Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Kviečiu surengti šventę vėžiu sergantiems vaikams

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Pranešimas R.    2007 11 30 23:50      

O Vilniuje kur reikėtų perduoti. Asmeniškai tau? Jei taip, tuomet gal tel. nr. gali parašyti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 11 30 23:59      

Jus aisku galite siulyt kokius kitus variantus,bet kol kas manau galite darbus perduot man ,kai jau turesiu visus-perduodu Rugutes fondo ikurejams juos,o jau jie vaziuos per visa Lietuva it Kaledu seneliai pas savo globotinius ir perduos musu dovanas Smile)
kam aktualu-mano nr 868774959 Wink


tai ar reikia kazkaip pazymet darbus-ant remu po foto ,ant foto ar pan,jog cia FOTOKUDROS dovanos ? Ar reiketu nurodyt autoryste ???
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2007 12 01 0:17      

autoriaus pavarde vardas ,kurinio sukurimo metai visa tai smulkiu shriftu deshinio kampo apachioje,nereiketu rashyti ir priminti ,kad Vezhiu serganchiam dovana ,tik kur nors teiktu parashyti trumpa viltinga linkejima nuo autoriaus ...
Jei nebus autografo ,darbas praranda verte....
ash che sheip pamaschiau...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 12 01 0:33      

Algimantas Snarskis rašo:
autoriaus pavarde vardas ,kurinio sukurimo metai visa tai smulkiu shriftu deshinio kampo apachioje,nereiketu rashyti ir priminti ,kad Vezhiu serganchiam dovana ,tik kur nors teiktu parashyti trumpa viltinga linkejima nuo autoriaus ...
Jei nebus autografo ,darbas praranda verte....
ash che sheip pamaschiau...



aciu ,Algimanatai,jau maniau as su dievais kalbuosi Laughing uzrasysiu siuos zodzius pirmoj zinutej
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2007 12 01 1:45      

geriau apžiūrėjau foto, kurias įdėjau. Vis tik atspausdinsiu tąją spalvotą su arkliuku. Kažkaip nesinori dovanoti jb.Kažkaip geriau pažiūrėjus tos dvi man liųdnokos pasirodė. as pagelbės jas išim?
Aš taip pat už autoriaus vardą pavardę, bei trumpą dedikaciją.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 12 01 2:19      

Rūta Lebionkaitė rašo:
geriau apžiūrėjau foto, kurias įdėjau. Vis tik atspausdinsiu tąją spalvotą su arkliuku. Kažkaip nesinori dovanoti jb.Kažkaip geriau pažiūrėjus tos dvi man liųdnokos pasirodė. as pagelbės jas išim?
Aš taip pat už autoriaus vardą pavardę, bei trumpą dedikaciją.


Laughing Turi " Rugutes" dideli pritarima Wink
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raimondask    2007 12 01 19:37      

ne visai supratau -patys išrenkam ir siunčiam savo darbus ,ar kažkaip bus bandoma atrinkti iš pateiktų kūdroje.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 12 01 19:49      

pirma zinute paskaityk Wink
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas birute kurtinaitiene    2007 12 02 9:46      

sveikinu tokia gražią misija,idejau kelias nuotraukeles,gal pagelbesite atrinkdami.supratau, kad suruosti ir atsiusti Elenelei kazkur i Ukininko Patarejo spaustuve Vilniuje....?Manyčiau, kad reiketu atidaryti saskaita siai misijai pagelbeti, kas noretu prisideti bet toli....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 12 02 10:52      

birute kurtinaitiene rašo:
sveikinu tokia gražią misija,idejau kelias nuotraukeles,gal pagelbesite atrinkdami.supratau, kad suruosti ir atsiusti Elenelei kazkur i Ukininko Patarejo spaustuve Vilniuje....?Manyčiau, kad reiketu atidaryti saskaita siai misijai pagelbeti, kas noretu prisideti bet toli....


labas!Na,reiketu dar syki pirma zinute paskaityt-ji yra nuolat redaguojama,jei yra kazkokiu ziniu.Nuotraukas atrinks "Rugutes" fondo savanoriai,geriausi ligoniuku draugai.Tad kol kas siulau nespausdinti nuotrauku ir niekur ju nesiusti.Luktelekit iki kitos sav.pabaigos
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2007 12 02 14:10      

~Sima rašo:
Elenele, galetum ka nors ryskesnio ideti, pvz. ta porele, kur rankutem susikabine...O as, jei nera tikslesniu nurodymu, darau ne per didziausias foto ir dedu i remelius, kuriuos galima pastatyt ant stalo...


Kadangi Sima apsiėmė (ačiū),tai aš jai nusiunčiau keletą foto,gal kas nors ir tiks Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 12 02 14:37      

Arūnas Eismantas rašo:
~Sima rašo:
Elenele, galetum ka nors ryskesnio ideti, pvz. ta porele, kur rankutem susikabine...O as, jei nera tikslesniu nurodymu, darau ne per didziausias foto ir dedu i remelius, kuriuos galima pastatyt ant stalo...


Kadangi Sima apsiėmė (ačiū),tai aš jai nusiunčiau keletą foto,gal kas nors ir tiks Wink



tai mano nuotraukele si ir taip jau nebekeliaus pas vaikus-nes nereikia,kad nuotraukoje butu vaiku ar siaip zmoniu...
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 12 03 9:09      

gal galima butu sudeti i viena zinute apibendrinta informacija kad nereiktu per visus puslapius ieskoti kam ka kur siusti? kas atsakingas uz ka? pvz kad terminas dejimo iki tada spausdins tas ir tas. atrinks anas. pas vaikus foto keliaus tada ir tada Smile. na ideja aiski.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2007 12 03 9:23      

Dangus rašo:
gal galima butu sudeti i viena zinute apibendrinta informacija kad nereiktu per visus puslapius ieskoti kam ka kur siusti? kas atsakingas uz ka? pvz kad terminas dejimo iki tada spausdins tas ir tas. atrinks anas. pas vaikus foto keliaus tada ir tada Smile. na ideja aiski.


...taigi pirmoj temos žinutėj viskas glaustai yr...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 12 03 12:18      

Arvydas Venclovas rašo:
Dangus rašo:
gal galima butu sudeti i viena zinute apibendrinta informacija kad nereiktu per visus puslapius ieskoti kam ka kur siusti? kas atsakingas uz ka? pvz kad terminas dejimo iki tada spausdins tas ir tas. atrinks anas. pas vaikus foto keliaus tada ir tada Smile. na ideja aiski.


...taigi pirmoj temos žinutėj viskas glaustai yr...


aciums Smile. net nemaciau kad ten pirma zinute 14ka kartu redaguota Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą