Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Telefono kameros

     

Pranešimas Karolis B    2019 3 27 9:31      

Sveiki, fotografai. Ar naudojates smartphono kamera, kai sakykime normalaus aparato po ranka neturit? Nes nebegsi juk pasiimti kamero pamates koki norima vaizdeli, kadangi grizus jo ko gero neliks. Nors daug kritikos del kokybes susilaukia smartphonu kameros, vistiek manau kad savo role jie turi, kai reikia greitai kazka nusnapinti. Taip pat koks smartphonas jusu nuomone turi geriausia kamera siuo metu rinkoje?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 5000    2019 3 27 19:42      

Huawei P30 Pro.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas grebliukas    2019 3 28 23:13      

Na aš pritariu, kad geriausia kamera yra ta, kurią tuo metu turi. Aišku galima visada tureti ir normalią kamerą, aš pvz visada su savim nešiojuosi fujifilm x100f, kuri tobulai tinka snappinti kadrams, ir telpa beveik į betkokią kišenę, nes yra ganėtinai maža kamera. Tai dėl to smartphono kamera man nėra taip svarbu, bet tie kurie turi veidrodinius DSRL tai beabejo visai praverstų jiems ir kompaktišką smarthphono kamera. Tai dabar gal jau atsirado ir geresnių telefonų su kamerom, nelabai seku naujienų, bet neseniai šitas buvo https://www.telia.lt/privatiems/telefonai/huawei/mate-20-pro geriausias rinkoje esantis fotoaparatas, kai kas dar pasiginčytų kad čia apskritai geriausias smartphonas rinkoje šiuo metu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jo Lanta    2022 10 24 9:29      

Aš turiu iphone 13pro tai palyginus nėra plyta ir nuotraukų kokybė viena geriausių rinkoje.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą