Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Nu tu blemba mucha.. :) (Daiva Kielė)

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Saulius    2009 4 28 20:40      

Bitė Maja rašo:
Saulius rašo:
Bitė Maja rašo:
abracadabra rašo:
Saulius rašo:
abracadabra rašo:
J

P.S. Jei uz savaites Kiele nebus klubo narys - ismesiu visas fotokudros akcijas i nemuna TIES KAUNU, zinosit Smile


O Nemunas cia prie ko ? Smile


Buk idemesnis: TIES KAUNU Smile

Kada KONKREČIAI ruošiesi mesti? Very Happy

as pirmas eileje Razz

tai mes gal kolegiškai kaip nors Wink

...gal ..... Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 4 28 21:14      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
tik nereikia cia gudrauti hideo, mes matom kam tu 5etus dedi ir kam kerstauji. Neslepk savo pagiezos isreikstos blogu ir tyliu vertinimu pelkinimas po nezinojimo kauke Very Happy


kokius 5-etus?

cia jus apie tuos kur eina po kablelio "3,5"? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 4 28 21:46      

abracadabra rašo:
vamzdynas rašo:
kas tas abracadabra?


labas durniau. » Daugiau autoriaus fotografijų (0) Noretusi daugiau. Labai noretusi Smile

as byski vamzdis ale ne toks as ir durnas, abra. Gerai, kad sugrizai, nes be taves cia tvarkos nera.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 4 28 22:11      

man kai pasidaro labai liūdna prie magistrinio, nes nerandu tiriamųjų, tada ateinu, pasiskaitau čia, suprantu, kad kitiems dar labiau liūdna, kai jie pasižiūri į kitų ir savo pagaliukus, ir iš karto geriau pasidaro, nes kitiems gi dar blogiau, todėl reikia susiimti ir neliūdėti...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 28 23:09      

viltarė rašo:
man kai pasidaro labai liūdna prie magistrinio, nes nerandu tiriamųjų, tada ateinu, pasiskaitau čia, suprantu, kad kitiems dar labiau liūdna, kai jie pasižiūri į kitų ir savo pagaliukus, ir iš karto geriau pasidaro, nes kitiems gi dar blogiau, todėl reikia susiimti ir neliūdėti...


tu rasyk, rasyk nesvaigusi apie pagaliukus ... nes paskui dar metus rasysi magistrini.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 4 28 23:16      

nu aš tai nesvaigstu, bet va, žmonėm reikia. aš manau, kad reikia duoti žmonėm to, ko jiems reikia, na, kad būtų laimingi. tiesa, laimingi vis tiek nebus, nes dar ko nors reikės. tada reikės įkurti nelaimingų kūdriečių aplaiminimo/apsilaiminimo/palaiminimo/ir t.t. grupę, nu, aptarnaujantį personalą. darau išvadą, kad toj grupėj turėtų būti daugiau vyrų, nes dažniausiai, kiek teko girdėti, nepatenkintos padėtimi yra moterys ir dažniausiai su per mažai pagalių (linkėjimai seneliui Froidui).
ir dar labai noriu romo su kola, romo yra, o kolos nėra, net laimo yra, o kolos vis tiek nėra Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 28 23:31      

viltarė rašo:
nu aš tai nesvaigstu, bet va, žmonėm reikia. aš manau, kad reikia duoti žmonėm to, ko jiems reikia, na, kad būtų laimingi. tiesa, laimingi vis tiek nebus, nes dar ko nors reikės. tada reikės įkurti nelaimingų kūdriečių aplaiminimo/apsilaiminimo/palaiminimo/ir t.t. grupę, nu, aptarnaujantį personalą. darau išvadą, kad toj grupėj turėtų būti daugiau vyrų, nes dažniausiai, kiek teko girdėti, nepatenkintos padėtimi yra moterys ir dažniausiai su per mažai pagalių (linkėjimai seneliui Froidui).
ir dar labai noriu romo su kola, romo yra, o kolos nėra, net laimo yra, o kolos vis tiek nėra Smile


Geras tu zmogus vi. As manau tu gali pretenduoti uzimti aptarnaujancio personalo etata "nelaimingų kūdriečių aplaiminimo/apsilaiminimo/palaiminimo/ir t.t." grupeje

Nesuprantu ... yra romas yra laimis, kam dar tau kolia?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 4 28 23:37      

Geras tu zmogus vi. As manau tu gali pretenduoti uzimti aptarnaujancio personalo etata "nelaimingų kūdriečių aplaiminimo/apsilaiminimo/palaiminimo/ir t.t." grupeje[/quote]

nea, aš tikrai negaliu, tikrai. nesu tokia stipri, kad atlaikyčiau tokias kitų širdgėlas.


Nesuprantu ... yra romas yra laimis, kam dar tau kolia?[/quote]

nu kaip tu nesupranti, internacionalizmo reikia.

eikit jau miegot visi, labanaktis, pasapnuokit ką nors gražaus. tu irgi, bet dar įkelk kokią nuotrauką prieš tai, pasiilgau nukapotų galvų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 28 23:39      

vi. rašo:
Geras tu zmogus vi. As manau tu gali pretenduoti uzimti aptarnaujancio personalo etata "nelaimingų kūdriečių aplaiminimo/apsilaiminimo/palaiminimo/ir t.t." grupeje


nea, aš tikrai negaliu, tikrai. nesu tokia stipri, kad atlaikyčiau tokias kitų širdgėlas.


Nesuprantu ... yra romas yra laimis, kam dar tau kolia?[/quote]

nu kaip tu nesupranti, internacionalizmo reikia.

eikit jau miegot visi, labanaktis, pasapnuokit ką nors gražaus. tu irgi, bet dar įkelk kokią nuotrauką prieš tai, pasiilgau nukapotų galvų.[/quote]

Kokia tu ziauri ....
Pasiilgai ... zinai ka daryti .... tesek pazada ir bus .. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 4 28 23:45      

Kokia tu ziauri ....
Pasiilgai ... zinai ka daryti .... tesek pazada ir bus .. Smile

kodėl tiek daug daugtaškių?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 28 23:50      

vi. rašo:
Kokia tu ziauri ....
Pasiilgai ... zinai ka daryti .... tesek pazada ir bus .. Smile

kodėl tiek daug daugtaškių?


na cenzura ... keiksmu nepraleidzia va ir daugtaskeja mano tekstas .... mat


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 4 29 7:41      

hideo rašo:
Petruška rašo:
blemba, ir aš noriu.
tada galėčiau žinot, kaip kas už ką balsuoja...


petruška, ar tik ne vienoj lysvej su kanapem augai? Smile


dar pasakyk, kad neskaitei forumo temos, kurioje demaskuojami keturpalkiniai, ir nežinai, kad jie, kaip geri žmonės suprato, mato, kas kaip balsuoja, šią informaciją neabejotinai nutekina savo draugams ir va taip va gaunasi, kad būūūnaaaa keršššštasssssss Very Happy Very Happy Very Happy

uoj, nygaliūūūūū Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 4 29 9:44      

O! Panasu, kad gyvenimas vel tampa linksmesnis ir prasmingesnis. Labai jau nyku buvo pakutiniu metu ant kudros...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 4 29 10:03      

Romas Kanapeckas rašo:
O! Panasu, kad gyvenimas vel tampa linksmesnis ir prasmingesnis. Labai jau nyku buvo pakutiniu metu ant kudros...


yes. visame pasaulyje yra populiarūs savipagalbos būreliai Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 4 29 10:31      

Petruška rašo:
Romas Kanapeckas rašo:
O! Panasu, kad gyvenimas vel tampa linksmesnis ir prasmingesnis. Labai jau nyku buvo pakutiniu metu ant kudros...


yes. visame pasaulyje yra populiarūs savipagalbos būreliai Very Happy


Stabdau naryste visuose. Griztu i kudra!!! Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą