Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pagalba del modeliu paieskos

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas    2009 9 26 14:52      

Kaip ir Gytė, norėčiau fotosesijos. Tai mano didelė svajonė Smile Manau, kad esu pakankamai fotogeniška. Pozuoti dar gerai nemoku taip, kaip reikia, bet mokausi Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2009 9 27 9:28      

o kur ruosiesi fotkint? Vilniuje? Studijoj ar lauke?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linosz Kranowski    2009 9 27 11:46      

Inga P. rašo:
Kaip ir Gytė, norėčiau fotosesijos. Tai mano didelė svajonė Smile Manau, kad esu pakankamai fotogeniška. Pozuoti dar gerai nemoku taip, kaip reikia, bet mokausi Smile


tai kad tu ir esi ta pati Gytė, tik be akinių Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 9 27 17:42      

Linosz Kranowski rašo:
Inga P. rašo:
Kaip ir Gytė, norėčiau fotosesijos. Tai mano didelė svajonė Smile Manau, kad esu pakankamai fotogeniška. Pozuoti dar gerai nemoku taip, kaip reikia, bet mokausi Smile


tai kad tu ir esi ta pati Gytė, tik be akinių Smile


Na cia dabar Smile) Mes drauges, bet ne tas pats zmogus. Tiesiog kartu dalyvavom vienoje fotosesijoje. Patiko, todel norisi dar Smile Bet tiek to. Turbut cia susirasti fotografa, kuris rimtai ziuretu i mano nora dalyvauti fotosesijoje, nelabai imanoma Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 9 27 17:47      

Čia manęs klausėte? Smile Šiaip Vilniuje tai tikrai ne, nes Kaune gyvenu ir esu gana užimtas žmogus, todėl važiuoti į Vilnių sunkiai rasčiau laiko. Be to, man tik savaitgaliai tiktų fotosesijai, nes darbo dienomis daug dirbu. O kur fotografuoti - studijoje ar lauke - man labai didelio skirtumo nėra. Nors sau aš gražiau atrodau nuotraukose, kurios fotografuotos lauke Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Martyna K    2009 9 28 13:15      

tikriausiai mano fotosesijoje Very Happy Cool

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Vaičiulis    2009 9 28 13:51      

Tai prasom paviesinti rezultatus Smile
Martyna Kalendaite rašo:
tikriausiai mano fotosesijoje Very Happy Cool


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytė P.    2009 9 28 18:32      

Martyna Kalendaite rašo:
tikriausiai mano fotosesijoje Very Happy Cool


Tikrai taip Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 9 28 18:34      

Taip, toje pačioje Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linosz Kranowski    2010 5 26 14:42      

siūlom pozuojantiems ir fotografuojantiems susitikt birželio 7 d, 18 val, užupyje. ką manot?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anželika Žalpė    2010 5 26 14:51      

as ateiciau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Artūras Steponavičius    2010 5 27 15:48      

hmzz o daug zada ateiti pozuojanciu ? visai idomu butu susitikti su norinciais fotografuotis pasibandyi pasikeisti kontaktais ir veliau susidarinus sumascius kazka idomaus susitikti pafotografuoti ;]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Artūras Steponavičius    2010 5 27 15:49      

jie ir siaip bus norinciu turinciu ideju brukstelkit ;]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2010 5 28 11:06      

pasistengsiu buti Smile o del modeliu- tai galim pavydeti latviams - ten yra agenturos, kur galima pasisamdyti modeliukus "menams" , ten dirba idomios kurybingos merginos ir vaikinai, kuriems idomi kuryba, o ne pozavimas glianciniams zurnalams...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anželika Žalpė    2010 5 28 11:13      

blin greiciausiai si karta neisdegs atlekt...bet musu zmones irgi Herkau labai idomus ..gal kiek kuklus ...ir tyliai save labai myli Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą