Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 194   195   196 ... 236   237   238  

Pranešimas Vigilija    2013 12 27 11:26      

Labas rytas. Ačiū už prizą Smile
Po šio \"gausaus šventinio ketvirtadienio\" ateis kitas, gal labiau gausus Wink
Tema skirta tiems, kurie Naujųjų metų naktį stovės tvirtai ant savų kojų arba remsis į trikojį, na, judesys irgi gerai, galima ir atsigulus, žodžiu - visiems... Wink
\" Kaip aš sutikau Naujuosius metus\"
Puikių įspūdžių, improvizacijų ir atšuoliuojančių naujųjų!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vigilija    2014 1 03 11:31      

Labas rytas. Sunki ta metų pradžia... Bet yra kaip yra. Tad blaškiausi tarp dviejų darbų - profesionalaus, bet standartinio http://fotokudra.lt/img.php?img=509315&nav=topd&page=1 ir sunkiai ropojančio per metų slenkstį šešėlio http://fotokudra.lt/img.php?img=509309&nav=new&page=3 Teko mesti burtus ir skaičius du kartus krito šešėliui. Tad sveikinu jį, tegul lenda į dienos šviesą ir skelbia naują temą Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Petras T.    2014 1 05 10:03      

Sveiki Gerieji Žmonės !
Šešėlis - tai džinas butelyje, išleistas jis prabyla Jurgos Ivanauskaitės balsu :
„Niekas taip neatpalaiduoja ir neišlaisvina žmogaus kaip kelionė, išsiveržimas iš senos aplinkos ir naujų vietų magija. Keliaudami ne tik pažįstame pasaulį ir atrandame dar nematytas šalis, bet ir atveriame paslėptas savo sielos vietoves ... nes kelionėje protas neužimtas bergždžia veikla, kuri šiaip įsiterpia į dieviškąją tėkmę. Žmogui, išdrįsusiam atverti savo gelmes, kiekviena kelionė yra nuostabi ir kupina stebuklų!\"
Tema : Kelionė
Geriau už Jurgą I. jos niekas nepristatys. Ačiū jai, ir ačiū Vigilijai, kad leido džinui prabilti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Petras T.    2014 1 10 9:00      

Sveiki Gerieji Žmonės !
Kito ketvirtadienio temą parinks trečias brolis:
http://fotokudra.lt/img.php?img=509789&nav=topd&page=
Visiems, kurie kažkuo sudomino, palikau po keletą žodžių, tebus tai mano prizai, nebūkim gi visiški materialistai,
o ir mano gimtinė 5 km. nuo Suvalkijos . . Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vigilija    2014 1 10 18:39      

Labas visiems. Keistokai jaučiuosi Smile Smile
Ačiū Petrui Smile
Tema - \\Babelio bokštas\\
Apie nesusikalbėjimą - su artimaisiais, nepažįstamaisiais, su aplinka ar savimi...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vigilija    2014 1 17 10:06      

Labas rytas. Tema buvo gan nelengva, bet džiugu, kad šį kartą dalyvavimas buvo gausesnis. Darbas, man labiausiai patikęs, kaip matau - ir bendruomenei -
http://fotokudra.lt/img.php?img=510246&nav=topd&page= .
Jei autorius pageidaus, prizas - didelės raiškos foto iš mano galerijos.
Sėkmės galvojant naują temą Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2014 1 19 21:48      

Labas.
Ačiū Vigilijai
Tema kitai savaitei - \\\\Sena Nauja\\\\
Gali but diptikas, serija ar šiaip fotografija, sujungianti du skirtingus laikus, kuo didesnis laiko tarpas, tuo geriau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2014 1 24 1:06      

Labas rytas visiems
laimetojas/laimetoja: http://fotokudra.lt/img.php?img=510633&nav=topd&page=1
Sekmes galvojant nauja tema


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 1 28 17:52      

Sveiki nugalėtojau, ar duosit mums temą ketvirtadieniui?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2014 1 29 13:10      

Teks įsiterpti kadangi laimėtojas neatsiliepia.
Šio ketvirtadienio tema - Sniegas. Apie sniegą ir kartu šerkšną, speigą, besmegenius, kepures, rogutes, slides ir visus kitus su sniegu susijusius dalykus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kazimieras LINKEVIČIUS    2014 1 31 8:48      

... reikėtų taisyklėse parašyti ką turi daryti nugalėtojas (ieškojau ir neradau). Kiek supratau, nuo tinklapio sukūrimo taisyklės neredaguotos, taigi naujam žmogui (mano atveju - po 2 metų pertraukos) suprasti ką daryti sunkoka.
Pavyzdžiui citata: „Ketvirtadienio fotokonkursas“ – savaitinis konkursas, jau daugiau nei trejus metus rengiamas fotoKūdros dalyvių iniciatyva...\"
Reikėtų viską paredaguoti, kad nauji (ir tokie \"seniai\" kaip aš, jau nekalbant apie \"Smart\" tipo naujokus - \"žalius\" lietuviškai tariant) žmonės iš karto viską suprastų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas DRasa    2014 1 31 13:31      

Šaukštai jau po pietų, nieko nebepakeisi. Admin'as paskelbė temą, o tu rink ketvirtadienio konkurso nugalėtoją Smile Ir vėl šaukštai po pietų, tai reikėjo padaryti iki penktadienio 12.00 val. Bet gal autorių vardai ir konkurso išsimėčiusios nuotraukos tau kojos nepakiš Smile Taigi, žiūrinėk, spręsk ir skelbk Smile Visi labai laukia Smile Sėkmės Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kazimieras LINKEVIČIUS    2014 1 31 15:16      

Nežinau, kas yra dabartinis administratorius, tačiau, manau, kad ketvirtadienio taisykles reikia redaguoti. Tada kiekvienas galės suprasti ir nereikės naršyti po visą Kūdrą , kad suprasti ką daryti. Iš tikro aš nesu mulkis ar koks jau visai \"Smartas\" t.y. \"žalias\". Tarp kitko, manau, kad tinklapis ne visai korektiškai atspindi parašytą tekstą! Angliški, netgi kinietiški puslapiai jau sugeba atpažinti ir atgaminti lietuviškas raides; mūsų tinklapiuose vis kyla problemų - prieš pora valandų rašiau į Kūdrą - tekste buvo nesamų ženklų, nors aš jų nerašiau ir pataisyti niekaip nepavyko - bet gal tik mano sistema \"Windows 98 SE\" blogai rodo?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 1 31 15:39      

Atsiprašau, kad kišuosi, norint pažiūrėti vien tik konkursines nuotraukas vis dar veikia (nors ir niekur neskelbiamas ir nenurodomas) rūšiavimas pagal kategorijas: http://fotokudra.lt/ct.php?ct=12 tiesa, nerodomos „pelkėje“ esančios nuotraukos, tad šis žiūrėjimo metodas irgi neidealus...

Dėl nebūtų nerašytų ženklų - Kūdra pripažįsta tik lietuviškas kabutes „“ (pats jas rašau taip: Alt+0132 ir Alt+0147) prie kitokių prideda būkšnius.

O dėl konkurso - esate ne pirmas ir ne paskutinis susipainiojęs, nieko tokio, ne pasaulio pabaiga. Iš esmės jūs patys galit ir nuspręsti, kaip toliau bus, nes, kiek suptantu, šio „konkurso“ esmė yra fotografinis linksminimasis ir atsipalaidavimas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2014 1 31 15:50      

Taip, fotoKūdroje forumų kabutės ir taisyklės tikrai yra problema... ką reikia peržiūrėti. Su visais kitais simboliais neturėtų būti bėdos.
Jeigu kas, tai teks man išrinkti nugalėtoją. Bet smagiausia būtų, kad tai padarytų Kazimieras.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 194   195   196 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą