Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

skirtinguose monituoriuose skirtingai foto atrodo

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Martynas Milkevičius    2008 2 07 6:30      

Algirdas Navalinskas rašo:
va turiu tokia problemele. pas mane namuose yra stacionarus ir nasiojimas pc. va siaip laikau, redaguoju ir siunciu is stalinio pc i kudra savo foto. bet va neperseniausiai perziurejau savo fotos kudroj naudojant loptop'a ir vaizdas visiskai kitoks (spalvingumas ir kontrastas). zodziu kiek zmoniu tiek ir skirtingu monitoriu, todel butu idomu kaip pasirinkti optimalius nustatymus, kas liecia spalva, kontrasta, ir pan. gal kas turi minciu siuo klausimu?


www.colourconfidence.com - ten yra viskas kas liechia spalvas. Yra pigiu kalibratoriu monitoriams, kurie tokias problemas pades ishsprest. Pvz. Pantone Huey Pro Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Para-noja    2008 8 27 7:23      

dar vienas dalykas kad shopas ir koks nors view'eris rodo skirtingai - fotoshope gali buti automatishkai priskiriamas spalvu profilis (colour settings), kurio perziuros programa nepasiima

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 8 27 18:18      

pas mane asmeniskai mano laptopas dell rodo nuotraukas daug graziau nei stacionaraus kompiuterio pigus lcd samsung monitorius. siaip jei norite tikrai gero monitoriaus turbut apple produktams vargu ar siai dienai kas gali prilygt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 8 27 20:59      

Mindaugai, visi laptopu LCD yra tos pacios pigios TN technologijos. Net visu isgirtieji Mac'ai - tiek tiek kad ten spalvos gamykliskai sureguliuotos

Buvo keli IBM modeliai (rodos T61), kazkoks Fuji, kur dejo S-IPS, bet nebegamina - per brangu ir neapsimoka...


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą