Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

klausimas keliaujantiems !!!

     

Pranešimas Henrikas L.    2007 8 09 20:15      

Laba diena,
turiu toki klausima: ar nieko neatsitinka fotoaparatui kai ji leidzia orouoste per rengena? ar visi geriau reiketu ji isukti pvz i folija?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2007 8 09 20:58      

labutish rašo:
Laba diena,
turiu toki klausima: ar nieko neatsitinka fotoaparatui kai ji leidzia orouoste per rengena? ar visi geriau reiketu ji isukti pvz i folija?


Nebijok, tikrai nieko...
_________________
Simona R.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 8 10 7:57      

kad juostas kartais apshviechia rentgeno spinduliai esu ne karta girdejas.tikiuosi kada ir man kada apshvies. mEnas savotishkas gaunasi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paulius Sadauskas    2007 8 10 9:12      

marijus rašo:
kad juostas kartais apshviechia rentgeno spinduliai esu ne karta girdejas.tikiuosi kada ir man kada apshvies. mEnas savotishkas gaunasi.


Aš ir esu girdėjas, kad juosta apsišviečia, bet nei sykio negirdėjau, kad kam nors jinai būtų apsišvietusi Confused . Gaila marijau bet tikriausiai oro uostai kaip nors atnaujino savo rentgenus ir to meno nebepamatytsim Wink.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2007 8 10 10:03      

labandis rašo:
marijus rašo:
kad juostas kartais apshviechia rentgeno spinduliai esu ne karta girdejas.tikiuosi kada ir man kada apshvies. mEnas savotishkas gaunasi.


Aš ir esu girdėjas, kad juosta apsišviečia, bet nei sykio negirdėjau, kad kam nors jinai būtų apsišvietusi Confused . Gaila marijau bet tikriausiai oro uostai kaip nors atnaujino savo rentgenus ir to meno nebepamatytsim Wink.


Belieka tada traumpunktai ten dar ilgai manau seni rentgenai veiks Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Henrikas L.    2007 8 10 12:10      

vienu zodziu keliaukime drasiai Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 8 10 20:27      

Nei juostinio apšvietė, nei skaitmeninės laikmenos ištrynė. Drasiai galima dėti ten. Jei leidžia, gal geriau ir nekišti, bet nieko baisaus šiaip ar taip.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 8 11 9:06      

viskas priklauso nuo juosteles jautrumo. iki iso 400 viskas ok, jei neini per rentgena daugiau nei 8 kartus, nuo iso 800 jau pavojingiau. kas atsitinka, tai vadinamas uzfoginimas, del apsvitinimo spinduliais krenta kontrastas, spalvos. cia viskas apie rankinio bagazo aparatus. jokiu budu nedekit juosteliu i registruojama bagaza, nes ten kitokie aparatai, daug didesnes dozes.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina Hartmann    2007 9 19 0:30      

Fotoaparatui neatsitinka nieko, juostai ar atminties kortelei...na, irgi ne. Praveziau ne karta ir ne du... Nors jei leidzia, kortele ar juosta bandau prasinesti pati. Is kart istraukiu is kisenes ir pamacius nepatiklu darbuotoju zvilgsni nelaukdama kokio klausimo pati pasiskubinu dezutes atidaryti ir parodyti kas ju viduj. Dazniausiai pavyksta, jei kas , lieps padeti ant konvejerio.
I lektuvo bagaza tokiu dalyku atiduoti zinoma negalima.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą