Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Paklausimas Adminui del taisykliu

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas arkanoidas    2010 5 13 0:27      

Kalbėsiu už save - kaip ir minėta temoje "Paplepėkime" -Niekas nieko nekursto- kurstymas būtų - jeigu viešai visus kviesčiau ateiti į paradą ir fiziškai žaloti seksualines mažumas -- tiesiog buvo pasiūlytas kitas maršrutas jų sekančiam paradui,kad pasižiūrėtų kaip kažkada kažkas žymiai daugiau kentėjo, nei jie ,atseit, kenčia dabar.
Didžioji tautos dalis yra prieš iškrypimus - kadangi šios dienos gėjų paradas buvo :
Nedoros ir ištvirkėliško gyvenimo propagavimas.
Lietuvių tautos vertybių ir tradicinės šeimos paniekinimą.
Nusikalstama veikla prieš jaunąją kartą.
Prieštaravimas gamtos dėsniams.
Dorovinio nuosmukio demonstravimas, chaoso kelimas, bei maištas prieš katalikų tikėjimą.


Paskutinį kartą redagavo arkanoidas , 2010 5 13 1:38 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 5 13 0:28      

Svirskai, nustok jau gal, ką???

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 5 13 1:44      

Arkadijau, paskaiciau ir kazkodel tai net nesustebau....

Kas yra nedoras ir istvirkeliskas?

Lietuviu tauta jau seniai nebeturi savo vertybiu, ji buvo tiek visu patureta ir toki ilga laiko perioda, kad nuosavu vertybiu nebeliko, nei seimos nei neseimos.

Kokia nusikalstama veikla pries jaunaja karta? Man atrodo kad kaip tik kita barikadu puse bande demonstruoti nusikalstama veikla nusikalsdama tiek konstitucijos nuostatoms tiek BK.

Kokiems gamtos desniams? Taip ir nesuprantu tu Darvinizmo ar Kreacionizmo salininkas?

Kas link dorovinio nuosmukio, tai manau demokratija leidzia ir pasakyti ka galvoji ir parodyti koks esi.

Chaosas .... super, skaitai graiku mitologija?

Sakai maistas pries kataliku tikejima. Na taip, lietuviai staiga tapo labai katalikais. Buvo labai, labai pagonys, paskui labai labai komunistai, dabar labai labai katalikai .... bet gaila kad ir taip ginamoje katalikybeje nelabai kas gero, kataliku baznycia porceliuoja uz zmoniu (beje lietuviu iseiviu) surinktas lesas pastatytas baznycias, tam kad atsiskaityti su teismais ir nukentejusiais vaikais, kurias kataliku baznycios kunigeliai dulkina.....

Sakyciau gal geriau gejai, kurie tyliai sau vienas kita pamyli, nei kunigai kurie pamyli vaikus....

O gal uzdrauskim UAB "Kataliku baznycia", nes ten pedofilu lizdas ... ir lietuviai tada taps labai nuolankus musulmonai su visomis ju seimos tradicijomis ir vertybemis?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 5 13 1:54      

o šią temą, jau tikrai pavargusią ir išsekusią, noriu pabaigti taip:
Gėjai, kaip ir visi piliečiai, turi visas pilietines ir politines teises, tame tarpe - ir rengti taikias eisenas viešojoje erdvėje, skirtas demonstruoti savo poziciją jiems aktualiais politiniais, pilietiniais ar socialiniais klausimais.

Homoseksualumas, kaipo toks, nepriklauso nei vienai, nei antrai, nei trečiai sričiai - tai yra grynai lytinės elgsenos dalykas, kuri LR Konstitucijos ginamose visuomenės dorovinėse nuostatuose priskiriama intymaus gyvenimo sričiai ir viešai, atviruose renginiuose, nedemonstruotina.
Taipogi, buvo pažeistas LR konstitucijos 36 straipsnis:
Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus.
Ši teisė negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu ir tik tada, kai reikia apsaugoti valstybės ar visuomenės saugumą, viešąją tvarką, žmonių sveikatą ar dorovę arba kitų asmenų teises ir laisves.
Juk daug daugiau žmonių buvo prieš tą eiseną, o ant eilinių žmonių teisių ir norų buvo nusispjauti - geras mūsų gen. komisaras- po "kontoros" buvo vieno žymių bankų vadovo pavaduotojas apsaugai- kartais ir bankininkai juk "paišdykauja", dabar vėl "kontoroj"- kaip sakoma-Плох тот солдат, что не мечтает спать с генералом.

Viskas tuo ir pasakyta - homoseksualistų paradai yra neleistini, nes jie nukreipti prieš visuomenės dorovę.


Paskutinį kartą redagavo arkanoidas , 2010 5 13 2:09 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 5 13 2:00      

Tai negi tu su ginku eisi ginti visuomenes doroves ir prie kataliku baznycios kai jie rengia eisenas apie tuos pastatus sukdami ratus?
Va LR valdzia nesugebejo apsaugoti savo visuomenes nuo geju parado, ar del to tu ar tavo pazistami tapo labiau gejais? Koki poveiki tau padare sis renginys? Ar turi tiesioginiu priezasciu nekesti geju, o gal esi tiesiogiai nuo ju nukentejes?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 5 13 2:28      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Tai negi tu su ginku eisi ginti visuomenes doroves ir prie kataliku baznycios kai jie rengia eisenas apie tuos pastatus sukdami ratus?
Va LR valdzia nesugebejo apsaugoti savo visuomenes nuo geju parado, ar del to tu ar tavo pazistami tapo labiau gejais? Koki poveiki tau padare sis renginys? Ar turi tiesioginiu priezasciu nekesti geju, o gal esi tiesiogiai nuo ju nukentejes?


1. Na bobutės prie bažnyčios paradų juk nedaro, šiap pasimeldžia,
parado juk koks yra suvokimas -- karinės jėgos demonstravimas,matyt VRM ir LRS bijojo kad kažkas ruošiasi karui.
2. Netapo gėjais, kaip žinau ir uniformuotų pareigūnų joks niekadiejus nesugundė, tiesiog nepatiko per daug viešinimo viso to, mažoji uždavinėjo keturmetei gan sudėtingus klausimus Very Happy Kažkaip nesinori vaikus ton karusėlėn sodinti.
3. Koks gali būti poveikis Very Happy - vieniems kaip gyvuliukams padarė užtvarą ir ganė ant žolytės, bijančius ir jei ką, tai iš karto pasiruošusius šokti autobusan ir išdumti iš ten, kiti, matyt- ganyklos pavydėjo, irgi norėjo skanios žolytės, ar dar ko, juk pavasaris ant kiemo.
4. Aš gi rašiau- lai sau namie daro ką nori,apart vaikų įvaikinimo, juk heterai nesimyli vidury Lukiškių aikštės, tai ir jie tegul to nedaro.
5. Buvęs mano porininkas galėjo nukentėti - viename iš Vilniaus barų prie jo laaaabai jau įžūliai ir graibydamas už .... hmmmm.... priekabiavo vienas gan garsus teisėjas((tuo metu būdamas visiškai girtas (o pats juk turi žmoną,vaikus)- bet girti ir heterai būna visiški d....obai.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 5 13 2:51      

bobutes eityniu nedaro, bet baznycia - taip.

na, i keturmeciu klausimus reikia atsakyti, kad paskui nebutu, kad per nesupratima ar nezinojima pateks ne ten kur reikia. Cia nebutinai apie home/hetero/bi ... cia aplamai. Auklejimas vyksta bet kuriuo atveju, jei ne namie tai tada draugu rate... tad gal geriau atsakykim i klausimus vaiku mes, kol jie nerade atsakymo patys nepabande jo susirasti... (i baznycia gi daugelis patys nuveda, taciau parado bijo)

i trecia negaliu atsakyti, nes nebuvau nei vienoje barikadu puseje.

nemaciau lukiskiu aiksteje nei hetero nei homo besimylinciu, taciau kazkodel tai manau, kad jei ten sededama buciuojasi heteroseksuali pora tau butu fain, jei homoseksuali - tau tai butu nepriimtinas dalykas su visais chaosais, demoralizacijom, vertybiu nesaugojimu ir t.t.


nesvarbu kokios pakraipos zmogus, jei jis tau nieko blogo nedaro, tai pats sau tegul miega su kuo nori. Negi jei tarkim, tas teisejas lygiai taip pat butu grabaliojes mergina, jai to nenorint, tai jau butu pateisinamas elgesys? As manau kad greiciausiai problema yra zmogaus elgesy, o ne tame su kuo jis miega.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 5 13 3:03      

Pasak Naujausios istorijos - ir nuo bažnyčios sklinda pavojaus kvapelis - manau geriau likti neutraliam.
Taip- dėl vaikų auklėjimo visiškai pritariu.
Kažkaip nei ten, nei ten ir aš- labiau tarp.
Žinok ir kai heterai jau įžūliai "laižosi", irgi ne visai malonu į tai žiūrėti - viskam yra tam skirta vieta, o jei Dulinai viens kitą pakšteltų žandan- tai ir praslystų netgi nepastebėtai.
su paskutiniu postu irgi 100 proc. sutinku. Gal rimtai geriau -kaip sakė Skarbonkė- būti onanistų, galima tadu įsteigti Onanistų liga,irgi verslas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 5 14 12:25      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
bobutes eityniu nedaro, bet baznycia - taip.

na, i keturmeciu klausimus reikia atsakyti, kad paskui nebutu, kad per nesupratima ar nezinojima pateks ne ten kur reikia. Cia nebutinai apie home/hetero/bi ... cia aplamai. Auklejimas vyksta bet kuriuo atveju, jei ne namie tai tada draugu rate... tad gal geriau atsakykim i klausimus vaiku mes, kol jie nerade atsakymo patys nepabande jo susirasti... (i baznycia gi daugelis patys nuveda, taciau parado bijo)

i trecia negaliu atsakyti, nes nebuvau nei vienoje barikadu puseje.

nemaciau lukiskiu aiksteje nei hetero nei homo besimylinciu, taciau kazkodel tai manau, kad jei ten sededama buciuojasi heteroseksuali pora tau butu fain, jei homoseksuali - tau tai butu nepriimtinas dalykas su visais chaosais, demoralizacijom, vertybiu nesaugojimu ir t.t.


nesvarbu kokios pakraipos zmogus, jei jis tau nieko blogo nedaro, tai pats sau tegul miega su kuo nori. Negi jei tarkim, tas teisejas lygiai taip pat butu grabaliojes mergina, jai to nenorint, tai jau butu pateisinamas elgesys? As manau kad greiciausiai problema yra zmogaus elgesy, o ne tame su kuo jis miega.


Pasverta ir konkretu. Visgi ne visi cia homofobai Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas nznm    2010 5 14 13:13      

perkaitęs garsiąją temą http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?p=45936#45936 likau nesupratęs, kas darosi Admin galvoje. kelias dienas tylėjęs - aka moja chata s kraju (tegu normalius žmones sudaužo idiotai, o aš atėjęs pribaigsiu gyvuosius) - taip ir padaro: užbanina porą žmonių, net nesigilindamas, kas kaip ir kodėl. net ir tuos, kurie buvo chamiškai įžeidinėjami.

ar aš kažko nesuprantu, ar ponui Admin, yra _normalu_ baninti tuos, kurie bando duoti atkirtį padugniško mąstymo sutvėrimams?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 5 16 13:11      

Arkanoidas ir B.B. buvo nubausti už įžeidimus, o 17871 už pasiūlymą į snukį citata: „arkanoidai... gal tu nori gaut į snukį? ".
Nes visai nesinori forumuose matyti grasinimus ar pereidinėti į daužymusis. O kas slepiasi po personažais dažnai yra nežinoma ir reaguojama yra pagal tekstą.

Bet 17871 buvo tikrai įžeidinėjama ir galbūt vienodai skirti nuobaudas nebuvo teisinga, dabar 17871 nuimti visi apribojimai.

Tačiau po grasinimų visada bus reaguojama. Stipriau, silpniau, bet reakcija ar įspėjimų forma ar atjungimų visada bus.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas 17871    2010 5 16 23:27      

ar yra skirtumas _kas_ aš? net jeigu būčiau vyras, o ne moteris, turėčiau į patyčias reaguoti kažkodėl draugiškai? įsivaizduokit, kad tai - "lai B.B. ir ten kažkokia mergička susipažįsta - pasimyli, kaip skarbonkė minėjo -- jis aršus onanistas, nors ir tai negerai, kiek dar negimusių vaikų nuskandinta - jo žodžiais,galės kur šalia stebėti , na aš iš to meetuko galiu reportažą susukti, peace for everyone, а порваные презервативы отдать сексуальным меньшинствам" ((c) arkanoidas) - būtų pasakyta apie Jūsų mylimą moterį - malonu? _paklaUsta_ ar nori gauti į snukį buvo ne iš niekur nieko, o būtent už šį _pasityčiojimą_ ir jeigu kas man taip drįstų pasakyti stovėdamas priešais mane - duočiau į nosį taip, kaip tik sugebėčiau. ir tai yra _mano_ sprendimas - atsakymas į _įžeidimą_ skirtą asmeniškai man - turiu pilną teisę taip reaguoti.

prisijungiu tik tam, kad ištrinčiau savo fotografijas. šlykštu - mane įžeidė, tada _dar_ pasityčiojo - "Tai turbut dar ir blondine. As toleruoju moteris ir tik moteris, todel zemai lenkiuosi pries moteriskaja lyti, bet moterims kartais nevertetu perzengti tam tikru ribu. Moteris grazi ir gerbiama kai ji elgiasi moteriskai" ((c) B.B) - tik mūsų nudebilėjusioje visuomenėje įmanomi tokia "logika", kai galima belekaip smurtauti prieš moterį, prieš žmogų, o tuo tarpu tas, iš kurio tyčiojamasi _negali_ duoti atkirčio, nes "moteris turi elgti moteriškai" - žemiau ir bjauriau negali būti... o Jūs, užuot stojęs į mano pusę, dar ir pats pasityčiojot atjungdamas... neturiu teisės pati pulti, bet kai gatvėj mane užpuola, turiu teisę gintis - mane užpuolė, gyniausi, o Jūs dar pridėjot smūgį man ir nuo savęs... ačiū ir likite sveiki.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 5 17 1:12      

17871 rašo:
... bet kai gatvėj mane užpuola, turiu teisę gintis - mane užpuolė, gyniausi, o Jūs dar pridėjot smūgį man ir nuo savęs... ačiū ir likite sveiki.

Yra dalyku su kuriais sunku kovoti. Pvz as jauciuosi bejegis sutikes chama .... Zinoma, visada galima pavirsti tokiu paciu ir kovoti/gintis tokiais paciais metodais. Bet ar verta? Visada malonu susirungti su vertu/stipriu/isprususiu/turinciu savo pagrista manyma priesininku, tokiam net pralaimeti yra malonu ir negeda. Tada kova tampa kartu ir mokykla, o kai kovoji su chamais ir prasciokais ju paciu metodais, paprasciausiai tampi toks kaip ir jie ir nereikia paskui stebetis, kad elgiamasi su tavimi taip pat kaip ir su tokiais....
Maistininkas zuvo, slove drakonui ..... (nezinau kiek tau metu, bet gal zinai ka reiskia sis pasakymas)....
O istrinti darbus, zinoma visada galima, tai tavo teise. Darbai tavo ir su jais gali daryti ka tik nori. .... stiprus tas, kas nukrites atsikelia .... ane? Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 5 17 10:28      

Leisk atkirčius dalinti tiems, kas juos turi dalinti. Nes jei visur taip bus, tai „teisingumas" ir „linčo teismas" tamps sinonimais.
Gausis laukiniai vakarai - kadangi mane įžeidė, tai aš privalau kitą nušauti.
„bet kai gatvėj mane užpuola" - tu iššokai į patį peštynių vidurį ir ten tikrai nebuvo dalinamos gėlės. Tai nepateisina įžeidimų, tačiau tavo aprašoma situacija kiek skiriasi nuo tikrosios.
Dar pati tema yra sudėtinga ir kas blogiausia, kad žmonės skirtingose pusėse jaučiasi visiškai teisūs. O noras vadinanti vienas kitus idiotais, tai tikrai niekur neveda.

Tavo, beja, skambių frazių irgi netrūksta:
- Как говорит наш любимый шеф:"Если человек идиот - это надолго" (c)
- pakilo spaudimas, B.B?
- arkanoidai... gal tu nori gaut į snukį?

Atjungimas buvo, tačiau jokių patyčių tikrai nebuvo (čia ne apie arkanoidą ar b.b., jie savo dalį atsiemė).
Reiktų truputi paprasčiau žiūrėti... Buvo pasakyta, kad buvai nepelnytai sulyginta su arkanoidu ir b.b. Tačiau tu tame irgi vienaip ar kitaip, bet sudalyvavai.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas 17871    2010 5 17 14:03      

o taip, tikri riteriai spindinčiais šarvais, kurie išmintingai pamokslauja post factum. kai pagaliau prisijungs arkanoidas su B.B - analogiškų išvestinių šia tema bus tiek, kad akys aptems. tik kur Jūs visi buvot, kai vyko veiksmas - abejingai tylėjot. bendruomenė... kuri tik stebi kaip spardo gulintį, o vėliau duoda patarimų kaip reikėjo gulėti... o po visom savo frazėm pasirašau dar kartą, nei vienos jų neišsižadu, aš turiu nuomonę čia ir dabar, jei jos neturit iškart, tuo pačiu momentu veiksme, o tik išgromuluojat per savaitę pasiteisinimą, jums patogesnis konformizmas kaip gyvenimo būdas, tai ir gyvenkit draugėj su mėšlinėjančiais maumais juos gerbdami ir puoselėdami. nuoširdžiai linkiu sėkmės.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą