Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

juostos perkelimas i skaitmenini formata

     

Pranešimas Ignas Butėnas    2007 7 28 21:14      

Norejau tik paklausti kiek panasiai kainuoja fotolabe malonumas perkelti juostoje esanti kadra i skaitmenini?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 7 30 7:07      

kiek man yra teke susidurti ,nuo 30cnt iki 2lt uzh kadra

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2007 7 30 9:49      

marijus rašo:
kiek man yra teke susidurti ,nuo 30cnt iki 2lt uzh kadra


dekui


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rosita    2007 7 31 9:22      

kaina priklauso nuo to kokio dydzio skaitmenini faila norite gauti po skanavimo. ir kokio dydzio fotografijas po to noresite atspausti is skanu. skano dydis gali buti nuo 2MB iki 250 MB. prie rezoloiucijos 300 arba 320. jei skanas nesiekia 2 MB dydzio, jo panaudojimas gan ribotas. jei norisi perteikti toki pat vaizda kuris uzfiksuotas juostoje (sviesias, tamsias vietas, seselius pusseselius, detales, gruda - geriau daryti didesnes apimties skana.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 7 31 9:28      

rosita rašo:
kaina priklauso nuo to kokio dydzio skaitmenini faila norite gauti po skanavimo. ir kokio dydzio fotografijas po to noresite atspausti is skanu. skano dydis gali buti nuo 2MB iki 250 MB. prie rezoloiucijos 300 arba 320. jei skanas nesiekia 2 MB dydzio, jo panaudojimas gan ribotas. jei norisi perteikti toki pat vaizda kuris uzfiksuotas juostoje (sviesias, tamsias vietas, seselius pusseselius, detales, gruda - geriau daryti didesnes apimties skana.

turetu nuo to priklausyti.ash priesh kelis metus,kai naudodavausi komerciniu fotolaboratoriju paslaugomis,tai kaina tikrai neatspindetavo nei kokybes nei formato. sugebejau sau rasti atelje kuri kadra perkeldavo i skaitminini formata uzh 27cnt \TIFF 3000pix horizontale 18MB.to pilnai pakanka tarkime paskui spausti A4 lape.spalvu gama ir gylis ispudingi.kai kitur uzh mazhesnius JPG esu ishgirdes tokias kainas,kaip 2lt Smile
atima laiko jiems tie skanavimai. nemanau,kad buvau labai ju laukiamas klientas,nes vien ryshkindavau ir skanuodavau pas ju. aparatas uzhimtas gan ilgai ,o pelno palyginus mazhai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2007 7 31 11:36      

marijus rašo:
turetu nuo to priklausyti.ash priesh kelis metus,kai naudodavausi komerciniu fotolaboratoriju paslaugomis,tai kaina tikrai neatspindetavo nei kokybes nei formato. sugebejau sau rasti atelje kuri kadra perkeldavo i skaitminini formata uzh 27cnt \TIFF 3000pix horizontale 18MB.to pilnai pakanka tarkime paskui spausti A4 lape.spalvu gama ir gylis ispudingi.kai kitur uzh mazhesnius JPG esu ishgirdes tokias kainas,kaip 2lt Smile
atima laiko jiems tie skanavimai. nemanau,kad buvau labai ju laukiamas klientas,nes vien ryshkindavau ir skanuodavau pas ju. aparatas uzhimtas gan ilgai ,o pelno palyginus mazhai.


Marijau kur ta atelje rast? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 7 31 12:00      

tas buvo priesh tris metus kazhkurtais.ten man su nuolaida 10% darydavo:) fotopliusas Klaipedoje ,Laukininku gatveje. paskui kiek girdejau brango ,bet man jau nebeaktualu tada buvo,nes savo skaneri isigijau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rosita    2007 7 31 15:12      

profesionalioje fotolaboratorijoje skano ( pozityvo ir negatyvo) kaina svyruoja nuo 3lt iki 55 lt, skanuojant Imacon skaneriu. atspaudas gali buti nuo 10cmx15cm iki 1mx3m ant tradicinio fotopopieriaus, spaudziant tradiciniu budu. kokybe tolygi fotovaizdui is juostos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2007 8 09 20:26      

rosita rašo:
profesionalioje fotolaboratorijoje skano ( pozityvo ir negatyvo) kaina svyruoja nuo 3lt iki 55 lt, skanuojant Imacon skaneriu. atspaudas gali buti nuo 10cmx15cm iki 1mx3m ant tradicinio fotopopieriaus, spaudziant tradiciniu budu. kokybe tolygi fotovaizdui is juostos.


na as ne profas todel man ir kainos per dideles tokios, bet aciu uz info Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą