Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

parduodu canon 3000 body 100lt

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Dangus    2007 5 31 9:50      

veikia kaip laikroduks. kaip atrodo galite paziuret cia http://dj.zaidimas.lt/canon/1.html. Kaunas. Donatas. 867318953. nepadoriu pasiulymu nepriimu Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2007 6 01 15:41      

a ko taip pigiai?Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas z    2007 6 02 14:00      

paimciau jei atiduotumei ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 6 02 15:02      

cia ne pigiai. mano galva normaliai. jei jau zenita parduoda uz 50-100lt tai canon manau uz zenita vertingiau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2007 6 04 11:54      

niu vis tiek sakyciau pigiai, mielai priglausciau toki, ale brangus malonumas su juostom zaistis, nebent jau super gerai ismanytum fotografijos principus ir taisykles....kazkur guli mano juostinukas Premier:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 6 04 12:17      

Grafaite Smile. kaip jums galima ir brangiau parduoti kad nesijaustumete nuskriausta. tarkim 150 Smile.

is tikro brangiau niekas ir nepirks. nera jis labai ypatingas. bet uz senuka zenita tikrai geresnis Smile. vien del autofokuso ir islaikymo 1/2000. plius lengvas mazas moteriskai rankai. vat.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2007 6 05 13:58      

second:) sakai kaip man po blatu kaina padidinsi:) cha cha cha
Pirmiau man reiktu kompa koki isigyti o po to apie fotiku atnaujinimus galvot:)siaip tai man nesvarbu mazas ar didelis:)turiu Samsung S402, tai jis maziuks, is pradziu baisu buvo i rankas imti, kol apsipratau, o vat Power Short S3 man visai nedidelis:)noreciau gero su geru teleobjektyvu:)ot tada viska is toli saudyciau:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 05 20:43      

second_chance'as turi ir tokį, 'tinginio" objektyvą, tai jei labai gražiai paprašyti ir tą į komplektuos prie canono, už atitinkamą kainą, kaiptau po blatu Smile)
Beje D.J. dzėkui už visockį, darbe visiems patiko:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pagonis    2007 6 06 15:53      

as gal ir pajamciau, tik reik iki kauno kazkaip dasigaut... Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 6 06 20:25      

m2x ner uz ka Smile. o ta tinginio objektyva dar uz 150lt atiduociau Smile. tamron 70-300 f3.5-5.6. ant skaitmenu tik su atvira diafragma veikia. vat, fokusuoja letai. vaizdas muiliukas.

Dream. jei dasigausi tai pranesk. niekam nereikejo iki siol sito canon. o jis tikrai veikia ir jo bukle kaip naujo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 07 5:38      

"Bloga višta jei savo viščiukų nesugeba suskaičiuoti" Very Happy Sigma pas tave, o ne Tamron Smile Nu nebent turi dar virną, bet sprendžiant iš aprašimo tai taspats apie kurį aš galvoju.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 6 07 6:40      

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil sigma sigma.... apie kazka kita galvojau matyt kai rasiau Smile. Shocked

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 16 10:02      

vis dar parduodamas. niekas dar nesidomejo. bet kaip juostinis pradedanciajam tai pats tas. dar uz 150lt galiu prideti sigma DL 75-300mm F4-5.6. ant juostinio veikia puikiai ant skaitmenos tik su atvira diafragma.

http://dj.zaidimas.lt/canon/1.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 7 16 10:24      

man pikta kiek ant taves,kad ta Vasios ilgai rinkta Fm komplekta prastumei kazhikam ir dar papigiaja.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jurevičius    2007 7 16 10:27      

as paimciau ,jei ka Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą