Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nekokybiska nuotrauka reikia daryti kokybiskai

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Tomas Juškaitis    2007 7 16 12:12      

kaskada anksciau is vieno patyrusio fotografo kalbant apie nuotrauku gadinima isgirdau man istrigusia fraze... "Nekokybiska nuotrauka reikia daryti kokybiskai".
papasakokit ka Jus photoshope naudojat noredami nuotrauka susendinti, suraizyti ar sugadinti spalvas... (pvz. padaryti toki ivaizdi kad fotkinta su zenitu is 1997m spalvota juosta, arba su SSRS laiku skaidre ir t.t.)? nors is tikro naudojat CANON EOS DIGITAL Smile Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 7 16 12:16      

zydintis_psichas rašo:
kaskada anksciau is vieno patyrusio fotografo kalbant apie nuotrauku gadinima isgirdau man istrigusia fraze... "Nekokybiska nuotrauka reikia daryti kokybiskai".
papasakokit ka Jus photoshope naudojat noredami nuotrauka susendinti, suraizyti ar sugadinti spalvas... (pvz. padaryti toki ivaizdi kad fotkinta su zenitu is 1997m spalvota juosta, arba su SSRS laiku skaidre ir t.t.)? nors is tikro naudojat CANON EOS DIGITAL Smile Wink


visu pirma reikia matyti daug tu senu nuotrauku ir tiksliai zinoti kokiais metais kokia juosta buvo, kiek grudo, kokios spalvos nuvaziuodavo ant orwo skaidriu ir t.t. Smile zinant tai nebus sunku pritaikyt sopinius filtrus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Juškaitis    2007 7 16 12:41      

paziurekime kaip graziai atrodo musu kolegos marijau nuotraukos... va pvz kad ir tokias kaip padarytumete is grazios ir kokybiskos?

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.91489;order.;count.3;user.4908;search.;

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.87899;order.;count.3;user.4908;search.;

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.87624;order.;count.3;user.4908;search.;

ir kt...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 7 16 12:43      

zydintis_psichas rašo:
paziurekime kaip graziai atrodo musu kolegos marijau nuotraukos... va pvz kad ir tokias kaip padarytumete is grazios ir kokybiskos?

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.91489;order.;count.3;user.4908;search.;

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.87899;order.;count.3;user.4908;search.;

http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.87624;order.;count.3;user.4908;search.;

ir kt...


fotkink i juostele, paprasciau bus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 16 13:05      

nu pas tave ir klausimai Very Happy. teisingai sako chiudalasas fotkink i juostele.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Juškaitis    2007 7 16 13:21      

o ka daryt jei neturi juostinio? as todel ir klausiu nes noriu ismokt tai padaryt su kompiuteriu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 7 16 13:48      

zydintis_psichas rašo:
o ka daryt jei neturi juostinio? as todel ir klausiu nes noriu ismokt tai padaryt su kompiuteriu


internete pilna visokiu "kaip pasidaryti ta ir ana su PS" (ypac angliskai)- dirbtinis grudas, dirbtinis vinjetavimas etc. bet as tai irgi nesuprantu kam reikalingi sintetiniai saldikliai kai cukriniu runkeliu dar pilna auga (t.y. juosta dar nera tokia brangi ir neikandama)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Juškaitis    2007 7 16 13:53      

ne piniguos esme, o principe... nžgal niekad man to neprireiks, nes kada is tiersu klijantui reikes nekokybes as pasiimsiu savo juostinuka. bet as ismokti noriu ta pati padaryti ir photoshopu Smile) ar jums taip nebuna, kad norite mokintis? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 7 16 14:06      

zydintis_psichas rašo:
ne piniguos esme, o principe... nžgal niekad man to neprireiks, nes kada is tiersu klijantui reikes nekokybes as pasiimsiu savo juostinuka. bet as ismokti noriu ta pati padaryti ir photoshopu Smile) ar jums taip nebuna, kad norite mokintis? Smile


manau kad tamsta absoliutizuojate "nekokybes" termina:) tam tikru savybiu nereiketu vadinti "nekokybe". pvz grudas yra tiesiog savybe, priklausomai nuo to, ka nori pavaizduoti, grudas gali buti net labai vertinga kokybe. nes net ir su juosta, gali rinktis "begrudzius" sprendimus - panF arba Delta, Tmax. o kai kurie juostos kokybiniai aspektai (pvz bw tonai) skaitmenai dar ir nepasiekiami (cia vel rizikuoju sukelti ilgas diskusijas). todel reiketu vadinti 'juostos imitavimu", o ne "nekokybe"Smile o del mokymosi - visada norisi ismokti daugiau. tik del konkretaus sio atvejo - mano labai labai asmenine nuomone (kuri gali buti ir niekam neidomi) - kam rinktis "dirbtiniai kvapai identiski naturaliems", kai pilna naturaliu kvapu Smile bet - kiekvienam savo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Juškaitis    2007 7 16 14:26      

del pavadinimo9 sutinku.. tiesiog ant pirstu galu tas zodis uzlipo.. bet esme supratot Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žemė    2007 7 16 14:34      

http://good-tutorials.com/ (aciu Siguciui uz sita linka. Reikalingas dalykas norint isgaut ivairiu pribumbasu photoshopu.)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Juškaitis    2007 7 16 16:53      

ACIU ULA. tikrai geras Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 7 16 17:48      

Būna dvejopa bulvių košė. Viena - pigu ir greita, užpili karštu vandeniu, palaikai kelias minutes ir "mėgaujiesi". Antra - skuti bulves, verdi, trini, maišai ir tada turi tikra, nors ir daug laiko sugaišta, bet kurkas skanesnė nei greita ir pigi.
Skonio reikalas manau... Nors iš tikro, aš darbe valgau tą greitą ir pigę, o namie pats grūdu, taip skaniau man Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 7 16 21:41      

m2x rašo:
Būna dvejopa bulvių košė. Viena - pigu ir greita, užpili karštu vandeniu, palaikai kelias minutes ir "mėgaujiesi". Antra - skuti bulves, verdi, trini, maišai ir tada turi tikra, nors ir daug laiko sugaišta, bet kurkas skanesnė nei greita ir pigi.
Skonio reikalas manau... Nors iš tikro, aš darbe valgau tą greitą ir pigę, o namie pats grūdu, taip skaniau man Wink


Indomiai cia issireiskei, as tai pripazistu fotoshopa skaitmeninej fotografijoj, kaip ir analogineje su cheminem priemonem. Kaip kazkas jau minejo (tiksliai nepamenu kur) viskas tas pats, tik keiciasi irankiai, budai ir laikas, sugaistas tam.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 7 16 22:49      

PS pripažystu ir aš, tiesą pasakius visi mano kadrai praeina PS dirbtuves. Tik kas keisčiausia, kad iš pažiūros nusenusi juosta reikalauja kurkas mažiau darbo įdeti nei digital. Kalbu apie apdirbimą PS. Gal čia daug kas priklauso ko tu iš kadro nori.
Kaip ten bebūtu kiekvienas save gerbentis fotografas, ar bent jau save laikantis fotografu turėtu turėti kažkokį suoratimą apie senają fotografiją, tiksliau jos gamybos procesus.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą