Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Reikia patarimo :)

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Ponaitis_B    2009 3 22 20:54      

dekui uz info Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pubas    2009 3 26 10:31      

Net negalvok apie D60.
Objektyvai tiks tik nikono AF-S arba sigmos HSM. Kiti neaurofokusuos. O paminėti objektyvai brangūs. O jei rankos dreba naudok monopodą. Pabandžiau- labai padeda.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ponaitis_B    2009 3 28 9:58      

tai koki pirkti cia bus mano pirmasis veidrodinis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 3 28 10:28      

Aš asmeniškai vadovaujuos tokia logika pirktamas bet kokį brangesnį daiktą, objektyvą, blykstę, aparatą, dviratį-nesvarbu,kad tai pirmas veidrodinis, nesvarbu, kad palyginti nebrangus, bet tai vistiek didelė pinigų suma, todėl ji turi tarnauti ilgai. Pvz.nusipirkęs D60 ar kokį EOS1000D, po maždaug metų liksi nepatenkintas, nes bus pradėta vykdyti tokios idėjos, tokios fotografijos, kurios viršys aparato limitą. Daug kas sako, kad nesvarbu body, svarbiausia-optika. Taip, body tarnaus ilgai, objektyvai bus keičiami, būtent todėl body turi būti su didesniu laiko rezervu, profesionalesni kūneliai leidžia nebegalvoti, kad dabar yra geresnių aparatų, nes senas aparatas bus visdar puikus, palginti su to meto megėjiškais. Būtent todėl pažengę fotografai ir profai dar dažnai dirba su EOS 1D MkI, seno modelio EOS 5D ar EOS 30D. Todėl geriau investuot 1 kartą 4000Lt, nei 5kart po 1000, daiktas už,tarkim, 4000 ar daugiau bus aukštesnės kasės ir visvien geresnis už naują žaisliuką.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pubas    2009 3 28 16:49      

Aš paėmiau D40x dėl pigumo- dabar nagus graužiuosi. Meną, žinoma, ir su muiline galima padaryti, bet... Nebeužtenka man jo: trijų fokusavimo taškų, blykstės nuotolinio valdymo, ISO jautrumo ir tt. O D80 dabar 2K kainuoja.
D90+AF Nikkor 50mm f/1.8D (2989+489=3478) o D60+AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8G (1299+679=1978) skirtumas 1500 lt. O D80 skirtumas tik 511 lt skirtumas. Bet objektyvas 50mm nepalyginamas su 35mm.
Vienu žodžiu- nekartok kitų klaidų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 3 29 12:16      

Rokas Baltušnikas rašo:
Aš asmeniškai vadovaujuos tokia logika ...


hmm... nemanyčiau, kad tiesa... sakyk, ar tikrai labiau norėtum, tarkim, 450D su canon 18-55 IS 3,5-5,6 ar 1000D su tamron 17-50 2,8 XR?

jei kalba eitų apie juostinukus, tai pritarčiau, bet taip nėra... Tikrai labiau apsimoka pirkti pigesnį (na, ne patį pigiausią) fotiką ir profesionalesnį objektyvą, nes fotoaparatai greičiau sensta nei jų optika. profesionalai pataria: "išleskite 30% leidžiamų pinigų fotoaparatui, o likusius 70% optikai bei šviesoms".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 3 30 21:05      

tai va, minėtas 1000D yra pats low-end'žiausias daiktas, ką siūlo Canon dabar, tai net ir su tuo tamron jo imt nelabai, nes pats aparatas nesugebėtų jo pilnai išnaudot, o ir tas 1000d sensta ne dienom, o valandom, tai ir sakau-gal geriau kokį d90(nikon) ar EOS 50d, jis tikrai gali laimingai dirbt kad ir 8 metus, o kai bus įvaldytas aparatas, naudotojas apsispręs dėl žanro, dėl brand'o ir nusipirks keletą pagal save objektyvų, kurie dirbs dar kokis 10-15 metų (jei bajonetai nesikeis ant to paties brand'o), ir jei tai bus USM L'kės (kas pas nikoną tokio lygio, nežinau), tai nuvertėjimas bus niekinis per tuos metus. Pvs pas Walldį 400d dirbo ilgai, kaip tokios klasės aparatas, nes tada kiti laikai buvo, veidrodinių kainos nebuvo tiek kritę ir 30d buvo stipriau atsiplėšęs kainų atžvilgiu. Taigi tas aparatas matė aukštos klasės objektyvų, kurie dabar draugaus turbūt su 50D, jei Walldis išsirinks, ir dirbs tas 50D tikrai ilgai, dar vieną dienraščio fotografą renginy kažkokiam neseniai su 20-tuku canon mačiau. Nusipirkai aparatą ir pamiršai, tokliau koncentruojamės į optiką, todėl aparatas turi būt pakankamai geras, kad būtų galima jį pamiršt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 3 30 21:59      

pritariu Rokui

Sekantis mano aparatas bus pilnakadris (kažkuris 5D)

Dabartinį aparatą įsigijau naują žemiausios klasės koks tik buvo (tuo metu 400D). Ir pamiršau... Blykstę galingiausią kokią tik radau (580EX II). Ir pamiršau... Optiką perku (derindamas crop faktorių) L klasės. Kelionėms 24-105/4L, fotomedžioklei 100-400L (planuojamas), plačiąjam kampe crop'as neleidžia žaisti su eLkėm - įsigijau Tokina 124 (planuojamas 17-40/4L)

Prioritetas - gera optika. Geras aparatas ateis vėliau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 3 31 7:42      

Aš tai naudoju 350D (1000D yra jo kopija) ir užteks man jo ilgam, jeigu bučiau pirkęs 40D, tai nebūčiau jo išnaudojęs... Žodžiu pasiemiau biudžetinį ir geriausią canon blykstę (580ex 2) ir dabar kyšiu pinigus ant profesionalios optikos... O šiaip tai kam kyšt bapkes, kad ir ant 50D, jeigu tu jo 50% funkcijų neišnaudosi (jei nedirbsi fotografu). ir nemanyčiau, kad tokiais technikos šuolių laikais Tau 50D ištarnautų 8 metus...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 3 31 17:19      

Kad ištarnautų skaitmena tiek metų, tiesiog reikia atsiribot nuo pašalinių fotikų ir pirma "damušt" turimą, kol jau bus pasiekti visi limitai, kuriuos riboja pats kūnelis.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 3 31 17:55      

Tai va, imi 1000D ir džiaugiesi, o jeigu nersi gyliau į fotografija tai galėsi po keletos metų žiūrėti į 50D būsimas alternatyvas, o jeigu dar toliau tai ir 5D ar 1Dm3... Mano mintys: 1 reikia suprasti ko tau reikia iš DSLR, 2 jei patinka, kišti pinigus į optika ir šviesą, 3 jei jau nebeužtenka, tai keiti fotiką, 4 o jeigu tu esi maksimalistas, tai tau tikrai pavažiuos stogas dėl medium format ar juostinuko, 5 ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 3 31 21:42      

Tu čia nesirauk ant juostininkų! Very HappyD (joke)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 4 01 6:12      

Aš nesiraunu, manau, kad fotografuot juostiniais yr daug profesonaliau nei skaitmenomis... Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2009 4 01 8:18      

taip taip, paskui skanuot reikia ismokt, turint normalu skaneri, kad kokybe padori butu Smile bet jei kokybes nereikia, tai nera prasmes nei geros optikos nei body gero imt Smile galima ir su plasmasiniais pazaist .

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą