Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

O man truputi pagabos reikia :) ACIU

     

Pranešimas Agnė St.    2007 9 22 23:48      

Sveiki, kudriečiai. Turiu vieną vienintelę bėda šioje svetainėje. Ir pažiūrėję į mano demonstruojamą foto, suprasit kokią Very Happy Gal gali kas pasakyti, kaip man susikalbėti su fotoshop'u ar kuo kitu, kad normalaus dydžio nuotrauka įdėt galėčiau?.. Confused

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Andrulevicius    2007 9 23 9:39      

laba, tiesiog kai mazini padarai kad ilgesne krastine butu koki 800 tu pikseliu o kita suskaiciuoja te automatiskai. kai saugoji gali padaryt kokybe 80 % bet as tai darau 90 ir buna neblogai. o ar zinai kaip visa tai padaryt? ar isvis nezinai kokia funkcija mazina?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Agnė St.    2007 9 23 12:14      

Tai aš per "save as..." bandau. Tai net nematau tokiu parametrų, kokius man siūlai Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 9 23 13:19      

Pei per PS tai atsidarius nuotraukėlę reikia dešiniu klavišu ant nuotraukos rėmelio (viršutinės dalies) paspausti ir atsidariusiame meniu spausti "Image size". Tada skiltyje "Pixel dimentions" nurodyti failo dydi pikseliais. Optimaliausia internetui ~750pix ilgiausia kraštinė. Susimažinus failą geriausiai jį išsisaugoti padidint jo kompresija (užims mažiau vietos, o tai reiškia, kad greičiau vartys internete). Geriausiai tai padaryti - "File\Save for web.." nurodant kompresija ~70%. Internetui to pilnai pakanka. Sekmės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Agnė St.    2007 9 23 15:47      

AČIŪ LABAI Smile Bandysiu. Bet jei vėl, po paros, mano įdėta nuotrauka bus gigantė, tai pulsiu į depresiją Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantė.    2007 11 23 20:11      

Galima dar per Adobe Photoshop pamažinti nuotraukos formatą paspaudus Image<Image Size ir pakeitus taip, kaip Tau reikia. Visai efektyvu. ;}

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą