Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

dienoraštiniai reikalai

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Luce    2009 4 07 14:21      

kva rašo:
tarkim, kad ir šiandien - tik vienas dienoraštis tarp geriausių yra ne iš myto. nu ką aš žinau...
o kas tame blogo?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 07 14:28      

kva rašo:
ar jūs nemanot, kad čia truputį per daug tų vaizdų?

Ne, nemanau, nė nepagalvojau, kad dėl to jaudintis reiktų Smile

kva rašo:
gal jau užteks? tarkim, kad ir šiandien - tik vienas dienoraštis tarp geriausių yra ne iš myto. nu ką aš žinau...

Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 4 07 14:29      

Luce rašo:
kva rašo:
tarkim, kad ir šiandien - tik vienas dienoraštis tarp geriausių yra ne iš myto. nu ką aš žinau...
o kas tame blogo?


ir nuo kada dienoraščiai vertinami? Smile Man rodos, kad dienoraštis yra kaip ir profilio dalis, kur autorius gali daugiau apie save parašyti. Suitinku, kad daug panašių foto vienoj vietoj kam nors nepatinka, bet ir nebūtina jų žiūrėti. Beje tavo, kva, dienoraščiai visad įdomūs Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 4 07 14:29      

Luce rašo:
kva rašo:
tarkim, kad ir šiandien - tik vienas dienoraštis tarp geriausių yra ne iš myto. nu ką aš žinau...
o kas tame blogo?

matyt kažkokius limitus viršijo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 4 07 14:29      

kva rašo:
ar jūs nemanot, kad čia truputį per daug tų vaizdų? gal jau užteks? tarkim, kad ir šiandien - tik vienas dienoraštis tarp geriausių yra ne iš myto. nu ką aš žinau...


įtikinai, savo nebedėsiu (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 4 07 14:37      

galima dėti, galima. nors ir kad visi ten tūpėtų tarp geriausiųjų, titulų čia nėra ir tai nelabai svarbu. bet kai jų toks kiekis ir jie nesiskiria beveik, tai paprasčiausiai dėl to. nuotraukom kur kiekvienas forografas visais rakursais galima skypu pvz pasidalinti. o jei tai faini dienoraščiai, tai nu nors ir 25 jų būtų, bet kad skirtųsi bent Smile nors nu gražūs tie žmonės, tik va piratus vaidina, vis vieną akį užsidengia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 4 07 14:54      

turėjau omeny, ne kad geriausi, bet mėgstamiausi - va Smile aišku, dienoraščių nieks nevertina - to daryti ir nereikia. nereikia jų ir riboti. aš tik dar kartą pasikartosiu kartu su viltare, galbūt galima vienodomis nuotraukomis ir šiaip apsikeisti? o juk būna įdomių fotkių ir iš mytų - ohoho, gal kai kurios net vertinimui tiktų. bet juk dienoraštis nėra tik raportas iš susitikimų. tai va ir skatinu, kad gal kažkaip bent įdomiau pateiktumėt Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 4 07 15:06      

kva, lukašenkizuojiesi? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 4 07 15:18      

kva rašo:
bet juk dienoraštis nėra tik raportas iš susitikimų. tai va ir skatinu, kad gal kažkaip bent įdomiau pateiktumėt Smile

jau kūdra ir pelkė skatinama ir ten prašoma įdomesnio pateikmo. Jei jau reikia atskiros temos, kur būtų dedamos susitikimų nuotraukos tai tik ne dėl to, kad tarp savaitės mylimiausių vien susitikimų nuotraukos, ar kad jos neįdomiai pateiktos.
Ne tiek jau daug galų gale tų dienoraščių. Labai lengvai galima atsirinkti ką žiūrėti ką ne.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 4 07 15:39      

na, aš manau, kad tikrai nieko blog'o jei ir dienoraščiuose prašoma įdomesnio pateikimo Smile daugelyje sričių žmogus turėtų stengtis, o ne daryti ką nors atmestinai bei nuobodžiai - ypač jei tai skirta ir kitiems. bet čia nekalbant apie dienoraščius, nes objektyviai jų įdomumo neįvertinsi. ir šiaip keista, kad jau turiu gal kokį penktą kartą kartoti - ne todėl, kad jo mylimiausios. o todėl, kad jų žiauriai daug ir jos visos vienodos. beveik vienodos. jos atsibosta. jas neįdomu žiūrėti. paspaudi ir išjungi. ir čia neina kalba apie kažkius dienoraščio apribojimus ar draudimus. sakau tik, ar būtina jų tiek daug dėti? o jei būtina, gal galima dėti kur nors/ kaip nors kitaip. ir išvis, prie ko tas lukašenka ;P

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 4 07 15:52      

kva rašo:
jų žiauriai daug ir jos visos vienodos. beveik vienodos. jos atsibosta. jas neįdomu žiūrėti. paspaudi ir išjungi.


tai kad atmetus mytus bei draugų susitikimus - pasivaikščiojimus, padabojam ką turim: 90 procentų gėlytės ir žolytės, na plius truputis poezijos, matyt po žolytės ir psio. lėta mirtis tuos dienoraščiuos tiek gausume tiek žiūrimume, koks 10 etatinių žiūrėtojų ir vienas kitas prabėgantis, bent jau man toks ispūdis susidarė per tuos vienerius metus kai dienoraščius daboju


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2009 4 07 16:52      

man tie meetai idoiausias dalykas, kadangi kudroj nepazistu asmeniskai nei vieno individo, tai man idomu issiaiskinta kas yra kas mytuose. Tai labai lengva padaryti, lyginant 5iu skirtingu fotomeninku reportazeliu; tai va, darbo metu turiu gera uzsiemima, aciu panevezininkams Wink)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas    2009 4 07 17:57      

šiaip tai įdomus dalykas, kai susirenka koks 15 potograpų į vieną vietą ir potkina tuos pačius daigtus. Poto įdomu lyginti kas ką kaip įamžijo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 07 17:59      

Pabusiu eilini karta "blogas" ir nepopuliarus, bet is principo (i detales nelendant) sutinku su kva ir viltare, labiau su pastaraja, nors malonu kolegas matyt, ypac kai pats negaliu sudalyvauti. Tiek kad... na, vel atrodys kad as tendencigai "varau", bet pvz GintaroM dienorastis is Paberzes yra deadly boring, nors ir miela matyti kolegas (thats why uoga) - visi statiskais feisais, ta pati aplinka etc etc... Nu blin, negi tu paciu zmoniu negalima idomiau? O tai blin visi kaip teleobjektyva prarije ar i kaziuka ateje Very Happy Again, kaip portretu rinkinukas tai fain, kaip dienorastis... Tipo jus ten ka, baznycioj visa diena ir stovejot kaip... Na nesakysiu kaip kas, o tai cia Velykos ir all that stuff Smile Vienzo mazumele judesio tai nekenktu.

Kva dienorascius traktuoja kaip mena, o dauguma kaip flickra, tame ir skirtumas. Ir aisku kad dienorastis su foto "wuo, cia mano draugIAlis!!!" daugiau sutrauks uogu, tai zmogiska.

Bet who gives a damn, tarkime jei as zinau, kad kva yra dienorasciu master, tai kai norisi "stiprios kavos", einu pas kva, o jei norisi galvu paziureti einu kitur Smile Visiems vietos yra po saule Smile

Gerbiu kva ir viltare siuokart uz pastangas atfiltruoti bent jau ziurovo percepcija Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 07 18:05      

kva rašo:
o juk būna įdomių fotkių ir iš mytų - ohoho, gal kai kurios net vertinimui tiktų. bet juk dienoraštis nėra tik raportas iš susitikimų. tai va ir skatinu, kad gal kažkaip bent įdomiau pateiktumėt Smile


Butent. Kick asses, kva Smile I am with you here. Boring stuff must die Very Happy

Jei kva lukasenka cia, tai as hugo chavezas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą