Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Hot Pixel - Canon 20D

     

Pranešimas Daiva Šarėjienė    2007 6 15 23:47      

Sveiki, atradau, kad po dvieju metu darbo mano 20D igijo "karsta" pikseli. didele beda nebutu, bet beveik paciam nuotraukos centre Crying or Very sad jis lyg ir tik vienas toks ikyrus. Tiesa, testo su objektyvo dangteliu dar nespejau padaryti.

Jei kas susidure su sia problema prasau papasakokite kaip susitvarket ar taip ir palikot? Ar tech. canon'o servisas gali kuom padeti?

aciu Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 6 18 11:06      

pabandyk fotiko meniu nueiti i custom functions ir rasti ten long exposure noise reduction, ijunk ji ir nufotkink kanors, su ilgu (pvz. 2 sekundziu) islaikymu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Richmond    2007 6 18 21:37      

*auksine_roze* rašo:
Sveiki, atradau, kad po dvieju metu darbo mano 20D igijo "karsta" pikseli. didele beda nebutu, bet beveik paciam nuotraukos centre Crying or Very sad jis lyg ir tik vienas toks ikyrus. Tiesa, testo su objektyvo dangteliu dar nespejau padaryti.

Jei kas susidure su sia problema prasau papasakokite kaip susitvarket ar taip ir palikot? Ar tech. canon'o servisas gali kuom padeti?

aciu Very Happy


Nežinau, ar padės. Pas mane Olympe ne veidrodiniam buvo vienas karstas pikselis. Fotike yra tokia funkcija pixel mapping, kurią praleidus jis dingo. Nežinau, ar būtent tavajame ji ar analogiška funkcija yra.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą