Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kas paaiškins?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas    2008 1 23 20:47      

Sveiki,
renkuosi DSLR (pagaliau).
Žiūrinėju d40x, k100, 400d su KIT18-55mm + 70-200mm(viso~3000). Deja biudžetas riboja. Bet manu mėgėjiškai foto pakaks.
O dabar klausimo esmė - draugas pasiūlė pasižiūrėti tokius ne visai "muilinus" modeliukus - Fuji s9600 ir Panasonic FZ50 su rankiniu fokusu.
Jie šalia pigių DSLR su kitine optika rikiuojasi beveik į vieną gretą.
Veidrodinių privalumus aš puikiai žinau nes turiu ir juostinius Zenit ir Nikon.
Girdėjau sakant - "geriau pigiausias DSLR nei geriausia muilinė".
Kur teisybė?
Ačiū


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algimantas Tirlikas    2008 1 23 21:02      

DSLR " triukšmauja" mažiau,todėl galima panaudoti didesnį jautrumą.
Muilinę pripažystu tik kišeninę su 3x objektyvu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 23 21:04      

rašo:
Sveiki,
renkuosi DSLR (pagaliau).
Žiūrinėju d40x, k100, 400d su KIT18-55mm + 70-200mm(viso~3000). Deja biudžetas riboja. Bet manu mėgėjiškai foto pakaks.
O dabar klausimo esmė - draugas pasiūlė pasižiūrėti tokius ne visai "muilinus" modeliukus - Fuji s9600 ir Panasonic FZ50 su rankiniu fokusu.
Jie šalia pigių DSLR su kitine optika rikiuojasi beveik į vieną gretą.
Veidrodinių privalumus aš puikiai žinau nes turiu ir juostinius Zenit ir Nikon.
Girdėjau sakant - "geriau pigiausias DSLR nei geriausia muilinė".
Kur teisybė?
Ačiū



ta tiesa ir yra jei nori kokybes. tikrai dslr bus geresnis uz bet kokia muiline. bet jei tau reik turistinio fotiko tai neverta investuot tiek pinigu. uzteks 1500lt per akis. uz daugiau neverta pirkt muilines kad ir kokia ji super butu. dslr jei turi nikon objektyvu tai siulau ir rinktis nikona. jei ne tai canon. cia tik mano siulymas. kiti modeliai nera prastesni.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 23 21:12      

aš taip pat turiu Fuji f11 su 3x ir kaip kišeninis tenkina.
Mano nuomone normalūs DSLR prasideda nuo sakykim Nikon d80+3000lt objektyvams. Pigūs DSLR marketinginis triukas. Kaip išsirinkt, kad vėliau nepasigailėčiau ne tą nusipirkęs. Mačiau fotkes A4 formatu darytas su Fuji s9600 ir šalia su Canon 350d. Būčiau nežinoję su kuo fotkinta, būčiau neatskyręs (ne reklamines).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 23 21:18      

rašo:
aš taip pat turiu Fuji f11 su 3x ir kaip kišeninis tenkina.
Mano nuomone normalūs DSLR prasideda nuo sakykim Nikon d80+3000lt objektyvams. Pigūs DSLR marketinginis triukas. Kaip išsirinkt, kad vėliau nepasigailėčiau ne tą nusipirkęs. Mačiau fotkes A4 formatu darytas su Fuji s9600 ir šalia su Canon 350d. Būčiau nežinoję su kuo fotkinta, būčiau neatskyręs (ne reklamines).


as tikiu kad prie idealaus apsvietimo kokybe supanaseja. bet irgi ne ant tiek. vienintelis muiliniu issigelbejimas yra XXXmegapikseliu. taciau ir tai skirtumo nepajusi jei foto 800px bet ant A4 popieriaus... netikiu. Smile. nebent abi foto buvo uzfotoshopintos. arba nufotografuotos automatiniu rezimu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 23 21:38      

Na širdis žinoma linksta į DSLR. Tiesiog norisi optimalaus sprendimo.
Kalbama jog Nikon ir Canon kitiniai objektyvai prasti. Pirkt body ir komplektuot? Ko gero "išlipsiu" iš biudžeto.
Tokiu atveju siūlė Pentax k10 (kit 18-55 geresnis nei tie) ir nuo Zenito turiu Jupiter 135mm f3,5 ir kažkokį 80-200mm žadėjo draugas atiduot. Gal čia geriausias sprendimas?
Gal net k100 užtektų. Juk ne megaPix ir funkcijose esmė. O kai iškils rimtesnis poreikis pažiūrėsim ir į Nikon (rimtą).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 23 21:51      

rašo:
Na širdis žinoma linksta į DSLR. Tiesiog norisi optimalaus sprendimo.
Kalbama jog Nikon ir Canon kitiniai objektyvai prasti. Pirkt body ir komplektuot? Ko gero "išlipsiu" iš biudžeto.
Tokiu atveju siūlė Pentax k10 (kit 18-55 geresnis nei tie) ir nuo Zenito turiu Jupiter 135mm f3,5 ir kažkokį 80-200mm žadėjo draugas atiduot. Gal čia geriausias sprendimas?
Gal net k100 užtektų. Juk ne megaPix ir funkcijose esmė. O kai iškils rimtesnis poreikis pažiūrėsim ir į Nikon (rimtą).


bet kurio bodzio kitiniu siulau atsisakyt is karto...
jei protingai pirksi is biudzeto neislipsi...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 1 23 22:10      

Geriausia nueit i koki puslapi pwz Cameralabs.com ir pazet palyginimus.

Netiesa kad pentax kit lens geriausias, manau nikon daug greitesnis ir tylesnis uz jy. Va canon tai kitiniai objektyvai baisus, kas is to kad 2 uz 1 kaina.. jei ju kokybe bus tokia kad net naudotis nesinores Smile nebent su tuo fotiku tik seima fotografuosi.

Didelis skirtumas tarp K10d ir visu kitu yra dydis, bent man daug maloniau didesnis dslr nei mazesnis ;> plius jis turi papildoma lcd ant virsaus, tai nereik ziopsot i fotiko uzpakali norit pasitikrint nustatymus Smile tik didelis jo minusas, kad jis underexpozin fotkes(jos tamsenes) tai tektu daznai koreguot

As balsuociau uz Nikon D40x arba D80(jie gan pigus dabar), optimalus variantas pazet kokiu akciju ir isigyk D80 su 18-135 ar 18-70 objektyvais. apie±3000 imanoma manau rast ieskant. D40x neturi fokuso motoro, taciau visi nauji leidziami objektyvai turi vidini motoriuka Objektyve kaip Nikon AF-S modeliai ar Sigmos HSM. Ir jei tau reik nedidelio bet geros kokybes fotiko tai D40x pats tas butu. Jis kokybe nenusileidzia D80(ciut ne visas D40x is D80 padarytas, tik pora funkciju nera, kaip automatinis keliu exp fotkiu fotkinimas, jei esi HDR fanas Nepirk! Smile)

Apie sony net nekalbu, nes tai ju pirmas isleistas dslr fotikas, tai daug tiketis nelabai yra ko. Be to dauguma sony objektyvu aprasymu yra juodi Smile SONY fotikai labai letai fokusuoja, net su "PRO" CarlZeis Sony objektyvais. Tai ka jau kalbet apie kitini...

Dar visai geras variantas ieskot gero deveto pwz skelbiu.lt, galetum isigyt Canon 30D, Nikon D80, Nikon D200(jei pasisektu labai). Zinoma tokiu atveju reiktu zet kiek kadru padaryta, pamaigyt gerai, isitikint kad veikia Smile

Svarbiausia nepirk pirmo pasitaikiuso nes po to gailesies, kad tokia suma pinigu isleidai ir nusipirkai ne ta ka norejai.

Sekmes! Smile

Fotiku review su video:
Canon D400 - http://www.cameralabs.com/reviews/Canon400D/
Nikon D40x - http://www.cameralabs.com/reviews/NikonD40x/
Pentax k10d - http://www.cameralabs.com/reviews/PentaxK10D/
Sony A100 - http://www.cameralabs.com/reviews/SonyA100/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 1 24 11:58      

Arnoldas R. rašo:
Va canon tai kitiniai objektyvai baisus, kas is to kad 2 uz 1 kaina.. jei ju kokybe bus tokia kad net naudotis nesinores Smile nebent su tuo fotiku tik seima fotografuosi.


man tai kažkaip keista, kai žmonės renkasi sistemą pagal pigiausią ir lengviausiai keičiamą komponentą - kit objektyvą... panašiai būtų - perku šitą mašiną, nes patinka ratlankiai Smile

su tuo paciu kit ir aš ne vieną kadrą esu padaręs, o kai pažiūri kokiam photo.net kaip žmonės fotografuoja, tai tik lūpa atvimpa. Taip jis nėra tobulas, turi techninių trukūmų, bet žmogui, pradedančiam fotografuoti DSLR iš pradžiū reiktų kreipti dėmesį į kitus dalykus, IMHO

O kai/jei fotografija užkabins, atsiras patirties, tada jau tiksliai žinos kiek ir ko reikia - va tada ta objektyvą ir pasikeis. O kadangi jis pigus, tai ne taip gaila išleistų pinigų bus.

O ir šiaip, geras straipsnis ta tema:

http://www.kenrockwell.com/tech/notcamera.htm


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 1 24 18:35      

Na o į šitą pažiurėk: http://www.fotofabrikas.lt/items/Samsung/Skaitmeniniai-fotoaparatai/250df0.2-Samsung-GX-1S.html
Manau, kad su tokią kaina į bet kokį biudžtą tilpsi. Na jei nepatiks, tai ir išmest negaila Very Happy
O ir geriausia muilinė yra tik geriausia muilinė


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 24 19:51      

tendence rašo:
Na o į šitą pažiurėk: http://www.fotofabrikas.lt/items/Samsung/Skaitmeniniai-fotoaparatai/250df0.2-Samsung-GX-1S.html
Manau, kad su tokią kaina į bet kokį biudžtą tilpsi. Na jei nepatiks, tai ir išmest negaila Very Happy
O ir geriausia muilinė yra tik geriausia muilinė


Sveiki,
ačiū už nuorodą į Samsung- juk tai tas pats Pentax k100d. Aš jo kažkaip nepastebėjau. Labai laiku, nes kol neišstudijuosiu DSLR veikimo niuansų, rimto nepirksiu. Kažkaip prilipo man k100d ir atsiliepimai neblogi. Be to mano Zenito objektyvų pradžiai turėtų užtekt.
Kai suprasiu kaip elgtis su DSLR šitą bus negaila sūnui atiduot pribaigimui.
Ačiū visiems Very Happy Very Happy Very Happy

PS
o žinot? seni veidrodiniai man vis tiek labiau mielesni Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 1 24 19:58      

na su zenito objektyvais reiks adapterio - kaip ir bet kuriam kitam DSLR
neveiks AF - teks fokusuot rankomis - o tai ant skaitmeninio daug sunkiau, nes vaizdo ieškilis tam nebūna pritaikytas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 24 20:09      

Dėl adapterio tai viskas aišku. Kiek žinau daug kas naudoja M42.
Imsiu su kitiniu 18-55, ir M42 turiu 2,8/135. Jei tikrai sunku bus fokusuot, tada žiūrėsim. Ką tik pasirodė naujų Pentax objektyvų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 1 24 20:44      

Patarciau dabar luktelti biski su Pentaxu, nes sendien isleido naujus modelius jie. Tai senesni turetu gerai atpigt. Isejo K200d ir k20d.
O del k100.. jis taigi kiskuciu batareikos varomas Smile nepabos kraut?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 1 24 21:03      

Arnoldas R. rašo:

O del k100.. jis taigi kiskuciu batareikos varomas Smile nepabos kraut?


Kas dėl batareikų tai tiesa - silpnokai. Bet - nusipirkau du ličio akumuliatorius CR-V3. Tai vieno pakrovimo pakanka 450 kadru. Maža to, autofokusas pradejo veikti dvigubai greičiau ir šalčio jie nebijo, kaip Nicd. Tik viena bėda - aparatas nežino, kada jie baigai išsikraut - ir kai pamatai, kad liko puse - tai tik vienam - dviem kadram užtenka.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą