Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Ar tai tiesa?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Marijus *Bružila    2009 3 25 7:28      

primine. mano kartos zhmogenai turetu atsiminti toki zhaidimuka firmos Elektronika 'Nu, pogodi', kur vilkas kiaushinius gaudo. tai sakydavo, kai praeisi visa zhaidima (surinksi 1000 tashku) nauja "Nu ,pogodi' filmuka ten parodys...
buvo tu, kurie tai mate...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 3 25 8:49      

Marijus * rašo:
primine. mano kartos zhmogenai turetu atsiminti toki zhaidimuka firmos Elektronika 'Nu, pogodi', kur vilkas kiaushinius gaudo. tai sakydavo, kai praeisi visa zhaidima (surinksi 1000 tashku) nauja "Nu ,pogodi' filmuka ten parodys...
buvo tu, kurie tai mate...

turejau, ir dar buvo keiciami ekranai Smile Pakeiti ekrana pasikeicia vaizdas ir smutkes kurios krenta Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 3 25 9:15      

Marijus * rašo:
primine. mano kartos zhmogenai turetu atsiminti toki zhaidimuka firmos Elektronika 'Nu, pogodi', kur vilkas kiaushinius gaudo. tai sakydavo, kai praeisi visa zhaidima (surinksi 1000 tashku) nauja "Nu ,pogodi' filmuka ten parodys...
buvo tu, kurie tai mate...

Laughing Laughing Laughing prisiminiau ir aš tuos bajerius Laughing Laughing Laughing
ačiū už rimtą dozę vitamino C nuo ryto Laughing Laughing Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 3 25 9:17      

katinas_menesienoj rašo:
turejau, ir dar buvo keiciami ekranai Smile Pakeiti ekrana pasikeicia vaizdas ir smutkes kurios krenta Smile


tai čia jau kažkokie kitokie... pirmieji tikrai nekeisdavo ekranų


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 3 25 9:20      

Marijus * rašo:
primine. mano kartos zhmogenai turetu atsiminti toki zhaidimuka firmos Elektronika 'Nu, pogodi', kur vilkas kiaushinius gaudo. tai sakydavo, kai praeisi visa zhaidima (surinksi 1000 tashku) nauja "Nu ,pogodi' filmuka ten parodys...
buvo tu, kurie tai mate...


na, jei jau dalintis istorijomis... pamenu buvo "urban legend", kad cigareciu kosmos pakeliai dalyvauja kazkokioje mistineje loterijoje (sumos nepamenu, bet ji buvo grandiozine). loterijos esme buvo rasti pakeli, kuri isardzius ant tam tikru vietu turejo buti atspausdinti ar tai nuliukai ar tai vienetukai... aisku visi pakeliai buvo su tais skaiciukais, tik priesingais nei reikejo...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 3 25 9:37      

MP rašo:
Marijus * rašo:
primine. mano kartos zhmogenai turetu atsiminti toki zhaidimuka firmos Elektronika 'Nu, pogodi', kur vilkas kiaushinius gaudo. tai sakydavo, kai praeisi visa zhaidima (surinksi 1000 tashku) nauja "Nu ,pogodi' filmuka ten parodys...
buvo tu, kurie tai mate...


na, jei jau dalintis istorijomis... pamenu buvo "urban legend", kad cigareciu kosmos pakeliai dalyvauja kazkokioje mistineje loterijoje (sumos nepamenu, bet ji buvo grandiozine). loterijos esme buvo rasti pakeli, kuri isardzius ant tam tikru vietu turejo buti atspausdinti ar tai nuliukai ar tai vienetukai... aisku visi pakeliai buvo su tais skaiciukais, tik priesingais nei reikejo...


Mhm, kazka tokio pamenu .... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina    2009 3 25 9:56      

Einu deti Ramunui 10 penketu;DDD
Oi tuoj pasididinsiu savo reitingus;DDDD zmogeliukai skubekit naudotis:DD
Sorius neradau sarkazmui geresnes geresnes vietos kaip si:DD

idomi cia kudroje sistema..netelpa mano smegenelese..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina    2009 3 25 9:56      

Marijau einu ir tau deti 5 -tu;DD

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 3 25 10:06      

Grazina rašo:
Marijau einu ir tau deti 5 -tu;DD


dėk ir man. nešioju -2.75 dioptrijos akinius. su jais labai gerai matosi kas kiek parašo Laughing Laughing Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jogminas    2009 3 25 10:09      

Kalbant apie kvailas legendas, tai dar praėjusio amžiaus pačioje pabaigoje studentų bendrabutyje "skraidė" antis, kad už 1 litrą cigarečių pelenų, vaistinėje 10000Lt moka, tai visi su slovikais po bendrabuti lakstė ir pelenines tuštino.
Įsivaizduoju vaistininkių veidus, kai pradėjo studenčiokai atlygio reikalauti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2009 3 25 10:10      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Herkus Milaševičius rašo:
A kur tu matei motera, vyresne nei trisdesimt??? Shocked

Tu cia pagal isvaizda ar pagal gimimo data klausi?
Negi tu tikrai tiki, kad virs trisdesimt moterys jau nebe moterys? Very Happy


As tai is vis patiklus-pvz tikiu, kad Valinskas netaps prazidentu... O apie moterys...as turejau omenyj, ar tu matei moteri, kuri pati prisipazintu, kad jai daugiau nei trisdesimt...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 3 25 10:36      

MP rašo:
Marijus * rašo:
primine. mano kartos zhmogenai turetu atsiminti toki zhaidimuka firmos Elektronika 'Nu, pogodi', kur vilkas kiaushinius gaudo. tai sakydavo, kai praeisi visa zhaidima (surinksi 1000 tashku) nauja "Nu ,pogodi' filmuka ten parodys...
buvo tu, kurie tai mate...


na, jei jau dalintis istorijomis... pamenu buvo "urban legend", kad cigareciu kosmos pakeliai dalyvauja kazkokioje mistineje loterijoje (sumos nepamenu, bet ji buvo grandiozine). loterijos esme buvo rasti pakeli, kuri isardzius ant tam tikru vietu turejo buti atspausdinti ar tai nuliukai ar tai vienetukai... aisku visi pakeliai buvo su tais skaiciukais, tik priesingais nei reikejo...

o jo pamenu. rinkom. dar ten lyg reikejo iki 27 surinkti skaitmenis ir ir kazhka gausi gero Smile)) pleshydavom tuos pakelius, po balkonais shliauzhiodami Smile)) geri laikai buvo , shvirkshtu nesimetydavo , kaip kad dabar


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 3 25 10:37      

Grazina rašo:
Marijau einu ir tau deti 5 -tu;DD

tai kaip tu dabar tai padarysi, kai tiek ketvertu ir trioshkiu jau man pridejai,matosi gi..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 3 25 11:17      

Donatas Guzevicius rašo:
katinas_menesienoj rašo:
turejau, ir dar buvo keiciami ekranai Smile Pakeiti ekrana pasikeicia vaizdas ir smutkes kurios krenta Smile


tai čia jau kažkokie kitokie... pirmieji tikrai nekeisdavo ekranų

keisdavosi, issardai atskues varztus, visus, vidui dar atsuki idedi kita ekrana, tada dar gumeles kuriomis jungiasi prie plokstes. daznai nesusjingdavo jos Smile
oldtimer Smile gal dar namie rasciau ji Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina    2009 3 25 11:26      

Marijus * rašo:
Grazina rašo:
Marijau einu ir tau deti 5 -tu;DD

tai kaip tu dabar tai padarysi, kai tiek ketvertu ir trioshkiu jau man pridejai,matosi gi..


Tada man ne kas, nezinojau, kad tokie dalykai dedasi antai ant musu kudros..Very HappyD
Marijau ar galiu ispirkt kazkaip savo nuklydimus?Very HappyD


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą