Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

ieškau troselio

     

Pranešimas Marijus *Bružila    2008 1 26 12:52      

seno sukirpimo fotoaparatams.isukamas ,tashkinis,pats primityviausias kogero,bet gerai veikiantis turi buti .
kazhkokia zhiema nezhiema


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hocenplocas Pipirmėtė    2008 1 26 13:52      

Kažkada fototechnikoj mačiau kainavo apie ~50 Lt., nesu tikras ar ir dabar dar yra ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas L.    2008 1 26 15:08      

Prieš gerą mėnesiuką pirkau Fototechnikoj, kaštavo 32lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 1 26 15:34      

Marijus * rašo:
seno sukirpimo fotoaparatams.isukamas ,tashkinis,pats primityviausias kogero,bet gerai veikiantis turi buti .
kazhkokia zhiema nezhiema


uz kokia kaina tau reikia ir kokio ilgio? galiu parvezti "iz zarubezhja"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 26 20:41      

Pirkau Vilbroj Pentax Cable Release (40 LT, 50cm ilgio). Pasirode zymiai rimtesnis, nei troseliai, kuriuos pardavineja Fototechnika. Naudoju ketvirta menesi ir labai dziaugiuosi

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 1 30 10:14      

MP rašo:
Marijus * rašo:
seno sukirpimo fotoaparatams.isukamas ,tashkinis,pats primityviausias kogero,bet gerai veikiantis turi buti .
kazhkokia zhiema nezhiema


uz kokia kaina tau reikia ir kokio ilgio? galiu parvezti "iz zarubezhja"

labas. man iki 50lt tenkintu.pliusas ,jei dar nuspaudus butu su uzfiksuojama padetim,o ne tik laikytu,kol ash laikau. realiai man ilgo tai nereikia 15-50cm.jei ka rastum,paimk man savo nuozhiura. ja neabejoju Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2008 1 30 10:22      

aš tai pas mečkauską kažkados pirkau ( http://www.fototaisykla.lt/ ) seną tarybinį su fiksavimu. Berods mokėjau 12 Lt. Fototechnika turėjo, bet ten bent dvigubai brangesnis buvo. Mečkauskas sakė, kad naujas, bet toks nebuvo:) Man ir naudotas tinka, nes gerai atlieka savo funkciją.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą