Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kuo geresnis aukštesnio lygio už pradinio lygio DSLR ?

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas aidas a .    2009 11 07 20:41      

Manau tau reikia argumento tokio: rimtam fotografui - nelygis turet "entry".
Twisted Evil


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 07 20:50      

Vazonai, VO !!!, bet neįtikinai. Dėlo to ir iškėliau diskusiją, kad kankint pradėjo didybės manija Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 11 07 21:16      

Hermis Preikštas rašo:
Vazonai, VO !!!, bet neįtikinai. Dėlo to ir iškėliau diskusiją, kad kankint pradėjo didybės manija Smile


Nepasiduok snobizmo itakai ir tustybes manijai. Fotografija tai kuryba, o ne brangiu elektroniniu irenginiu kolekcionavimas. O kolekcionieriai, kaip taisykle, niekada taip ir nesukuria fotografijos kuria kas nors susidometu uz internetines profanu erdves. Jei jau taip nori tikrai rimtai pasipuikuoti brangiais vyru zaislais, tai pirk nauja prabangu automibili - tada dar ir padidinsi savo sauguma kelyje, o ir graziu ilgakoju mieste be vargo prisirankiosi:))
Na gerai, kazkas turi gi ir brangia fototechnika kolekcionuoti - reikia ir to:)

Pagarbiai


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 11 07 22:04      

Jamam Jusu pasiulyma. "Papartyje" alu geriau kokiais 1987, ba pas mane ant kalno prie arklio "magnitas" buvo tai i apacia kaip ir neidavome. Reiketu susirasyti kokia 18-19 ir bus matyt. Ba norisi ir alaus ir pabendrauti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 07 23:30      

Shuter, teisingai kalbi...

Romai, lauksiu skambučio. Buvo Lazdynuose visko...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramune M.S.    2009 11 08 16:40      

man buvo irgi "pavaziaves stogas" ir isigijau nikon d300 (anksciau turejau d80). norejosi geresnes kokybes aukstesniuose ISO, ir dar kadangi esu ackarike, geresnio autofokuso. tiesa pasakius dairiausi i beveik dvigubai brangesni pilnos matricos nikon d700, bet paziurejau kad teks atsisakyt turimo placiakampio ir pirkt nauja tinkanti pilnai matricai, ir "atejau i prota", tuo sutaupydama litu.
kad persokau ant d300 tikrai nesigailiu ir sita aparatuka labai "myliu".
o kaslink foto kokybes, tai geriausiai ivertinta foto kudroje yra su 30 metu senumo nikon f3 (200 eur ebay) su 60 eur kainavusiu objektyvu:))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 08 17:57      

malonu, kad pirma moteris prisijungė Smile, gal atbaidė butelio pasiūlymas Smile). Ramune, ačiū už nuomonę. Kai pirmą kartą pamačiau Nikon 40-ką, buvau sužavėtas kompaktiškumu. Tai didelis privalumas. Įsigijęs 40x baisėjausi kaip galima dirbt su 80-tuku, jau nekalbant apie 200, 300, ir t.t.
Kadangi kurį laiką "šaudžiau" ant automatinio režimo, beliko pasikliauti gero kadro dovana, ir po truputį prisimint Zenit'o pamokas (nors ten buvo įdiegtas eksponometras). Po kurio laiko sumaniau nusipirkt brangų, bet universalų objektyvą, iš esmės dubliuojantį KIT objektyvą, tačiau su šviesesne diafragma ir kone keturgubai didesnį. Tokiu būdu vėl pralošiau kompaktiškumą.
Jau kurį laiką dirbu vien rankiniu režimu, tad galiu pasakyti, kad atsivėrė kitas kosmosas Smile. O baisiausia tai, kad nebe toks patrauklus pasidarė tas didelis ir brangus objektyvas, manau, kad rankiniu režimu taip pat sėkmingai dirbčiau ir su KIT. Na, gal kiek ir perlenkiau Smile, profesionalai žino tikrąją to daikto vertę, pats esu matęs išdidintų foto palyginimus.
Užkūriau diskusiją dėl to, kad man vistik didžiausi privalumai : kompaktiškumas - kokybė.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 11 08 18:32      

permeciau akimis diskusija ir nesupratau klausimo prasmes kai pats Hermis paciame pirmame komentare atsake i klausima Smile. juk paraset kad skaitet kad mygtukai didesnis ir tt. realiai tuo ir geresnis. asmeniskai man semi-pro uz entry lygio fotoaparata geresnis siais aspektais:

mano patirtis canonine todel minesiu tik canon modelius. taciau neabejoju kad tie patys aspektai galioja ir kitiems.

1. didesnis. gal juokinga bet didesnis man patogesnis rankoje.
2. pagaminimui naudojama medziaga. dazniausiai aukstesnio lygio fotoaparatai gaminami is geresniu materialu. turi daugiau metalo atsparesni vandeniui. man tai svarbu. kisu savo 5d praktiskai visur. laiko. kiek laikys nzn.
3. valdymas. manau ne komentuot nereikia kad canon xxx klases valdymas gerokai atsilieka nuo canon xx/x klases valdymo savo patogumu.
4. matrica. pabuves su pilna matrica nebeketinu grizti prie kropines. beje del fono plovimo tiesa. juk crop priduoda virtualiu milimetru optikai.

truputi nutolau nuo naujausiu modeliu taciau manau kad kaip ir masinose... tobulinama jau nebe fotografavimo sritis o komunikavimo... greit fotoaparatais galesit sudet fotkes i feisbuka vos tik nufotografuosit...
tai tiek.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 08 18:58      

kai vyrai verkia kad fotikas per sunkus ar per didelis, tai gal jiems reiketu kewshinius i vieta prisisukti Smile na cia imho. Kai kurie TIKRI vyrai (pasisake diskusijoje) net battery grip'us perka, kad butu didesnis fotikas Smile O kai eini be fotiko, just take a mental note and enjoy the world Smile

Dangus issake placiau apie tai, ka pavadinau "weather resistance" - jei fotika naudot ne vien balkone ar kambary tai tas turi prasmes.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 08 20:04      

Ačiū Dangui, tikrai verti komentarai, tačiau visa tai žinau ir visvien nesuprantu, kodėl mėgėjui gali reikėti aukštesnės pakopos fociko Smile.

Adomai, nusiramink Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 11 08 20:10      

Hermis Preikštas rašo:
ir visvien nesuprantu, kodėl mėgėjui gali reikėti aukštesnės pakopos fociko

Tai tau jo-: NEREIKIA !
Va kaip yra iš tikro !!!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomaska    2009 11 08 20:52      

As taip pat nuo pat 350d atsiradimo paveikslavau su juo. Geras buvo, geras ir liko. Pries kuri laika pradejau mastyti apie ukstesnio lygio DSLR. Ir mano priezastys pakankamai elementarios. Pameginsiu paaiskinti kodel. Juk pavaiksluojant, kaip ir bet kurioje kitoje veikloje - jei dirbi, stengiesi ir dar fortuna karts nuo karto papus parodo - progresuoji. Vadinasi tiek tu pats sau tiek aplinka pradeda kelti didesnius reikalavimus. Tai manau, jog aksciau ar veliau pasieki tokia "menamaja" riba kai norisi kazko daugiau. Mano atveju atsirado didesnis poreikis geresniai kokybei prie aukstesniu ISO, fokuso greiciui ir dar keliems dalykams. Kadangi paveiksluoju daugiau reportazinio tipo nuotraukas, o ne statinius vaizdus pilno kadro tarsi ne itin reikejo. Pasedejau, pasiskaiciau forumus, pamasciau ir nusipirkau canon 7D.
Reziumuojant - man dabar ramu ilgam laikui i prieki. Esu patenkintas naujuoju body, o "senaji" taip pat i stalciu nenugrudau, o pafotkinu ta pati vaizda tiek su nauju, tiek su senu - palyginimui Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 11 08 21:22      

megejui reikia del keleto priezasciu Smile

arba jam nebeuztenka tai ka siulo megejiskas aparatas nes jis tampa pazengusiu, arba jis turi da *uja pinigu ir juos leidzia. "shychia man duokit shita va bo nes xebrantas turi iranga uz 20000 tai man chia bishki reik kad gerai su zhaliu kvadrachiuku fotkintu". beje juokas juokais bet del antros priezasties zmones perka dazniau nei del pirmosios.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 08 21:50      

Hermis Preikštas rašo:


Adomai, nusiramink Smile


Ta prasme, jau prisisukai? Gud, tada as ramus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 08 22:16      

Tomaska, patiko nuoseklus atsakymas, bet - į nulį (sorry)

Dangau, nesu iš vargšų (tfu-tfu), bet ir ne iš turtingų. Antraip jau būčiau nusipirkęs ir nekėlęs tokios diskusijos.

Adomai, tu visad palaikai gyvybę, neveltui suteikė medalį Smile (nuoširdžiai)


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą