Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Foto web puslapio dizainas. Ka manote?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Vilmantas Lazickas    2007 10 16 10:07      

Sveiki,

Su kolega kuriame vestuviu fotografijos internetini puslapi: www.tavofotografas.lt.

Jis dar nera baigtas. Pagrindinis klausimas - dizainas. Kaip manote? Tinka/patinka? Kaip patogumas? Aiskumas? Spalvos? ...

Butu labai idomu suzinoti jusu nuomone.

P.S. tai ne reklama - puslapis faktiskai dar neveikia.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 10 16 11:23      

gera pradzia. dizainas speju tai standartinis styleshouto template Smile. stilingai atrodo. tik blogai tokie uzrasai "del klaidu galerija laikinai neveikia". jau geriau butu parasyta informacija ruosiama. kol kas pradzia grazi. Smile. patiko

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Lazickas    2007 10 16 12:42      

second_chance rašo:
gera pradzia. dizainas speju tai standartinis styleshouto template Smile. stilingai atrodo. tik blogai tokie uzrasai "del klaidu galerija laikinai neveikia". jau geriau butu parasyta informacija ruosiama. kol kas pradzia grazi. Smile. patiko


Del dizaino saltinio - tiesa Smile
del uzrasu pasitaisysiu Embarassed

aciu uz komentara!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 10 16 14:43      

Tokiam puslapiui labai svarbu galerija, o jos kol kas nė kvapo.

O jūs rimtai nevalgot? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Lazickas    2007 10 16 15:33      

Zoom rašo:
Tokiam puslapiui labai svarbu galerija, o jos kol kas nė kvapo.

O jūs rimtai nevalgot? Smile


del galerijos zinau, vis dar dirbam... Rolling Eyes

o renginiuose valgyt ner laiko Smile ypac jei mini uzsakymo variantas (tik ceremonija), o reikia vistiek koki 1000 kadru padaryt... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2007 10 16 19:08      

Pirma kas krenta i akis :

ka reiskia NAUJOS KARTOS fotografija? man neaisku

patarimai jauniesiems - ka? as budamas jaunuju vietoj durnas esu, prasiau patarimu? tai kam siulot?

ten pat giliau - 9-12 men. iki vestuviu? o jei mestik 3 men pazistami? pries 12 men pasamdyti ir sumoketi avansa vestuviu fotografui apie kuri zinau kad jau 6 men kudroj darbus talpina?

Draugai? A man privaloma susipazinti su jusu draugais? Ar tada ir jus turesiu su saviskiais supazindinti? Rasau jums, nes noriu sulaukti zadeto klientu antpudzio. O jei jo nebus, reiskia jus netiesa zadat?

o kiek pavardziu po copyraitu Smile kaip po bolivudo filmu. Man uztektu vienos zinomos ar nei vienos nezinomos

REZIUME: Darbais o ne zodziais mes jaunuosius mylim Smile Lakoniskume tiesa Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2007 10 16 22:26      

"Jei norite tapti mūsų partneriais, matyti savo reklamą šiame skyrelyje ir sulaukti klientų antplūdžio - parašykite mums!"
Gerai prajuokinai... Very Happy Very Happy Very Happy Puslapis neblogas, tie patarimai, pagal mane irgi visai į temą... Bet kol viskas nebaigta sunku ką pasakyti...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Lazickas    2007 10 17 8:23      

PicatriX rašo:
Pirma kas krenta i akis :

ka reiskia NAUJOS KARTOS fotografija? man neaisku

patarimai jauniesiems - ka? as budamas jaunuju vietoj durnas esu, prasiau patarimu? tai kam siulot?

ten pat giliau - 9-12 men. iki vestuviu? o jei mestik 3 men pazistami? pries 12 men pasamdyti ir sumoketi avansa vestuviu fotografui apie kuri zinau kad jau 6 men kudroj darbus talpina?

Draugai? A man privaloma susipazinti su jusu draugais? Ar tada ir jus turesiu su saviskiais supazindinti? Rasau jums, nes noriu sulaukti zadeto klientu antpudzio. O jei jo nebus, reiskia jus netiesa zadat?

o kiek pavardziu po copyraitu Smile kaip po bolivudo filmu. Man uztektu vienos zinomos ar nei vienos nezinomos

REZIUME: Darbais o ne zodziais mes jaunuosius mylim Smile Lakoniskume tiesa Smile


WOW... Rolling Eyes
Bandysiu atsakyti i keistokus (ironiskus ar tai sarkastiskus) klausimus ir pastebejimus
1.Del sukio - nera ka aiskinti... Keistas klausimas
2.Patarimai. Tikrai naudinga ir nereikia buti cituoju, "durnam", kad paskaityti patarimus. Is tokiu pasisakymu, galima daryti isvada, kad visi formumu lankytojai (iskaitant ir fotokudra) katik tamstos buvo apsaukti durniais. Patarimu reikia net ir patiems protingiausiems bei patyrusiems. Neimanoma visu sriciu ismanyti idealiai.
3. Apie mensius Smile sukele nevaldoma juoka. Nesvarbu, kad jaunieji pazistami 3 menesius, vestuves jie gali planuoti ir pries metus. Kuo anksciau planuosi, tuo viskas idealiau pavyks. Siulau paskaityti dar karta. Ir leisk pasijuokti dar Smile
4.Apie fotografa - uzsirezervuoti norima fotografa sezonui reiketu is anksto. Apmokejimas galimas ir veliau. Fotografa zmones renkasi pagal jo darbus, kuriu deja, siai dienai mes negalime publikuoti internete.
5.Draugai. Na cia komentaras parasytas pakanamai juokingai. Smile (juokiuosi)
Kaip ir buvo parasyta, www.tavofotografas.lt KURIAMAS. Planuojama, kad iki darbu pabaigos tikrai reklaminis sukis atitiks tikrove, nes intensyviai atliekami SEO veiksmai (didinamas surandamumas paieskos sistemose). Pasigirsiu, kad google mus suindeksavo per 6 dienas nuo tinklapio remu idejimo i serveri. Jei viskas taip sekmingai vyks ir toliau - reklama pas mus bus naudinga neabejotinai.
6.Del pavardziu, velgi leisk pasijuokt is komentaro.
7.Dekoju uz pastebejimus!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Lazickas    2007 10 17 8:26      

Hunte-r rašo:
"Jei norite tapti mūsų partneriais, matyti savo reklamą šiame skyrelyje ir sulaukti klientų antplūdžio - parašykite mums!"
Gerai prajuokinai... Very Happy Very Happy Very Happy Puslapis neblogas, tie patarimai, pagal mane irgi visai į temą... Bet kol viskas nebaigta sunku ką pasakyti...


pagal plana, darbu gale reklaminis sukis (na gal ir stiprokas Very Happy ) turetu buti igyvendintas. Na mes stengiames dirbt su SEO pakankamai rimtai. Idomu ir man kaip pavyks galutinis variantas, jei ka suki pakoreguosim Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 10 17 9:45      

Aš tai būčiau rašęs ne šūkį "naujos kartos fotografija", bet "jūs visi esat juokingi! Axaxaxaxa!"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Lazickas    2007 10 17 10:20      

Manau jau galima sita tema uzrakinti. Pasijuokem ir uztenka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 10 17 11:07      

PUG605 rašo:
Manau jau galima sita tema uzrakinti. Pasijuokem ir uztenka.


svarbiausia nebijoti ir kritikos ir tokiu pasaipiu vertinimu. sukast dantis toliau testi darba. sveikintina yra kai zmones kazka kuria dirba.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 10 17 14:37      

'template'a galima butu ir savo susikurti, nes dabar nera ka vertinti, jusu darbo ideta labai minimaliai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2007 10 17 19:59      

Lydausi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Lazickas    2007 10 18 8:23      

second_chance rašo:
PUG605 rašo:
Manau jau galima sita tema uzrakinti. Pasijuokem ir uztenka.


svarbiausia nebijoti ir kritikos ir tokiu pasaipiu vertinimu. sukast dantis toliau testi darba. sveikintina yra kai zmones kazka kuria dirba.


kritika, ypac konstruktyvi yra netgi laukiama. Pasaipus vertinimai taip pat nera blogai, bet ju turi buti saikingai - kai ju per daug, jie kartojaisi, ir nebejuokinga ir man jokios naudos. Tik eteris tersiamas. (mano nuomone) Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą