Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Vilniaus dizaino kolegija

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas .    2009 7 02 17:11      

Gal yra zmoniu, siais metais stosianciu i dizaino kolegijos, taikomosios fotografijos studijas? butu idomu isgirsti kaip ruosiates, nes kiek girdejau stojamojo egzamino metu reikes fotografuoti su kolegijos fotoaparatu stebint komisijos nariams, del to man biski neramu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romasito    2009 7 02 17:36      

Čia tai įdomiai, lakstysite po gatvę ir visi komisijos nariai eilute iš paskos?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 7 02 17:42      

Viskas ten bus gerai, nereikai panikuoti. Tik turek pinigeliu sumoketi uz studijas. Lygis stojanciuju yra zemas, tad....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2009 7 02 18:52      

RK rašo:
Čia tai įdomiai, lakstysite po gatvę ir visi komisijos nariai eilute iš paskos?Smile


kiek supratau viskas vyks kabinete, reikes parodyt kaip supranti sviesa ir panasiai, gaila bet as jos dar nesuprantu..

Beje, stosiu i neakivaizdines studijas, turbut ten patekti sansu daugiau?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Quintas    2009 7 02 20:16      

giegie rašo:
Gal yra zmoniu, siais metais stosianciu i dizaino kolegijos, taikomosios fotografijos studijas? butu idomu isgirsti kaip ruosiates, nes kiek girdejau stojamojo egzamino metu reikes fotografuoti su kolegijos fotoaparatu stebint komisijos nariams, del to man biski neramu.


Taip, stojau! Nusiramik Smile Egzamina pasirenki- arba piesi, arba fotografuoji natiurmorta. Pirmenybe teikiama fotografuojantiems savo fotoaparatu. Daiktai sudeti ant stalu, o toliau- tavo fantazijos vaisius Smile ir rezultatas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2009 7 02 20:22      

Quintas rašo:
Taip, stojau! Nusiramik Smile Egzamina pasirenki- arba piesi, arba fotografuoji natiurmorta. Pirmenybe teikiama fotografuojantiems savo fotoaparatu. Daiktai sudeti ant stalu, o toliau- tavo fantazijos vaisius Smile ir rezultatas


gal gali papasakot placiau Smile ka pats pasirinkai? kas per daiktai ir panasiai. O teorinio testo nebuvo? Pats i dienini ar neakivaizdini?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Quintas    2009 7 02 21:11      

ne, teorijos ten nereikia Smile , as i dienini uzsirasiau. Na, o daiktai- kuo ivairiausi- stiklines, audeklai, statuleles ir t.t. Natiurmorta reikia fotografuoti pagal temas. As stojau praeita pirmadieni. Temos buvo tokios: muge, klasikinio natiurmorto interpretacija ir svajoti pavojinga. Tvarka tokia: ant lapo popieriaus parasai tema, kuria pasirenki, lapa su tema nufotografuoji ir dar padarai 3 nuotraukas pagal taja tema. Tai gali buti lyg ir trumpa foto istorija. Taigi, tiek Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2009 7 02 21:21      

Quintas rašo:
ne, teorijos ten nereikia Smile , as i dienini uzsirasiau. Na, o daiktai- kuo ivairiausi- stiklines, audeklai, statuleles ir t.t. Natiurmorta reikia fotografuoti pagal temas. As stojau praeita pirmadieni. Temos buvo tokios: muge, klasikinio natiurmorto interpretacija ir svajoti pavojinga. Tvarka tokia: ant lapo popieriaus parasai tema, kuria pasirenki, lapa su tema nufotografuoji ir dar padarai 3 nuotraukas pagal taja tema. Tai gali buti lyg ir trumpa foto istorija. Taigi, tiek Smile


nu idomiai, man destytojas Paulius Raciunas sake kad lyg ir testas bus is fotografijos istorijos, beto reikia atsinesti savo mini portfolio, o ir stojamieji prasides nuo liepos 14, tai turbut neakivaizdinems studijoms, kitos salygos Smile beje gal butu galima pamatyti tavo natiurmorta?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Quintas    2009 7 02 21:27      

na, as pats atspaudziau apie 20 savo nuotrauku ir vis delto neprireike... Gali gali but, kad kitokios salygos. Na, pasakyk savo maila, atsiusiu kelias is manojo natiurmorto Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2009 7 02 22:05      

giegustas@gmail.com Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas verver    2009 7 08 17:30      

kažkaip, manau, painiojama Vilniaus technologijų ir dizaino ir Vilniaus dizaino kolegijos, bet jų stojamųjų egzaminų tvarka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2009 7 08 19:09      

Taip, supainiota Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Z.    2009 7 25 14:44      

Hey gal galit man padeti... man stojamieji jau 28d. gal galima trumpai apsviesti mane ... kaip tie stojamieji i Vln dizaino kolegija... ?Kas per testas ir kaip sekes tas natiurmorta fotografuoti ...? mano e-pastas kristina.zazaite@yahoo.com


Buuuuciau lb dekinga Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2009 7 26 2:42      

parasyta i pasta Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Matas Prascienius    2009 7 26 14:14      

blyn galvoju ir as ten stoti bet kitiemet jaj viskas gerai tai taikysiu y nemokama ;D oajj kitur nemokamai tai tada ate taikomoji fotografija; D

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą