Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Parduodamas Canon rinkinukas

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas MP    2007 9 11 9:00      

EOS 50 body (juostinis) - 200lt
Objektyvai:
24mm f2.8 EF - 700lt
http://www.sergita.lt/product.php?productID=162
100mm f2.8 EF (be USM versija) - 800lt
http://www.sergita.lt/product.php?productID=194 (tik be USM ir diametras 52 ne 58mm)
Blykste Canon speedlight 380EX- 300lt
Viso gaunasi 2000lt, bet imant viska is karto - 1800lt.
Visi daiktai "used but not abused", t.y. vandenyje nebuvo, vestuvese ir ginkluotu konfliktu zonose nefotografuoju. Mechanine bukle visu daiktu nepriekaistinga, kosmetine bukle irgi labai padori, o kai kurie daikciukai beveik kaip nauji.


Paskutinį kartą redagavo MP, 2007 9 11 10:58 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 9 11 10:41      

magic_pill rašo:
EOS 50 body (juostinis) - 200lt
Objektyvai:
24mm EF - 700lt
100mm EF (be USM versija) - 800lt
Blykste Canon speedlight 380EX- 300lt
Viso gaunasi 2000lt, bet imant viska is karto - 1800lt.
Visi daiktai "used but not abused", t.y. vandenyje nebuvo, vestuvese ir ginkluotu konfliktu zonose nefotografuoju. Mechanine bukle visu daiktu nepriekaistinga, kosmetine bukle irgi labai padori, o kai kurie daikciukai beveik kaip nauji.


kokia 24mm bukle (stiklu)? kaina galutine? gal kur galima su juo (jusu) darytu kadru pamatyti? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 9 11 10:49      

magic_pill rašo:
EOS 50 body (juostinis) - 200lt


Domintu sitas. Kaina tikrai galutine? Gal kazkada butu galima pasibandyt/apziuret? Beje, kokiam mieste esate?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 9 11 11:09      

24mm bukle labai gera, su dezute ir visais dokumentais. kaina galutine, bet ant virsaus pridesiu soligor cir.poliarizacini
dezutes kaina irgi galutine, bet jei komplekte su blykste, tai nuleisciau 50lt.

foto galeciau atsiusti i koki privat'a. veiksmas vilniuje


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 9 11 11:19      

100tuka priglausiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 9 11 11:38      

greit jus chia prasukote Smile na ish patikimu ranku isigysit .sveikinu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 9 11 17:51      

magic_pill rašo:
24mm bukle labai gera, su dezute ir visais dokumentais. kaina galutine, bet ant virsaus pridesiu soligor cir.poliarizacini
dezutes kaina irgi galutine, bet jei komplekte su blykste, tai nuleisciau 50lt.

foto galeciau atsiusti i koki privat'a. veiksmas vilniuje


Na blykstes man kaip ir nelabai reikia - kaip ir planuoju 430ex isigyt.
O va dezute domina, net jei nuolaida tik simboline liks Smile Nes ebej'ui buvau nusipirkes eos 5, bet besiunciant kazkur dingo Sad

Gal ta proga koki kontakta i email butu galima?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 9 13 19:25      

o eosas gali multiekspoziciją atlikt? : ) Jej taip, tada imčiau tikrai!! Nes juostiniam eosam kiek bandžiau pažystamos tai tai tinka ir D modelių objektyvai : ) o jej tam eosui nėra multiekspozicijos funkcijos, tada ieškau pirkkti tokio kuriam yra multiekspozicjos funkcija Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 9 13 19:38      

Kenny rašo:
o eosas gali multiekspoziciją atlikt? : ) Jej taip, tada imčiau tikrai!! Nes juostiniam eosam kiek bandžiau pažystamos tai tai tinka ir D modelių objektyvai : ) o jej tam eosui nėra multiekspozicijos funkcijos, tada ieškau pirkkti tokio kuriam yra multiekspozicjos funkcija Smile


sitas jau turetu turet.. o kas per "D modeliu objektyvai"?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 9 13 20:11      

eos *** D modelių : )o dėl ekspozicijos norėčiau būt tikras : ))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 9 14 6:42      

Kenny rašo:
eos *** D modelių : )o dėl ekspozicijos norėčiau būt tikras : ))


kaip tau tiks EF-S objektyvas ant juostinio jei jis pritaikytas mazesniam veidrodeliui ir jei ant bet kurio juostinio desi toki objektyva fotografuojant veidrodelis trankytsis i objektyvo stikliuka.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 9 14 7:47      

second_chance rašo:
Kenny rašo:
eos *** D modelių : )o dėl ekspozicijos norėčiau būt tikras : ))


kaip tau tiks EF-S objektyvas ant juostinio jei jis pritaikytas mazesniam veidrodeliui ir jei ant bet kurio juostinio desi toki objektyva fotografuojant veidrodelis trankytsis i objektyvo stikliuka.


eos 50 buvo beveik profesionalios eilutes, multiekspozicija, kaip ir daug kitu dalyku (pvz blykstes sinchronizacija pagal antra uzuolaidele Razz) be abejo yra. tik aparatas jau parduotas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 9 14 11:22      

antras_šanse, aš buvau berods ant 3000 eoso ef-s 100-300 usm užmovęs. Ir tiko. Man ant eod D tiko to juostinio objektyvas. Smile tai manau ir eos 50 jie tiktų, nes paskaičiau tai šiokiam tokiam eos 50 aprašyme buvo rašya "ef-s lense mount"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 9 14 11:23      

JAU parduotas? :// jomajo. TAIGI IEŠKAU PIRKTI EOS 50.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 9 14 11:24      

Kenny rašo:
antras_šanse, aš buvau berods ant 3000 eoso ef-s 100-300 usm užmovęs. Ir tiko. Man ant eod D tiko to juostinio objektyvas. Smile tai manau ir eos 50 jie tiktų, nes paskaičiau tai šiokiam tokiam eos 50 aprašyme buvo rašya "ef-s lense mount"


100-300 yra EF o ne EF-S


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą