriu tam ir duodu. ypač Snaržui ant zlasties
tik dėl jūsų jaunatviško selektyvaus aklumo dar kartą kartoju - kai valgai kiaušinienę - niekas nereikalauja mokėti dėti kiaušinius
laikykite, kad aš esu kaminkrėtis - ir tuo masteliu gerinkite mano komentuojamas fotografijas. Jos taps šedevrais

geros nuotaikos Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą