Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Apie arkanoiko a la "akcija" ;-)

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 15 21:21      

PiktasBebras rašo:
Palikite arkanoida ramybeje Very Happy zmogus vienintelis kovoja uz tvarka


Dar viena kvailyste parasyta Smile Bebre, eitum tu fotografuot geriau Smile

O arkanoidas manau susiprato jau, kad cia daro visiska nesamone ir nustos. Na, gal zmogus isgere ko nors per daug, gal siaip noras kilo paisdykauti.

Na, visiems gi buna.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 15 21:40      

Adomas Svirskas rašo:
PiktasBebras rašo:
Palikite arkanoida ramybeje Very Happy zmogus vienintelis kovoja uz tvarka


Dar viena kvailyste parasyta Smile Bebre, eitum tu fotografuot geriau Smile

O arkanoidas manau susiprato jau, kad cia daro visiska nesamone ir nustos. Na, gal zmogus isgere ko nors per daug, gal siaip noras kilo paisdykauti.

Na, visiems gi buna.

Tai gal as jau ir eisiu jums leidus Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas A_B    2009 7 15 21:49      

Oi kaip aš vakar to dėdės išsigandau....šakės.... O pasirodo pataikiau prisiregistruoti per "akciją" Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 15 21:54      

mane šiuo metu tik du žmonės nervina kūdroj Smile bebras, nes daug, su klaidom ir beleko šneka ir arkanoidas, nes šneka daug, su klaidom ir irgi beleko. nu žmonės, nejau neturit kuo užsiimti???

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 7 15 22:27      

šiaip bebrai tai trys yr šioj kūdroj, anuka. Bet manęs nei vienas kol kas nenervina, ko negaliu pasakyt apie likusius Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 15 22:38      

nu aš apie šitą piktąjį Smile

ai, žinot, labanakt.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 7 15 22:45      

labanakt.
Adminai, laikrodį serverio sutvarkykit, o tai kai kas gali nespėt gaisro užgesint dėl to.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 15 23:21      

anuka rašo:
nu aš apie šitą piktąjį Smile

ai, žinot, labanakt.

Gal as ir piktas ,bet nepiktybinis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 16 7:13      

demesio neverta akcija Smile. nemanau kad kam idomu zinot kas su kuo fotografuoja. o jei idomu nesunku paklaust.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2009 7 16 9:41      

Siūlyčiau adminui blokuoti panasaus pobudzio temas. Juk tai netvarka. Rimtose foto svetainese kalbama apie fotografija, o ne varoma vienas ant kito. Kodel negalima ir cia tokios tvarkos ivest ? jei kas parase pora zodziu ne i tema tai reikia butinai uzvest visa diskusija. o po diskusijos vel tas pats. Vieta po sia "saule" galima issikovoti darbais, o ne zodziais.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 16 10:10      

kam cia admina painiot. forumo skiltis "paplepekime" ir yra tas turgus kur galima tiesiog apie bet ka bet kaip su bet kuo uz bet ka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 16 10:46      

anuka rašo:
mane šiuo metu tik du žmonės nervina kūdroj Smile bebras, nes daug, su klaidom ir beleko šneka ir arkanoidas, nes šneka daug, su klaidom ir irgi beleko. nu žmonės, nejau neturit kuo užsiimti???


Yra berods portalas -- lituanistai.lt -- ten rašoma be klaidų .
Turime kuo užsiimti , bet esame ne lėtapėdžiai ir susitvarkome greitai su viskuo , dar laiko užtenka

irgi beleko ---- kas tai per žodis pas pačia ? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 7 16 14:09      

belekas yr bais gers ir tesings žodis, Arkadijau, nesikabinėk nu bo pyksimės (-; geriau tu ant Panevėžiaus sekmadienį užlėk, įmausma po šklenkelę kitą alaus nu (-:

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 16 14:40      

mianoPauzė ♂ rašo:
belekas yr bais gers ir tesings žodis, Arkadijau, nesikabinėk nu bo pyksimės (-; geriau tu ant Panevėžiaus sekmadienį užlėk, įmausma po šklenkelę kitą alaus nu (-:


Nu matysime , dėl PNV. kaip bus ten ,gera būtų , bet žodi tą aš žinau -- tiesiog kaip jis gramatiškai buvo panaudotas tame sakinyje Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 18:54      

tai jei i panevezi galima ir i siaulius kajau cia smulkintis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą