Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Gal kas norėtų fotografuoti vestuves už simbolišką kainą?

      Puslapiai:   1   2   3   4

Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2010 8 26 0:35      

Va va, ką pastebiu, tai visose vestuvėse atsiranda koks nors giminaitis su savo nuostabiuoju Nikon D60 arba Canon 450D ir baisiausiu fotografu įsijautęs lenda visur kur aš, laksto iš paskos, dažnai tiesiai tarp manęs ir jaunųjų. Arba priešais mane fotkina, tipo geresnį rakursą ras (kartu su manimi antram plane), aš savo ruožtu turiu fotkint jaunuosius su vienu svečiu antram plane. Ir taip 8/10 vestuvių Smile)) Čia reikia šiek tiek naglumo turėti ir gražiai bendrauti su tokiais. Geriausiai padeda: "Kolega, matau turi neblogą fotoaparatą, nori padaryti paslaugą? sufotkint visus svečius, aš jaunaisias pasirūpinsiu". Žinoma "kolega" įsijautęs taško svečiams blicus kakton ir džiaugiasi gavęs darbo Smile O aš ramiai dirbu tuo metu...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 26 0:49      

Respektabiliai papasakojai. Patiko paties sugalvotas pasiulymas del giminiu fotkinimo. Tik va cia velgi prieiname prie temos : "kas daro fotografijas. Fotikas ar fotografas?" D60 ar 450D nera prasti fotoaparatai (siaip 450D prastas del kitu priezasciu) jeigu jais moki naudotis ir dar geru kadru pagauti. Nesikartosiu stipriai ka jau anksciau buvau minejes... Taciau markai dar neparodo markės. Nuotraukos viską parodo. Taigi pries sakydamas bicui pasitraukti is kadro pasidomek ar paciam kartais nereiktu to padaryti (ir eiti giminiu fotkinti). Kita vertus rimtas fotografas (nesvarbu su kokiu fotiku jis bebutu) niekada. Pabreziu NIEKADA nelys i kadra, nes jis jau turi subinej 2 papildomas akis ir viska mato 360' kampu. Pagarbiai ir visiskai nepiktai, tei tei.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2010 8 26 9:55      

arkanoidas rašo:

Tai kaip supratau Very Happy, po betonavimo vyksta prisigerimas, paskui miegas, ir tada formules susapnuoji??? Very Happy


Lai kiekvienas supranta pagal savo sugedimo laipsnį Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą