Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

paprastas klausimelis

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Andrius G.    2007 12 14 10:38      

Gal tokia jau tema ir buvo, bet visgi... Turiu canon EOS 500. Man ydomu ar galima dviguba ekspozicija? pamaigiau ji visais variantais ir neradau.. Manau, kad nera, o gal.. Question

isanksto aciu Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 12 14 15:44      

Jei gerai prisimenu - spaudi * ir AE-L kartu ir suki ratuką. Jei ne taip knopkes pavadinau - tai abi, esančia po dešinės rankos nykščiu kartu. Sukdamas ratuką nustatai kiek kadrų sudėsi į krūvą. Beje - jei neužtenka duodamų 9, tai nebaigęs serijos gali spaust vėl ir pavaryt skaitliuką į priekį.

Blyn, kaip senai tas buvo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2007 12 17 18:42      

Aciu uz info Wink Neturiu knygeles su instrukcija, tai ydomu buvo.. Sekmes Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 12 17 19:18      

Andrius G. rašo:
Neturiu knygeles su instrukcija...


tai gal padės: http://www.eosdoc.com/manuals/
o ir kitiem Canonistam gal naudinga bus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2007 12 18 13:37      

Dekui Smile , bet as ten neradau apie 500. Siaip gal ten ilgiau reiktu pasiknaisiot, bet as neto namie neturiu, tai nelabai kaip iseina Confused

Zoom gal dar ir ne aciu Wink as be fotiko buvau kai gavau tavo atsakyma, o kai gryzau namo - nieks ma nesigavo... Siaip gal mygtukai ir tie, bet gal as kazka netaip supratau? Nu sakykim nustatai fotika ant M, spaudi tuos mygtukus ir nieko, nebent nustatai shutery ir diafragma.. Nu taip ir turi buti, bet kaip tada su kadru skaiciumi? Shocked Question


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2007 12 18 13:41      

Ir dar Cool

Kaip manot kiek galetu kainuoti Canon objektyvas 70-210 mm f3.5-4.5? Aciu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 12 18 15:47      

Andrius G. rašo:
Dekui Smile , bet as ten neradau apie 500.


o cia:
http://www.eosdoc.com/manuals/?q=EOS500
netinka?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2007 12 19 14:37      

o cia:
http://www.eosdoc.com/manuals/?q=EOS500
netinka?[/quote]

Tinka ACIU Exclamation Wink Kazkaip vakar neuzkliuvo akis...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2007 12 19 15:07      

Na bwt tas gerai yr, bet ten nera apie dviguba ekspozicija.. Thanx anyway Cool

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 12 19 19:38      

yra tuomet metodas toks, kad išfotografuoji, persuka juostelę lėvas canonas iki galo, tada neši į minilabą, paprašai, kad ištrauktų galiuką, ištraukia, nieko nesusimoki, įsidedi juostelę vėl ir pavarai ją visą antra ekspozicija - išmėginta ne kartą ir su dar primityvesniais fotikais Smile

sėkmės.

p.s. nagi pasuk galvelę ir pats nors biški ;p


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 12 19 19:52      

tai man atrodo tam paciam canonui galima uzdet settinga,
kad persukdamas ta juostele paliktu galiuka kysot Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 12 22 17:15      

abejoju... na EOS 33 turi tokią opciją (kodėl by default išjungta???), o štai eos 300 - neturi. Tad ir EOS 500 nesitikėčiau rast šią funkciją

hideo rašo:
tai man atrodo tam paciam canonui galima uzdet settinga,
kad persukdamas ta juostele paliktu galiuka kysot Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 12 22 17:48      

na nežinau, gal ir neturi... multiple exposure tai man rodos visi turi, kiek teko kažkur skaityt (nors bandžiau tik ant saviškio eos50).

o kad by default išjungta - tai gal dėl to, kad daug kas naudoja tokia sistemą atsirinkt juostas - galas kyšo - neišfotkinta, galo nėr - išfotkinta. Tai va ir susuka viską vidun, kad patogiau būtų Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2007 12 22 18:56      

na jo... juk elektroniniai fotikai neįlenkia juostos galiuko, kaip kad mechaniniai

hideo rašo:
na nežinau, gal ir neturi... multiple exposure tai man rodos visi turi, kiek teko kažkur skaityt (nors bandžiau tik ant saviškio eos50).

o kad by default išjungta - tai gal dėl to, kad daug kas naudoja tokia sistemą atsirinkt juostas - galas kyšo - neišfotkinta, galo nėr - išfotkinta. Tai va ir susuka viską vidun, kad patogiau būtų Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2007 12 24 9:17      

Gerai, kad pasidalinat savo patirtim, bet noreciau, kad koks turejas 500'a isaiskintu viska kaip ten yra su tuo kadras ant kadro. Aciu Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą