Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 207   208   209 ... 236   237   238  

Pranešimas Luce    2015 1 15 15:47      

Konkursui foto anoninimu keliam. Ne veltui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Klickas E.    2015 1 15 16:21      

matosi

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lina    2015 1 16 10:15      

Sveiki, dėkui už konkursui pateiktas nuotraukas, laimėjo http://fotokudra.lt/img.php?img=529062&nav=topd&page= , lauksim naujos temos ketvirtadienio konkursui Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dinga    2015 1 16 16:03      

Labas visiems, Linos deka man teko garbe paskelbt sekancio ketvirtadienio tema Smile Tebunie tai \"Pedsakai\" - o suprasti galima kas kaip nori, tiesiogiai ir ne: nuo pedu atspaudu smelyje ar sniege iki anapusiniu butybiu mums paliktu neaiskiu zenklu, nuo vakarelio pasekmiu iki ismintingu senoliu masliu zvilgsniu... Sekmes fantazuojant! Wink P.S.: prizas bus...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nesvarbic    2015 1 23 12:35      

Tai tai tai kur gi nugalėtojo paskelbimas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dinga    2015 1 23 15:43      

Uztrukau su pasklelbimu, nors apsisprendziau ir vertinimus sudejau dar vakar vakare Smile Sveikinu nugaletoja http://fotokudra.lt/img.php?imm=1&img=529369&nav=new ir perduodu estafete Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nznm    2015 1 23 17:06      

Ačiū Dingai už mano nuotraukos įvertinimą, žiauriai malonu.

Nauja tema - Siluetai. Galbūt tai žmogus pro aprasojusį langą, galbūt klajūnas pūgoje, galbūt vaiduoklis apleistame pastate, galbūt... dar kažkas Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nznm    2015 1 30 12:22      

Siluetų nugalėtojas - http://fotokudra.lt/img.php?img=529681&nav=new&page=2 Sveikinu Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nesvarbic    2015 1 30 14:45      

Sveikinu ir aš! Smile
tik kad vat ar jau dabar nauja tvarka skelbti nugalėtojus, kai pasibaigia anonimiškumas? Žinoma, suprantu, kad renkančiojo nuomonė į darbus žinant autorių nesikeičia, bet vis tik įdomiau ir smagiau, kai paskelbiamas nugalėtojas kol dar nežinai, kas Wink
Siūlau raudonai rašyti ne tik priminimą, kad \\\\\\\"šiandien ketvirtadienis\\\\\\\", bet ir priminti šiokias tokias \\\\\\\"taisykles\\\\\\\", - nors gal to niekam neraik, tik mą, ale aš paprasiu.
......
(na va, ir vėl Kūdra manęs neįsileidžia, - negaliu prisijungti iš darbinio kompo, - tik čia pablevyzgot davė) Einu pažliumbti kamputyje Crying or Very sad Telefonu tai priėmė, ale kad nieko neįžiebiu Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2015 1 30 17:19      

Sveiki, ačiū nznm už pasirinkimą. Iškart sakau, kad aš nznm nepažįstu ir nežinau, kas jis iš viso yra. Nesvarbic, visi čia žino taisykles (?). Kai gali prisijungt, tai ir prisijungia ir paskelbia. Blogiau būna, jei išvis nepaskelbia nieko... Ok, įrašysim gal ir kokį priminimą, nors kitą savaitę jo dar nereikės.

Gerai, jei jau skųstis, tai skųstis rimtai. Kito ketvirtadienio tema – „Negražioji Lietuva“. Prašau gražiai parodyti negražius dalykus šalyje. Esama ir kitokių vietų nei Trakų pilis ar nulaižytas Vilniaus senamiestis. Vietoje „Lietuva“ galite įrašyti kitą šalį, kurioje gyvenate, dirbate ar keliaujate.

Prizas bus. Greičiausiai negražus.

v.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Klickas E.    2015 1 30 19:45      

...sveikiju...V....i...Wink)) o Nesvarbic manau ir ryšiui ir vaizdiniui kokia tai spiralė maišo...manau kaip pin ar mon .../ nu žodž ašai nieko nesuprantu....Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nesvarbic    2015 1 30 20:12      

V.Mikšį, nepiktaukit, rašiau be jokių asmeniškumų ir priešpriešai nusistatymų. Net mintyse neturėjau apie pažintis, ar kokius neskaidrumus. Taip, reikia džiaugtis, kad dar šiaip taip tie ketvirtadieniai gyvuoja. Ir ačiū, kad juos prižiūrite.
Klickai E. nu žodž jei nieko nesupranti, tai biskyti paaiškinsiu. Tei va - prie Kūdros prisijungt šį kartą man Mozila neleido (nors pradžioj maniau, kad gal man amnezija, kad pamiršau kaip jungtis, pabandžiau telefonu - ants prijungė, ale tik kad gerokai progresuojančiai jaunėju - nebeįžiebiu mažų paveiksliukų - anuose broko nematau. Paskui sumisliau per darbinį kompą prisijunkt per \"e\" naršyklę, - ana įleido, ale atėjo laiks namo važiuot. Tai va kokia ta spiralė kalta. O Mozila jau ne pirmą kartą šiteip elgias. Naminiame kompe ana visai kojas pakratė Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2015 1 30 20:44      

Nieko asmeniško, parašiau dėl visa ko. Mane patį nustebino laimėjimas šį kartą. O naująją temą jau senokai sugalvojau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2015 1 31 10:12      

Kaip žadėjau, kito ketvirtadienio fotokonkurso prizas - visiškai negražus. Tai belgų fotografo Gaël Turine fotografijų knyga „Le mur et la peur“ (liet. „Siena ir baimė“). Tai reportažas apie vieną kruviniausių ir vieną mažiausiai žinomų pasaulio sienų – sieną tarp Bangladešo ir Indijos. Patikėkit, gražu tikrai nėra. Knyga prancūzų kalba, jei nemokat, nieko tokio, išmoksit, o fotografijoms suprasti kalbos mokėti nereikia.
Truputis daugiau info: http://botanique.be/en/gael-turine-le-mur-et-la-peur-inde-bangladesh-en
v.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2015 2 06 11:38      

Sveiki, nugalėjo nuotrauka „Takelis palei Styx'o upę“ . Sveikinu! Dėl prizo susisieksime.

Ačiū visiems už parodytas problemas. Iš meniškosios pusės dar labai patiko 45 min. time-lapse. „Gore“ pobūdžio nuotraukai atrakinti norėjosi rakto.
Tiek, lauksim naujos temos.

v.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 207   208   209 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą