Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

zenit 122

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas    2008 2 09 13:42      

Pas mane jau antras Zenit TTL ir dar nebuvau taisykloje. Iš ankstesnių pasisakymų galiu spręsti jog esu laimės kūdikis jei tik vienas iš 1000 geras būna - Laughing Laughing Laughing Tik kažko teleloto niekaip neišlošiu... Question Laughing
Mėgėjiškai foto Zenito tikrai pakanka. Aišku stiklų reikia turėti ne vieną.

O dėl juostos atsukimo, bent jau pas mano TTL, reikia pasukti (bet ne paspausti) prieš laikrodžio rodyklę pagrindą ant kurio shutteris ir juosta ramiai suvyniojama atgal.
O išlaikymą nustačius ant B ir shutterį paspaudus ir pasukus prieš laikrodžio rodyklę gauname neribotos trukmės išlaikymą. Man labai praverčia kai fotografuoju naktį su mažo jautrumo juosta.
Žinoma tai "traktorius" prieš turimus kitus, bet įdomu. Ir kol kas neplanuoju nustoti su juo fotkint.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Skirmanta    2008 3 03 19:54      

man siūlo pirkti zenita-TTL už 50lt.., bet juostelė praslysta per dantukus kai fotografuoji... kas tokius dalykus taiso? ar apsimoka pirkti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 03 20:03      

Skirmante rašo:
man siūlo pirkti zenita-TTL už 50lt.., bet juostelė praslysta per dantukus kai fotografuoji... kas tokius dalykus taiso? ar apsimoka pirkti?

Taiso Mečkausko taisykloje http://www.fototaisykla.lt/?s_id=1
Bet gal geriau paieškok tegu ir brangiau, bet veikiantį.
Prieš perkant verta parodyti nusimanančiam, nes suremontuoti gali kainuoti daugiau nei kainavo aparatas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gabrielius Fontaine    2008 3 03 20:49      

o kaip ryskint savo juosteles?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ODM    2010 4 27 11:53      

Gabrielius Fontaine rašo:
o kaip ryskint savo juosteles?Smile

youtubej suvesk film developing.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ODM    2010 4 27 11:54      

Gal kas lietuviskai gali paaiskint kas per dalykas tas "film speed value" ir pagal ka ji nustatinet? Ant zenit 122 tas ziedas su skaiciais nuo 16 iki 500?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 4 27 13:31      

ODM rašo:
Gal kas lietuviskai gali paaiskint kas per dalykas tas "film speed value" ir pagal ka ji nustatinet? Ant zenit 122 tas ziedas su skaiciais nuo 16 iki 500?


va tau lentelė su reikšmių išvartymais iš ISO (užrašyta ant dabartinių juostelių) į GOST ir DIN (užrašyta ant Zenitų)
http://en.wikipedia.org/wiki/Film_speed


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą