Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

dienoraštiniai reikalai

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas skarbonke    2009 4 07 18:32      

Adomai, esi iš principo teisus, kaip ir kva su viltare teisios, ale kad tie dienoraščiai ir taip vos šilti, todėl mano durna galva bandymas jiems prisukt deguonį (tipo bandyt pakelt mianinį lygį) prives šitą skyrelį iki komos (-:

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 07 19:06      

skarbonke ♂ rašo:
Adomai, esi iš principo teisus, kaip ir kva su viltare teisios, ale kad tie dienoraščiai ir taip vos šilti, todėl mano durna galva bandymas jiems prisukt deguonį (tipo bandyt pakelt mianinį lygį) prives šitą skyrelį iki komos (-:


As tai pajamciau is merginu pasisakymu ta momenta kad "PATEIKIM IDOMIAU" - ar tai meniniu, ar tai crazy ar kokiu nors dar rakursu, o ne vien "pasines" foto, kad ir labai mielu draugu Smile Aisku, tai reikalauja laiko ir pastangu, bet... Smile Tada ir koma negres, manau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 4 07 19:13      

nugi ни каждаму дано,
o ir iš dienoraščio mianą gimdyt aš asmeniškai tikrai tingiu (tipo lodorius esu, nu), ti va (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 07 19:27      

skarbonke ♂ rašo:
nugi ни каждаму дано,
o ir iš dienoraščio mianą gimdyt aš asmeniškai tikrai tingiu (tipo lodorius esu, nu), ti va (-:


tai ir as tingiu. uztai kartais serija padarau ten kur dienorasciui vieta siaip jau Smile

O del nekazdomu dano, tai neumejesh nauchim a nexochesh - KVA ZASTAVIT Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 4 07 19:33      

Adomas Svirskas rašo:
skarbonke ♂ rašo:
nugi ни каждаму дано,
o ir iš dienoraščio mianą gimdyt aš asmeniškai tikrai tingiu (tipo lodorius esu, nu), ti va (-:


tai ir as tingiu. uztai kartais serija padarau ten kur dienorasciui vieta siaip jau Smile

O del nekazdomu dano, tai neumejesh nauchim a nexochesh - KVA ZASTAVIT Smile


OK !
Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 4 07 19:35      

Adomas Svirskas rašo:
<iskirpta>bet pvz GintaroM dienorastis is Paberzes yra deadly boring,
<iskirpta> O tai blin visi kaip teleobjektyva prarije <iskirpta>

Kva dienorascius traktuoja kaip mena, o dauguma kaip flickra, tame ir skirtumas.

Ir sutinku ir ne.
Meno dienorasciuose neiieskau, bet asmeniskai labai patiko paziureti GintaroM dienorasti. Nauji dalyviai (kolegos is ne Panevezio) visados kazkaip kitaip paziuri i visa ta veiksma ir skirtingai ji pateikia. Panevezys ne Vilnius ar kitas didmiestis ir nebuvo bei, manau, nebus kazkokios meetu reportazu dideles kaitos. Vistiek ekrane smekscios tie patys pabode veidai Wink O dienorasciai nera visai vienodi, pvz:
http://fotokudra.lt/aut_dienorasciai.php?aut=6045&d=5152
http://fotokudra.lt/aut_dienorasciai.php?aut=260&d=8756

Is kitos puses, cia kaip foto po baliaus. Juk dalyvavusiems visada idomu perzvelgti, prisiminti kazkoki ivyki. Be to pamatai kaip ir kas ta laika leidzia, kaip kad neseniai praejes Kauno meetas, kuri irgi labai skaniai paziurejau (nors irgi buvo daug panasiu foto). Matosi kuom ta diena kolegos "gyveno" ka veike/nuveike...
Gerai Andrius M kazkada pasake: "Jei gali nedainuoti - nedainuok". Perfrazavus galima butu teigti, kad jei gali nedeti dienorascio - nedek. Bet ar tada fotokudra neprarastu savo autentiskumo jei visi i dienorascius detu tik isgyvenimus ar kokius pajautimus ar pan. Pati fotokudra skelbia, kad tai ne tik fotografija, bet ir kuryba, ir bendravimas. Taigi, manau, kad idesiu ir as savo tos dienos dienorasti ir nesupykite, kad pamatysite labai panasiu, jau matytu, vaizdu. Wink
O si diskusija yra gera.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 4 07 19:36      

kadangi dauguma mano nuotraukų nukeliauja į dienoraštį o ne į kūdrą ar pelkę, tai šūkausiu prieštaraudama dedamų į dienoraštį nuotraukų lygio kėlimą. Užstrigo besikartojantys veidai, paskui užstrigs neoriginaliai fotografuojami vaikiukai, paskui gėlytės. Dienoraščiai yra jėga.
Jei žiūrėdama kūdroje darbus pasijuntu tarsi užsukusi į kokią įvairių autorių parodą su vykusiom ar mažiau nuotraukom, dienoraštis man namai, į kuriuos gali pasikviesti svečių. O kad jau pasikvieti svečių į namus, norisi ir pavaišinti juos tuo, ką pati suruošei, tuo kas pačiai miela, kuo pati gyveni... o ne bandyti taikstytis skoniams ir t.t.
Nemoku aiškiai dėlioti minčių. Bet man labai patinka dienoraščių laisvė. Ir faina būtų, kad tokie jie ir liktų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 4 07 19:46      

Ai va dar vienas argumentas:
Nusiunciau kolegai dienorasciu linkus is to pankudrieciu meeto. Parase - pavydziu. Va ir gera man ant dusios, kaip tikram lietuviui, kad kitam pavydu !
Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 07 19:53      

Luce rašo:

Nemoku aiškiai dėlioti minčių. Bet man labai patinka dienoraščių laisvė. Ir faina būtų, kad tokie jie ir liktų.


Laisve liko ir liks, o kad ji butu idomesne, tai nekenkia ir tokie pasisakymai kaip kva ir viltares.

Daznai ir sveciu pasedejimai buna nuobodus, jei nebuna draivo. As pvz netikiu, kad Paberzeje visi ten vien sudvasintai pakyletai i lubas vepsojo Smile Tai ir parasiau, kad kaip portretu krepsys ten fine, o kaip dienorastis tai snipstas - dienos neatspindi Smile Dienorastis yra sudurtinis zodis - dienos rastas Smile Keep that in mind, folks Smile Na, dienos, vakaro, valandos, akimirkos... Smile Tuos pacius 10 veidu galima idomiau, nors ir pro alaus bokala, kaip rodos Malvydas padare kazkada...

Dienorastis NERA fotoalbumelis, ka merginos ir pabreze. Manau daugeliui uzkliuvo kva radikalumas, man tai ne, pats esu radikalas Smile

O laisve liks, cia daugiau - chebra, irodom kad galim nenuobodziai Smile

Asmeniskai man nenuobodu tokie kaip "pas Petruska" - http://fotokudra.lt/aut_dienorasciai.php?aut=3461

Bet cia man Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 4 07 20:01      

Taip Adomai tu teisus, na kartu ir radikalas Wink
Ir Kva radikale. Ir tai gerai, kad kazkas pasako "tiesiai sviesiai" kas kaip yr.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 07 20:05      

Adomas Svirskas rašo:

Laisve liko ir liks, o kad ji butu idomesne, tai nekenkia ir tokie pasisakymai kaip kva ir viltares.

Ir dienoraščiai Very Happy Ironizuoju biski biski tik vienos adresu dėl paskutiniojo, ba neįkertu kuo tai gudriau už meetus.
Kai užaugsiu ir nebijosiu žmonių fotkint, būtinai prisijungsiu prie panevėžiečių - pagal kraują Smile Ir dienoraštį gal parašysiu... Smile Arba ne, ba aš su jais (dienoraščiais) apskritai susipykus šiek tiek. O bet tačiau dienoraštis, nors ir viešas daiktas yra mano ir pagal mano supratimą ar nesupratimą, o ne pagal solidesnio ir subtilesnio skonio užsakovo pageidavimus Smile


Paskutinį kartą redagavo Patieška, 2009 4 07 21:05 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 4 07 20:25      

skarbonke ♂ 100% teisus, retą dieną dienoraštis sulaukia 10 įrašų, o pastoviai juos peržiūrinčių gal dar mažiau. Jis neįdomus tiems, kam svarbūs pagaliukai ir galimybė kam nors įkalt 5 ar 3. Negi sekantis žingsnis bus avatarų, nick'ų, vardų ir pavardžių aptarinėjimas. Patarimus duokit ten kur yra vertinimai, bet patarinėt kaip rašyt SAVO dienoraštį, tai čia šiek tiek perlenkėt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 07 20:51      

Skarbonke visada 101 proc teisus, ypac dabar, nes parase kad as is principo teisus Smile Ta proga dar viena foto jam dedikavau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 07 21:08      

kvailas pavyzdys būna užkrečiamas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2009 4 07 22:41      

O aš tai manau, kad ne veltui Kva buvo du metus iš eilės išrinkta geriausia matraštininke-dienoraštininke ir jai tikrai rūpi dienoraščiai, bei jų kokybė.
Dienoraštis yra pakankamai asmeniškas dalykas ir kiekvienas gali pasirinkti kokias fotografijas deda... Atrinkti įdomiausiems dienoraščiams yra sugalvotas balsavimas ir dalyviai patys pasirenka kas jiems įdomu. Tik bėda kai masiškai vieni kitiems sudeda balus iš šio principo nieko gero nebelieka.
Labiau gal pykstama ne dėl dienoraščių turinio, bet kad gaunasi nedraugiška kitų žmonių atžvilgiu - į viršų yra išstumiami daugumoje vieno renginio dienoraščiai... Tad yra gerai, kad zmones renkasi į meetus, gerai kai deda dienorasčius, tik reiktų pagalvoti kaip po meeto ir kitų žmonių nenuskriausti...


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą