Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Meetas Panevėžyje

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 28   29   30 ... 130   131   132  

Pranešimas Aurimas Čepurna    2008 10 20 17:18      

Na kaip yra parašyta pirmoje šio forumo žinutėje, yra laukiami visi nesvarbu kokia įranga turi, ar kokiu aukštybių esi pasiekęs ar vis dar ieškai savęs fotografijoje.
Svarbu, kad yra noras įamžinti savo aplinką fotografijoje...

O sekantį susitikimą, sulyčiau surengti 2008-11-09 (sekantis sekmadienis po Šv. šventės)

Beje mintis, pasikviesti Kauniečius, butu realiai įgyvendinama...
Manau man reikės parašyti į kauniečių forumą ir pasiūlyti, kad būtų drąsesni.


Paskutinį kartą redagavo Aurimas Čepurna, 2008 10 20 17:37 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Orlandas Butkus    2008 10 20 17:28      

Pritariu siūlymui 2008-11-09.

Tik,Aurimai, mintį, pasikviesti kauniečius, reikėtų įgyvendinti (tik neišgyvendinti) Smile))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Čepurna    2008 10 20 17:36      

Ups.... jau pataisiau Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Walldis    2008 10 20 18:09      

Jo ... lapkricio 9 pats tas bus ....beje siulyciau ir gruodzio men daryti antra sekmadieni ( o gal sestadienin perkeliam Wink ... ) nes paskui bus Sv. Kaledos , Nauji Metai ne iki meetu bus mintys ....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2008 10 20 19:00      

o kaip manote, būtų mano bendraamžių, nuo 14 iki 16 metų?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Čepurna    2008 10 20 19:12      

Na pas mus yra vienas bet labai dažnas, net gi pastovus dalyvis, Rokas Baltušnikas ir jai neklystu jam 15 metu...
Bet pas mus amžius neribojamas ir visi laukiami.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2008 10 20 19:29      

taip, taip, yra toks vienas Baltušnikas...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Iev    2008 10 20 20:09      

man irgi 15m,bet aš kolkas dar nedrįstu meet'uose rodytis...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 10 20 20:13      

Ieva Iev rašo:
man irgi 15m,bet aš kolkas dar nedrįstu meet'uose rodytis...

o bereikalo


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Čepurna    2008 10 20 20:50      

Ieva Iev rašo:
man irgi 15m,bet aš kol kas dar nedrįstu meet'uose rodytis...


Na manau, kad tavo darbai neblogi ir tikrai galėtum pasirodyti ir gal net įnesti naujos dvasios ir minties i musu sustabarejusiu mastymus...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Iev    2008 10 20 20:59      

Aurimas Čepurna rašo:
Ieva Iev rašo:
man irgi 15m,bet aš kol kas dar nedrįstu meet'uose rodytis...


Na manau, kad tavo darbai neblogi ir tikrai galėtum pasirodyti ir gal net įnesti naujos dvasios ir minties i musu sustabarejusiu mastymus...


ka aš ten įnešiu,jau greičiau išnešiu Very Happy kad pati dar nieko nemoku,nieko nežinau,niekas neišeina,fotografuoju su paprastu skaitmenuku...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2008 10 20 21:10      

Panašu, reiks kokią tai Panevėžio kūdros konstituciją parašyt, kuri skambėtų maždaug taip: visi, prijaučiantys fotografijai, ir norintys dalyvauti meetuose ir kituose vietinės bei nevietinės reikšmės susiėjimuose, gali, bei turėtų laisvai pasireikšti meetuose, prisidėti juos organizuojant ir dalyvauti patogiu metu, neatsižvelgiant į jų naudojamą techniką, stažą, amžių, ar raudonų pagaliukų skaičių kūdroje. Ateityje konstitucija gali būti pildoma, pataisoma ar kitaip laisvai tobulinama forume, meetų, ar bet kokių kitų vietinės bei nevietinės reikšmės susitikimų metu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Čepurna    2008 10 20 21:30      

Rokas Baltušnikas rašo:
Panašu, reiks kokią tai Panevėžio kūdros konstituciją parašyt, kuri skambėtų maždaug taip: visi, prijaučiantys fotografijai, ir norintys dalyvauti meetuose ir kituose vietinės bei nevietinės reikšmės susiėjimuose, gali, bei turėtų laisvai pasireikšti meetuose, prisidėti juos organizuojant ir dalyvauti patogiu metu, neatsižvelgiant į jų naudojamą techniką, stažą, amžių, ar raudonų pagaliukų skaičių kūdroje. Ateityje konstitucija gali būti pildoma, pataisoma ar kitaip laisvai tobulinama forume, meetų, ar bet kokių kitų vietinės bei nevietinės reikšmės susitikimų metu


Na manau jos plėsti nereikia, nes pasirodys kad kuriame taisykles. O taisykles varžo...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 10 21 19:08      

panašu, kad šį sykį pavyks sudalyvaut.
reik tik nepamiršt fleškutę prasimazgot ir užsipildyt (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Čepurna    2008 10 21 19:32      

Taip taip, ir as pagalvojau kad toki gera daikta reiketu isigyti, nes neisvengiamai ziema artėja...

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 28   29   30 ... 130   131   132  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą