Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Apie arkanoiko a la "akcija" ;-)

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas neklausk geriau    2009 7 16 19:12      

arkanoidui pedagoge gal tau prie fotoehnikos modelio dar ir raktus nuo buto prideti ,adresiuka ...........uzpakaliukas nesulips mielasis

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 7 16 19:31      

PiktasBebras rašo:
tai jei i panevezi galima ir i siaulius kajau cia smulkintis Smile

Išversk, prašau. Bo nesupratau nieko.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 19:48      

na nesikabinek, kablelius pasideliok , ir suprasi Wink jei nepavyks tada teks pakartoti posta

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 7 16 20:02      

PiktasBebras rašo:
na nesikabinek, kablelius pasideliok , ir suprasi Wink jei nepavyks tada teks pakartoti posta

Nepavyko. Pakartok.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 20:14      

printas rašo:
PiktasBebras rašo:
na nesikabinek, kablelius pasideliok , ir suprasi Wink jei nepavyks tada teks pakartoti posta

Nepavyko. Pakartok.
tai jei i Panevezi,tai galima ir i siaulius ,ka jau cia .... berods taip buvo

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 7 16 20:17      

PiktasBebras rašo:
printas rašo:
PiktasBebras rašo:
na nesikabinek, kablelius pasideliok , ir suprasi Wink jei nepavyks tada teks pakartoti posta

Nepavyko. Pakartok.
tai jei i Panevezi,tai galima ir i siaulius ,ka jau cia .... berods taip buvo

Tai tu ir arkanoikas tas pat asmuo? Ar jus, kokiu tai mentaliniu budu, vienas kito mintis skaitot ? Gal uzteks jau tu klounadu cia kudroje...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 20:26      

printas rašo:
PiktasBebras rašo:
printas rašo:
PiktasBebras rašo:
na nesikabinek, kablelius pasideliok , ir suprasi Wink jei nepavyks tada teks pakartoti posta

Nepavyko. Pakartok.
tai jei i Panevezi,tai galima ir i siaulius ,ka jau cia .... berods taip buvo

Tai tu ir arkanoikas tas pat asmuo? Ar jus, kokiu tai mentaliniu budu, vienas kito mintis skaitot ? Gal uzteks jau tu klounadu cia kudroje...
Nebejuokink,as esu as arkanoidas yra arkanoidas tuo labiau paziurek kaskur rasiau kad siuo metu sedziu dubline kiek zinau arkanoidas vilniuje.ir dar amziaus skirtumas ir foto anketoje berods pas abu yra (atidziau pries pareiskiant itarinejimus Very Happy)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 7 16 20:38      

Bliamba. Neperskaiciau anketoje metu ir fotoaparato modelio. Atciprashau labai. Negalėjau objektyviai įvertint. Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 20:52      

printas rašo:
Bliamba. Neperskaiciau anketoje metu ir fotoaparato modelio. Atciprashau labai. Negalėjau objektyviai įvertint. Wink
na zinai kaip pradedanciajam tamstos ivertinimas buvo man kaip riestainis is dangaus ,visas is dziaugsmo sokinejau prisiminiau vaikyste net ;)pazadu ateityje idesiu ir idomesniu ir kokibiskesniu darbu o dabar siulau mano drauges skruzdelytes darbu paziureti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 7 16 20:54      

PiktasBebras rašo:
printas rašo:
Bliamba. Neperskaiciau anketoje metu ir fotoaparato modelio. Atciprashau labai. Negalėjau objektyviai įvertint. Wink
na zinai kaip pradedanciajam tamstos ivertinimas buvo man kaip riestainis is dangaus ,visas is dziaugsmo sokinejau prisiminiau vaikyste net ;)pazadu ateityje idesiu ir idomesniu ir kokibiskesniu darbu o dabar siulau mano drauges skruzdelytes darbu paziureti

Bliamba rimtai beleka rasineji. Net suvokti sunku.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 21:06      

printas rašo:
PiktasBebras rašo:
printas rašo:
Bliamba. Neperskaiciau anketoje metu ir fotoaparato modelio. Atciprashau labai. Negalėjau objektyviai įvertint. Wink
na zinai kaip pradedanciajam tamstos ivertinimas buvo man kaip riestainis is dangaus ,visas is dziaugsmo sokinejau prisiminiau vaikyste net ;)pazadu ateityje idesiu ir idomesniu ir kokibiskesniu darbu o dabar siulau mano drauges skruzdelytes darbu paziureti

Bliamba rimtai beleka rasineji. Net suvokti sunku.
idemiau skaityk, juk ta pacia kalba snekam .Nors su kiekvienu tamstos postu pradedu abejoti tuom.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 16 22:22      

arkanoidas rašo:
Yra berods portalas -- lituanistai.lt -- ten rašoma be klaidų .
Turime kuo užsiimti , bet esame ne lėtapėdžiai ir susitvarkome greitai su viskuo , dar laiko užtenka

irgi beleko ---- kas tai per žodis pas pačia ? Very Happy


aš visada rašymą tokį kaip tamstos priimu kaip visišką skaitančiojo (o ir savo, kas be ko) negerbimą. ypač, kai dar ir savo nuotraukas sugebi vadinti įvairiais keistais žodžiais. bet tiesą pasakius net nežinau kodėl veliuosi į šią "diskusiją". kalbos matau link alaus pasuko, o man kadangi negalima, tai nėr čia ko ir maltis.

labanakt.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 16 23:51      

tik dėl gramatinių klaidų nepradėkime pyktis , beje, čia ne visi lietuvių mokyklas baigę . Yra pilna žmonių kurie išvis nosinių ir ilgųjų raidžių čia nerašo .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2009 7 17 18:02      

Na ka, atidauziau as ta arkanoida, bet jam ir tam galo nera. http://spicy.lt/zaidziam/breakout-arba-populiarusis-arkanoidas
Tikrai jau gerus 15 metu rasau be nosiniu, varneliu ir kitu zenklu. Neoficialioj interneto erdvej. Ir nieko. Bet jei jau tai kazkam darosi problema, pradesiu pratintis rašyti taisyklingai. Man nesunku, kad tik Jūs mieli kolegos geriau pasijaustumėt.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 17 18:58      

Ačiū už nuorodą .
Dabar visi , kuri lieja pykti --turi nuorodą į mano šalį.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą