Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Laukiame naujienų, klubo nariai

      Puslapiai: 1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Fotogyvenimas    2009 7 11 12:00      

Yra toks gyvenimo būdas: atėjai, apsižvalgei ir, jeigu niekas nekreipia dėmesio, įsitaisei patogiai. Vėliau apsidirbai ir apdrabstei visus aplinkinius purvais. Tu savaip - bomžiškai - geras. Gali būti mielas, net pajuokauti, spjaudamas į kito pusę ir atlaidžiai nutėkšdamas "džiaukis, kad neįspyriau". Tu pasigedai atsako (laisvė gi), todėl pasijautei gyvenimo centru. Ėmei reišktis garsiai, netgi kelti orgijas, "aptarinėdamas" kitų darbus. Ir tu ne vienas, jūsų vis daugėja. Pasivadinę svirkiais, arkanoidais, prisikūrę klonų, jūs primetate kitiems savo liguistas pažiūras, ir savo nenusisekusios neįvertintos gyvenimo dalies tulžimi liejate kitus. Matyt ir šią žinutę priimsite su narcizišku pasitenkinimu.
Taigi, mieli klubo nariai. Fotokudra virto "fotobomžynu", iš kur save gerbiantis žmogus nori kuo greičiau išeiti kartu su savo darbais. Ar to siekėte, gerb. Mindaugai E. ? Kodėl manote, kad viskas išsispręs savaime ?

Su pagarba, tik asmeninė nuomonė, ir ne apie kūrybą, ne apie reitingus - apie žmones ir jų bendravimą.
P.S. "Fotokūdra, tai smagi vieta, kurioje pliuškenasi...bendruomenė"


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 7 11 12:08      

nugi baisei panašu, kad ir pats klonu prisidengęs rašai /-:

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 11 12:24      

Malonu matyti eilinį bailį, kuris nesugeba viešai išreikšti savo nuomonės , pasigamino kloną ir bando kelti bangas , įdomu ką jau taip nuskriaudėme Very Happy
Kažkam nepavyko įsitaisyti --tai ir su lietuvišku pavydu (kuris jau tampa nacionaliniu bruožu ) bando dergti kitus .
Ar dergiame tikrai gerus darbus , kuriuos gerais pripažino dauguma , ar kažkas nori įdėjęs bet ką -- kad taip ir praslystų ?
Kadangi fotogyvenimas taip viską stebi -- prašyčiau jo pateikti nors vieną mano komentarą -- iš techninės pusės -- kuris būtų parašytas neteisingai , atsižvelgiant į nuotrauką .
O gerb. Mindaugo vietoje tokiems klonams-klounams kaip fotogyvenimas dėčiau baną at I.P. ir nesvarbu būtų kiek žmonių naudojasi tuo kompiuteriu .


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 11 12:25      

akivaizdu, kad klonas. džiaugčiaus, jeigu tokia nuomonė būtų parašyta atvirai, o ne susikuriant naują vartotoją.
iš kitos pusės, kas yra fotokūdra? erdvė, kurioje bendrauja žmonės.
kol kas man dar nėra tekę girdėti apie idealias bendruomenes ar valstybes, na, nebent vienas kitas rašytojas apie jas užsimindavo Wink arba vienas kitas maniakas bandydavo jas nesėkmingai ir kruvinokokai kurti Wink
todėl gal nebeverta dutūkstančiaipenkišimtaišešioliktąjį kartą piktintis tuo, kad kiti ne tokie kaip Tu ir norėti, kad pasaulis suktųsi Tamstai priimtina kryptimi ir visi visi būtų laimingi, kaip komunizme? Wink taip nėra ir nebus. ir nereikia, kad būtų. nes jeigu visi būtų vienodi ir "save gerbiantys", būtų žiauriai nuobodu Smile

taika ir ramybė ant viso pasaulio. išsaugokit gorilas ir banginius. klimato atšilimui - ne. purškiami dezodorantai didina ozono skylę, Bush go home ir pan..Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 11 12:29      

Bet labai įdomu -- kas toks užmylėtas yra

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 11 12:33      

Petruška power! Smile

aš tik neįsikirtau prie ko čia klubo nariai...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 11 12:44      

anuka, gal prie to, kad jie GALI matyti, kas ir kaip vertina Very Happy Very Happy Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 11 12:47      

Very Happy a jo, tikrai, buvau pamiršus Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 11 13:05      

Tėgul tas talentas pasiskebia viešai , galima gi bus visiems jo neteisingai įvertintus darbus teisti .

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 7 11 22:51      

na, parašė žmogus nuomonę.

bet dėl klono...tai man atrodo čia to paties arkanoido klonas. Mr. Green


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 11 22:57      

Na na , dar vienas marazmas , manau kad taip pat tai gali būti ir Audra J. Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 7 11 22:59      

Savaime suprantama Smile Nes aš irgi klonas.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 11 23:02      

visi čia prisijunge yra Adomo ir Ievos klonai Very Happy

Paskutinį kartą redagavo arkanoidas , 2009 7 12 9:55 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 7 11 23:09      

pasisekė jum...Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 11 23:14      

arkanoidas rašo:
Aš , Svirskas , B.B. , POnaSS , ir dar daugelis kitų -- Blavaščiūno klonai Very Happy


Guys, as nenoriu nieko izeist, bet gal kiekvienas asmeniskai uz save kalbekime, a?

Arkanoidai, please, with lotsa sugar on top, na nereikia man nei advokatu nei jungimo i "partijas". Labai aciu uz supratima.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą