Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

skaidrių juostų ryškinimas ir skanavimas

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas anuka    2009 7 06 17:56      

laba diena. tėtis pagaliau man perleido senąjį savo zetitą e (kuris atrodo kaip naujas), o kartu su juo ir kelias 1992 m. skaidrių juosteles jo išfotkintas. ar procentre Vilniuje aš jas išsiryškinsiu ar tik iškrosins man? ir dar tuo pačiu kilo klausimas dėl skaidrių skanavimo. tėtis turi didžiulę krūvą skaidrių sudėtų į rėmelius po vieną, na, paruoštų žiūrėjimui per projektorių. ar tokias kas nors kur nors skanuoja? iš anksto dėkinga už atsakymus ir atsiprašau, jeigu tokia tema jau buvo - neradautingėjauieškoti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 7 07 11:40      

nezinau kaip su procentru Vilniuje bet Kaune skaidriu jau neradau kas isryskintu. tik krosina. ir tai..... su bambejimais. skenuoti skaidres gali net su paprastu plansetiniu skeneriu kuris turi galimybe skenuoti juostas. toks skeneris gali skenuoti ir pozityva ir negatyva. sekmes susitvarkant su zenitu Smile. beje i procentra geriausia paskambint. tik speju kad ryskinimas kainuos ne 2lt kaip paprastos juostos. ciau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 07 12:27      

hm.. tai vat aš galvoju, kad krosinti imsis, o ryškint... nium, pasiaškinsiu, nes žiauriai įdomu, ką ten tėtis prifotkijo ir pamiršo Smile o dėl skanavimo man didžiausias klausimas dėl to, kad rėmeliuose tos skaidrės. ar dėl to niekas nieko nebamba?

o su zenitu manau susitvarkysiu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 7 07 13:18      

skaidres ryskina (oficialiai) tik procentras vilniuje, ir tai tik treciadieniais
jei kiti ir skelbiasi kad kazka daro, tai dazniausiai susiveda i nugabenima is/i procentra uz papildoma mokesti

kainuoja 20lt juosta - nesvarbu plati ar siaura. taip kad reik gerai apgalvot ar tikrai verta

kitas klausimas ar ten 92m eksponuotas ir belenkaip saugotas skaidres isryskins. ir ar isvis tinka dabartinis E6 procesas jom?
sito nezinau - geriausia jiem pasiskambint, kaip dangus jau minejo

o del skanavimo, tai i sita procesa reik ziuret kaip i nuotrauku daryma - pvz a4 formato Smile
ar tikrai visi kadrai reikalingi? ar visgi geriau padaryt kazkokia atranka? nes juk siaip visu savo padarytu foto a4'ukais irgi nespaudi iskart

o skanuoja ir tas pats procentras (labai neblogai bet ir labai brangiai), ir eiliniai fotolabai (nuo pusiau normaliai iki visiskai klaikiai) beigi bet kas kas skaneri juostom skanuot pritaikyta turi (priklausomai nuo skanerio ir idetu pastangu)
del skanavimo "mounted" vs "unmounted" (su remeliu/be remelio) - tai bent jau kiek as bandziau tai su remeliu siek tiek prasciau, nes ir pats remelis praskydes, juosta siek tiek nelygiai stovi, tai ir astrumui atsiliepia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 07 15:07      

ačiū, vyrai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 7 07 15:24      

hideo, Klaipėdoje taipogi ryškina

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 7 07 16:22      

Marijus * rašo:
hideo, Klaipėdoje taipogi ryškina


oho, idomu. mazu pigiau nei vilniuj? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 7 07 17:41      

pats skaidriu nesu ten neshes. kiek zhinau irgi kazhkas apie dvim litu ten. ai ishvis nematau tikslo, kai projektoriaus nera namie

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 08 7:56      

čia orwochromai UT18 pas mane, dar ir porą nepraimtų gavau. ir dar svemų porą į komplektą. bet tai ot, išsaugojo Very Happy man iki šiol keista, kodėl rinkosi skaidres, o ne elementarią juostą tėtis. nu, yra projektorius, bet spėkit, kiek kartų jis buvo ištrauktas pažiūrėti skaidrių? aha, atsimenu kokius tris gal. o svemos tai sakė netyčia atsirado, tik vieną išvis per gyvenimą yra išfotkinęs Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 7 08 8:18      

orwochromai, kiek zhinau, ne e6 ryshkinami. temperaturos kitos ir procesas. atelje nedaro.
pats esu namie su e6 tokia ryshkines. man gavosi. tokia zhaloka


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 08 8:49      

hm... tai negi reikės tau vežti? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 7 08 9:13      

...orwochromui galima chimijos senos nete susirast...procesas nesudėtingas...galima ir namie išsiryškint...bet labai pigu nebus...

...o rinkdavomės orwo todėl,kad su rusiškom spalvos labai jau mEEniškos gaudavos... Smile o ir projektoriai nebrangūs buvo...gi da ir romantiką primesk...žėt skaidres tamsiam kambarėly... Wink))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 7 08 9:28      

ash mechiau e6 reikala

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 08 10:21      

na kodel skaidres rinkdavosi tai visiskai suprantama, as ir pats kruvas skaidriu esu prifotkines, tik jos dabar dulka velniazinkur.. budavo smagu isties per projektoriu ziureti, tikrai neretai kazkaip tas buvo daroma su chebra. tai ir buvo taip kad foto juodai baltas o spalvotai - skaidres.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 7 08 10:42      

...nu va...rinkinėlis trim juostom...
http://cgi.ebay.com/RIAP-COK-2-ORWO-9165-set-for-color-slide-processing_W0QQitemZ370225515244QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item5633290aec&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1205|293%3A1|294%3A50


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą