Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 19   20   21 ... 236   237   238  

Pranešimas Jonas Tučkus    2008 3 01 17:55      

Ieva Vincer rašo:
jei jau toks subjektyvus vertinimas, ką padarysi Smile į vertinimus niekada nesigilinau Wink

Ok. Nauja tema "SKRYDIS"
tinka skrendantys objektai, skrendančios mintys, skrydžio jausmas, noras skristi ir t.t.



Ačiū už temą, nebus manęs, tai dėl to ir pasiploviau...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 3 05 18:14      

Pakelsiu temą, nes gal kas pamiršo ,kad ryt teminis ketvirtadienis Smile
Nes aš tai visai užmiršau Very Happy kažkaip visadą jį prisimenu tik paskutinę minutę Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 11:47      

o žinot kąąą?? kas čia per nuobodžios banalios nuvalkiotos temos? prašau to nepriimti asmeniškai, tikiu, kad temų galvotojai atsakingai žiūri į šitą reikalą ir vis sugalvoja ką nors, kas tiktų plataus žanro atstovams, bet nuuu... skrydis tai visai. aišku, galbūt čia tame ir varžtas, kad tokiai abstrakčiai temai gali sugalvoti visiškai originalią potemę savo darbui, bet vis tiek, kodėl ne kokia kosminė kiaušinienė arba galva kaip arbūzas arba lempučių medis arba degtukų miestelis arba arba arba. man atrodo, reikia žmones skatinti nelįsti į visiems seniai įkyrėjusius fotografijų rėmus diktuojant visokių skrydžių temas, nes ir taip aišku, kad kūdrą užplūs labiau ne tie originalūs išgalvojimai, o visokios žuvėdros, balandžiai, kikiliai ir dar kiti sparnuoti gyviai su lotyniškais pavadinimais. ir aišku, ore pagautos mergaitės ir berniukai. pfek.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 3 06 11:57      

kva rašo:
o žinot kąąą?? kas čia per nuobodžios banalios nuvalkiotos temos? prašau to nepriimti asmeniškai, tikiu, kad temų galvotojai atsakingai žiūri į šitą reikalą ir vis sugalvoja ką nors, kas tiktų plataus žanro atstovams, bet nuuu... skrydis tai visai. aišku, galbūt čia tame ir varžtas, kad tokiai abstrakčiai temai gali sugalvoti visiškai originalią potemę savo darbui, bet vis tiek, kodėl ne kokia kosminė kiaušinienė arba galva kaip arbūzas arba lempučių medis arba degtukų miestelis arba arba arba. man atrodo, reikia žmones skatinti nelįsti į visiems seniai įkyrėjusius fotografijų rėmus diktuojant visokių skrydžių temas, nes ir taip aišku, kad kūdrą užplūs labiau ne tie originalūs išgalvojimai, o visokios žuvėdros, balandžiai, kikiliai ir dar kiti sparnuoti gyviai su lotyniškais pavadinimais. ir aišku, ore pagautos mergaitės ir berniukai. pfek.


Smile oje, pilna. bet niekas nekliudo interpretuoti savaip (geri balai negarantuojami, bet cia kaip visada, nuolankiai priimam kaip yra)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Vincer    2008 3 06 13:48      

kva rašo:
o žinot kąąą?? kas čia per nuobodžios banalios nuvalkiotos temos? prašau to nepriimti asmeniškai, tikiu, kad temų galvotojai atsakingai žiūri į šitą reikalą ir vis sugalvoja ką nors, kas tiktų plataus žanro atstovams, bet nuuu... skrydis tai visai. aišku, galbūt čia tame ir varžtas, kad tokiai abstrakčiai temai gali sugalvoti visiškai originalią potemę savo darbui, bet vis tiek, kodėl ne kokia kosminė kiaušinienė arba galva kaip arbūzas arba lempučių medis arba degtukų miestelis arba arba arba. man atrodo, reikia žmones skatinti nelįsti į visiems seniai įkyrėjusius fotografijų rėmus diktuojant visokių skrydžių temas, nes ir taip aišku, kad kūdrą užplūs labiau ne tie originalūs išgalvojimai, o visokios žuvėdros, balandžiai, kikiliai ir dar kiti sparnuoti gyviai su lotyniškais pavadinimais. ir aišku, ore pagautos mergaitės ir berniukai. pfek.

priimu asmeniškai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2008 3 06 13:59      

kva rašo:
o žinot kąąą?? kas čia per nuobodžios banalios nuvalkiotos temos? prašau to nepriimti asmeniškai, tikiu, kad temų galvotojai atsakingai žiūri į šitą reikalą ir vis sugalvoja ką nors, kas tiktų plataus žanro atstovams, bet nuuu... skrydis tai visai. aišku, galbūt čia tame ir varžtas, kad tokiai abstrakčiai temai gali sugalvoti visiškai originalią potemę savo darbui, bet vis tiek, kodėl ne kokia kosminė kiaušinienė arba galva kaip arbūzas arba lempučių medis arba degtukų miestelis arba arba arba. man atrodo, reikia žmones skatinti nelįsti į visiems seniai įkyrėjusius fotografijų rėmus diktuojant visokių skrydžių temas, nes ir taip aišku, kad kūdrą užplūs labiau ne tie originalūs išgalvojimai, o visokios žuvėdros, balandžiai, kikiliai ir dar kiti sparnuoti gyviai su lotyniškais pavadinimais. ir aišku, ore pagautos mergaitės ir berniukai. pfek.

Belieka laimeti ketvirtadienio tema ir kita paciai paskelbti;).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 14:09      

[/quote]
priimu asmeniškai.[/quote]

pac kalc Smile taigi galit motyvuoti, kodėl pasirinkote šią temą (jei aš to nepraleidau) ir ar, Jūsų manymu, ji nėra banali? Mano manymu - banali. Jeigu aš klystu, prašau argumentuoti. Anksčiau taip pat temos buvo banalios. Smile nesu nusiteikus priešiškai, tad manau, kad Jūsų asmeniškas priėmimas yra Jūsų pačios įžeidumo problema.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 14:14      

K. M. rašo:
kva rašo:
o žinot kąąą?? kas čia per nuobodžios banalios nuvalkiotos temos? prašau to nepriimti asmeniškai, tikiu, kad temų galvotojai atsakingai žiūri į šitą reikalą ir vis sugalvoja ką nors, kas tiktų plataus žanro atstovams, bet nuuu... skrydis tai visai. aišku, galbūt čia tame ir varžtas, kad tokiai abstrakčiai temai gali sugalvoti visiškai originalią potemę savo darbui, bet vis tiek, kodėl ne kokia kosminė kiaušinienė arba galva kaip arbūzas arba lempučių medis arba degtukų miestelis arba arba arba. man atrodo, reikia žmones skatinti nelįsti į visiems seniai įkyrėjusius fotografijų rėmus diktuojant visokių skrydžių temas, nes ir taip aišku, kad kūdrą užplūs labiau ne tie originalūs išgalvojimai, o visokios žuvėdros, balandžiai, kikiliai ir dar kiti sparnuoti gyviai su lotyniškais pavadinimais. ir aišku, ore pagautos mergaitės ir berniukai. pfek.

Belieka laimeti ketvirtadienio tema ir kita paciai paskelbti;).


aš nesakau, kad noriu pripiršti savo temas. Aš tik siūlau originaliau žiūrėti į šitą žaidimą. Kam dėt autoportreto, tylos, jaukumo temas, kai ir taip kiekvieną dieną pilna tokių nuotraukų?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 14:17      

kva rašo:
K. M. rašo:
kva rašo:
o žinot kąąą?? kas čia per nuobodžios banalios nuvalkiotos temos? prašau to nepriimti asmeniškai, tikiu, kad temų galvotojai atsakingai žiūri į šitą reikalą ir vis sugalvoja ką nors, kas tiktų plataus žanro atstovams, bet nuuu... skrydis tai visai. aišku, galbūt čia tame ir varžtas, kad tokiai abstrakčiai temai gali sugalvoti visiškai originalią potemę savo darbui, bet vis tiek, kodėl ne kokia kosminė kiaušinienė arba galva kaip arbūzas arba lempučių medis arba degtukų miestelis arba arba arba. man atrodo, reikia žmones skatinti nelįsti į visiems seniai įkyrėjusius fotografijų rėmus diktuojant visokių skrydžių temas, nes ir taip aišku, kad kūdrą užplūs labiau ne tie originalūs išgalvojimai, o visokios žuvėdros, balandžiai, kikiliai ir dar kiti sparnuoti gyviai su lotyniškais pavadinimais. ir aišku, ore pagautos mergaitės ir berniukai. pfek.

Belieka laimeti ketvirtadienio tema ir kita paciai paskelbti;).


aš nesakau, kad noriu pripiršti savo temas. Aš tik siūlau originaliau žiūrėti į šitą žaidimą. Kam dėt autoportreto, tylos, jaukumo temas, kai ir taip kiekvieną dieną pilna tokių nuotraukų?


beje, as ir pati dalyvavau autoportreto temoje Very Happy bet tai labiau susije su mano dienorastiniais savimylos priepuoliais Smile)))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Vincer    2008 3 06 14:36      

kva rašo:

pac kalc Smile taigi galit motyvuoti, kodėl pasirinkote šią temą (jei aš to nepraleidau) ir ar, Jūsų manymu, ji nėra banali? Mano manymu - banali. Jeigu aš klystu, prašau argumentuoti. Anksčiau taip pat temos buvo banalios. Smile nesu nusiteikus priešiškai, tad manau, kad Jūsų asmeniškas priėmimas yra Jūsų pačios įžeidumo problema.

nesiruošiu motyvuot ir argumentuot. pilstyt iš tuščio į kiaurą, surašyt 101 postą gynybos. nuomonės nepakeisi.
banali tai banali. šaunu. linkiu sulaukt nebanalios kitą ketvirtadienį ir pasireiškti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2008 3 06 14:47      

kva rašo:
.... Anksčiau taip pat temos buvo banalios. Smile.....


Einsteinas irgi galejo galvoti, kad jo teorijos nuobodzios ir banalios. ir prie konvejerio puodelius stampuot galima "su daina". cia jau kaip paziuresi......
geriau darbais, nei zodzsiais pasireikskim.... Wink ir bus galima siulyt "nebanaliai"
p.s. cia nieko asmenisko ... Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 14:51      

Ieva Vincer rašo:
kva rašo:

pac kalc Smile taigi galit motyvuoti, kodėl pasirinkote šią temą (jei aš to nepraleidau) ir ar, Jūsų manymu, ji nėra banali? Mano manymu - banali. Jeigu aš klystu, prašau argumentuoti. Anksčiau taip pat temos buvo banalios. Smile nesu nusiteikus priešiškai, tad manau, kad Jūsų asmeniškas priėmimas yra Jūsų pačios įžeidumo problema.

nesiruošiu motyvuot ir argumentuot. pilstyt iš tuščio į kiaurą, surašyt 101 postą gynybos. nuomonės nepakeisi.
banali tai banali. šaunu. linkiu sulaukt nebanalios kitą ketvirtadienį ir pasireiškti.


kokios dar gynybos? Smile Ieva, aš visai Jūsų nepuolu. Ir žinoma, kad nuomonės nepakeisi, net nesistengdamas to daryti Smile bet tikrai, šimtas vieno komentaro būtų per daug Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 15:09      

Robis . rašo:
kva rašo:
.... Anksčiau taip pat temos buvo banalios. Smile.....


Einsteinas irgi galejo galvoti, kad jo teorijos nuobodzios ir banalios. ir prie konvejerio puodelius stampuot galima "su daina". cia jau kaip paziuresi......
geriau darbais, nei zodzsiais pasireikskim.... Wink ir bus galima siulyt "nebanaliai"
p.s. cia nieko asmenisko ... Wink


Manau, kad pasitelkdami Einsteina kaip savo pavyzdi, visiskai susimoveti, nes kaip tik jis i mokslini procesa ziurejo labai kurybingai ir net lygindavo mokslini mastyma su poezija, taigi galvoti, kad jos teorijos banalios, tikrai negalejo. Ir puodeliu stampavimas su daina, visai nepakeis paciu puodeliu. Arba pvz. jeigu virsininkas lieptu dirbant visa laika dainuoti, tikedamas geresniu rezultatu, ar tie stampuoti puodeliai kaip nors pasikeistu? taigi va ir pristampavot savo zuvedru ar kiru. Beje, Robi, nepriimkit asmeniskai, Jusu nuotrauka - pakankamai profesionali ir jei nebutu temine, gerai ja ivertinciau.

del darbu, o ne zodziu, tai as dar karta sakau, kad nenoriu pripirsti savo temu. Uzvedziau savo kalbas vien tam, kad paklausciau, kaip cia yra, ar jums idomu? Jeigu jums patinka tylos, ramybes, jaukumai ir skrydziai, tai viskas OK Smile linksminkites ir toliau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Vincer    2008 3 06 15:17      

kva rašo:
kokios dar gynybos? Smile Ieva, aš visai Jūsų nepuolu. Ir žinoma, kad nuomonės nepakeisi, net nesistengdamas to daryti Smile bet tikrai, šimtas vieno komentaro būtų per daug Smile

tokių diskusijų kaip banalu/nebanalu, teisingai vertinama/neteisingai, naujokai gerbiami/negerbiami, kūdros taisyklės griežtos/per daug nuolankios, gera foto pastebima/nuvertinama, pažįstami palaiko savus/visus - pilnas forumas, palikim bent šią temą be emocinio užknisinėjimo.
geriau nueiti ir nufotografuot skrydį nebanaliai ir parodyt, kad į banalius dalykus galima pažvelgti nebanaliai, o originaliai be kikilių, varnų ir karvelių. tai bus naudingiau tiek mums visiems, tiek kūdrai, nei barškinti klaviatūrą ir tuščiai gaištant laiką.
gero vakaro Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2008 3 06 15:24      

Citata:

jums patinka tylos, ramybes, jaukumai ir skrydziai, tai viskas OK Smile linksminkites ir toliau.
Smile man tai patinka Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 19   20   21 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą