Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 236   237   238  

Pranešimas Admin    2007 12 19 23:06      

Yra atskira sritis ketvirtadienio temoms - pavadinimas "Tema" (kaip kad "Portretai", "Gamta" ir t.t.)
Tokią sritį ir reikia nurodyti dedant ketvirtadienio foto, kad paskui būtų lengviau peržiūrėti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2007 12 20 9:15      

Mano isivaizdavimu auto portretas tai pacio fotografo padarytas savo portretas? Pagal naujausius teminius darbus iseina kad as neteisi Sad
Paaiskinkit kas supranta.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vaitieka    2007 12 20 9:43      

Svetlana Batura rašo:
Mano isivaizdavimu auto portretas tai pacio fotografo padarytas savo portretas? Pagal naujausius teminius darbus iseina kad as neteisi Sad
Paaiskinkit kas supranta.


A Jumei niekas nebuvo apkaltinęs minčių skaitymu ir viešinimu?Smile
tuo pačiu klausimu pastovėsiu šalia protingai akutėm mirksėdamas ir ats belaukdamas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2007 12 20 9:45      

Nu pastovekim, palaukim... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2007 12 20 9:45      

Svetlana Batura rašo:
Mano isivaizdavimu auto portretas tai pacio fotografo padarytas savo portretas? Pagal naujausius teminius darbus iseina kad as neteisi Sad
Paaiskinkit kas supranta.


Tai tik taip ir yra, mano supratimu irgi Rolling Eyes pačio autoriaus padarytas savo portretas - pieštas ar fotografuotas...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2007 12 20 9:55      

Hm... Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vaitieka    2007 12 20 10:24      

Svetlana Batura rašo:
Nu pastovekim, palaukim... Smile


galėtų ir sniego paduoti, kad linksmiau laukt būtų. pasisvaidytume;>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2007 12 20 10:36      

uch... kaip gerai butu!... Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2007 12 20 11:54      

mano nuomone ponas Algimantas lyderis turetu but... simtai auto Wink

ego, gaudyk akmeni, sniego nebus Twisted Evil


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vaitieka    2007 12 20 12:24      

Daiva Kalinauskaite rašo:
mano nuomone ponas Algimantas lyderis turetu but... simtai auto Wink

ego, gaudyk akmeni, sniego nebus Twisted Evil


nu švelnumo įsikūnijimas nūū Very Happy

pasijautau kaip iš posakio /biri fašist granatų/ :>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elzė Jasiukėnaitė    2007 12 21 10:29      

Kaip suprantu tai man reikia paskirti, kas skelbia temą kitam ketvirtadieniui. Tai nusprendžiau estafetę perduoti absoliučiam lyderiui Ramūnui Blavaščiūnui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2007 12 21 12:20      

Dekui uz suteikta garbe.

Masciau kokia cia tema galima sukurpti
Paskutinis metu ketvirtadienis, Kaledos, visi uzsieme, jaukus namu rupesciai. Manau daugelis fotografuos namuose. Bet, neskirsiu sios temos, nes tos nuotraukos dar turetu susiguleti, buti sutvarkytos ir tai galetu buti kieno nors paskirta tema veliau.

Pagrindine neprofesionaliu fotografu beda yra ta, kad ju pasirinkimo laisve ka fotografuoti yra begaline ir panasu daugelis klaidzioja fotografuodami viska kas papuola tai ir nepastatydami sau konkretaus tikslo. Su profesionalais paprasciau, jis gauna konkrecia uzduoti/uzsakyma ir dirba.

Galvojau apie kelias temas. Pirmoji galvon sovusi mintis buvo "Atsikask manes", bet paskui pamasciau, kad cia gali atrodyti per sudetinga, o kadangi visi mes norime matyti gerus darbus, o ne darbus uz ausu pritemptus prie tos temos, tad vijau ja salin. Sekanti mintis buvo reklamine fotografija. Reklamuoti butu galima bet ka. Savo kojine, kojos pirsta, sausaini ar gera nuotaika. Bet vel gi suabejojau. Toks laikotarpis kai visi daug valgysim, dziaugsimes buvimu su seima ir matyt nenoresime tikslingai dirbti.... tad gal kada nors veliau ....


Visi mes daug keliaujame ir trankomes po miestus ir kaimus. Tad tema labai paprasta ir visiems prieinama. Kas neturi tokiu nuotrauku, nesunkiai tai gali jas padaryti.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Taigi ponios, panėles, ponai ir ponaičiai, sekančio (27/12/21007) ketvirtadienio tema "ARCHITEKTŪRA".
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kutvela    2007 12 21 12:56      

o nuotraukas dedate tik ta temini ketvirtadieni? ar is anksto? Smile vis kol susiruosiu ka ideti..ziu jau ketvirtadienis ir praslinko netiketai Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2007 12 21 13:17      

kutvela rašo:
o nuotraukas dedate tik ta temini ketvirtadieni? ar is anksto? Smile vis kol susiruosiu ka ideti..ziu jau ketvirtadienis ir praslinko netiketai Rolling Eyes


Kaip as suprantu tai iki ketvirtadienio ruosiamsi, renkama, fotografuojama, tvarkome. na o ketvirtadieni ... it's a show time Smile
ir kaip suprantu nuotraukos galinejasi iki ketvirtadienio pabaigos tipo ketvirtadienio 23:59:59.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2007 12 21 15:53      

kokia tema. Reik sau iššūkį mestelt, sudalyvauti. Nors architektūros foto mano negatyvuose su žiburiu nerasit Smile) Bandysiu ieškoti ko nors įdomaus.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą