Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pasiulymas adminui, bei visiems kudrieciams!

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas iamacat    2009 1 24 12:21      

Sveiki-gyvi, kudrieciai!
turiu viena pasiulyma, kuris tikiuosiu gali sudominti. siap ideja paimta is portalo www.photosight.ru (cia ne reklama,o kad nepasakytu kas, kad plagiatninikas esu =). Yra ten viena tokia kompanija, kuri deda nuotraukas su tegu "СераяВолна", ir tai reiskia kad jiems idomu, kuo nuotrauka bloga,kas ,kollegu galva, galetu buti geriau. Galima padaryti atskira toki skyriu "mazohistams", beje balsavima palykti ir geros nuotrakos vis tiek buspamatytos, bet isvengus milliardu kommentaru su "+","5+" ,"=))))",bei kitu tokio tipo komentaru, liks tik kritika,bei disskusijos. Manau,kad tai bus tikrai naudinga visiems,nes naujokai (i ne tik) pamatys,kad net is pirmo zvigsnio atrodancia gerai nuotraka gali tureti silpnias puses, bei bus galimybe issklausyti kritika apie savo darbus ir apgalvoti tai.Daznai nepatikusios nuotraukos tiesiog ignorojamos,be jokiu komentaru.o jeigu bus skyrius,kur deda nuotraukos kritikos issklausyti, vadinas bus ir auditiroja ,kuri ziures sia skiriu su tikslu pabrezti klaidas.=)

p.s. atsiprasau uz klaidas.

вот такие пироги


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 1 24 12:33      

Man tai atrodo absurdiška. Atėjai į viešą erdvę - priimk ir kritiką. Kam tos skiltys visokios?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas iamacat    2009 1 24 12:36      

na tai tame ir prasme, kad daznai zmonems krtika reikalinga, o pilna "5" ,"kul","gud". o kritika isreiskiama 3 bei 3.5, o tai gan idomi,tikriausiai, kritika, bet ne labai konstruktivi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 1 24 13:07      

Jeigu kas norės, kad pakritikuotų, tai paprašys komentare po nuotrauka. Žmonėms neįtiksi koks bebūtum: yra svetainių, kur už kritiką tave gali su syvais ir pamazgom sumaišyti (pats vienoj tokioj startavau - gal todėl taip pesimistiškai žiūriu į visokius skyrelius), yra jau tokių pozityvių, kad aš net kojos ten nekeliu ir kitiems nerekomenduoju. Man atrodo, kad ši svetainė - geriausios fotografų kompanijos ir kritikos aukso vidurys irgi traukos centras. Jeigu matau, kad kepsnys atėjo voveraičių padėliot ar šiaip nuobodžių thumbnailų neaktualia tematika prideda, tai aš jų nekomentuosiu nepriklausomai nuo to bus tokia skiltis ar ne. Jeigu matau, kad pastangos įdėtos, siužetas originalus, mąstyta kaip susidoroti su šviesa, išreikšiu pastabą. Vienas, du žmonės pasakys tą pačią kritiką, o kitiems gal neįdomu, neišeina kritikuoti, gal tingi tą patį be reikalo perrašinėt. Ir viskas - taip gimsta "kul", "ankul", "fak ju" arba negimsta niekas. Man atrodo, kad įvertinimas balais yra pakankamas komentaras. Tai va tiek iš mano pusės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas iamacat    2009 1 24 13:58      

pozicija aiskia.aciu. lauksim kas dasr ka masto apie tai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2009 1 24 14:46      

Smile+

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 1 24 15:45      

iamacat rašo:
Manau,kad tai bus tikrai naudinga visiems,nes naujokai (i ne tik) pamatys,kad net is pirmo zvigsnio atrodancia gerai nuotraka gali tureti silpnias puses, bei bus galimybe issklausyti kritika apie savo darbus ir apgalvoti tai.Daznai nepatikusios nuotraukos tiesiog ignorojamos,be jokiu komentaru.o jeigu bus skyrius,kur deda nuotraukos kritikos issklausyti, vadinas bus ir auditiroja ,kuri ziures sia skiriu su tikslu pabrezti klaidas.=)

вот такие пироги


Mintis labai gera, ir kiti portalai turi tokias skiltis, pvz onexposure. Ten yra "post for critique", kur + turi bandyt suformuluoti ka ta nuotrauka norejai "pasakyti" etc. Kitaip tariant, tokia "impact making school". Tiesa as nebandziau, nes vis patingedavau. Tai va bijau, kad tinges publika postinti kritikai nes tinges, o ir kritikuotoju etatiniu manau neturesime, visa kritika uzgimsta spontaniskai kazkaip labiau. Bet skilti sukurti tai manau Mindaugui netruktu labai ilgai - paziuretume what's up Smile

Kritika atlaikyt nera sunku, juk ne dantu taisymas cia Smile Aisku ta kritika buna frontaliai tupa kartais, tipo "nera cia meno", "sudas" ar pan Smile Pats tokios tupos esu pazeres Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Žilinskas    2009 1 24 15:49      

nepritariu ir as tavo minciai ir palaikau cruxman'a jis tikrai teisingai sako ir kita vertus paziurek kas bus i pelke gali nebedet o visi des i ta skireli ir isizioje lauks kritikos galu gale gausim ta pati rezultata ka ir dabar turime tai ar verta pervardinti pelke ??


iamacat rašo:
na tai tame ir prasme, kad daznai zmonems krtika reikalinga, o pilna "5" ,"kul","gud". o kritika isreiskiama 3 bei 3.5, o tai gan idomi,tikriausiai, kritika, bet ne labai konstruktivi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 1 24 16:12      

Remigijus Žilinskas rašo:
nepritariu ir as tavo minciai ir palaikau cruxman'a jis tikrai teisingai sako ir kita vertus paziurek kas bus i pelke gali nebedet o visi des i ta skireli ir isizioje lauks kritikos galu gale gausim ta pati rezultata ka ir dabar turime tai ar verta pervardinti pelke ??


Onexposure padare gudriau - kritikai galima postinti TIK TADA, kai tavo darbas jau priimtas (praejo review stadija, kurioje vertina atrinkta publika, a la "klubo nariai"). Taigi tai nebutu Pelke 2.0 Smile

Visa problema as matau tame KAS kritikuotu.. nes irgi tinges tie, kurie gali tai padaryti, o kurie nelabai gali (pvz as Very Happy) tai who cares apie ju kritika. Na is aisku tauta tinges deti kritikai, manyciau...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 1 24 16:47      

cruxman rašo:
Man atrodo, kad įvertinimas balais yra pakankamas komentaras.


jei balsavimas būtų viešas - taip. kai jis anoniminis - jokios naudos. jei matyčiau, kas man dėjo trojkę, žinočiau, kokio lygio to autoriaus darbai ir ar man dėl tos trojkės dabar čia parintis (nes ji - aukštos kompetencijos išraiška) ar ne (nes ji - tiesiog mygtelėjimas be jokio supračiaus). todėl palaikau idėją visai.

vuolia piragi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Voverė    2009 1 24 19:24      

Pritariu idėjai.

Kritikos tikrai trūksta. Visi, dedantys minusus arba troikes, dažniausiai taip ir nepakomentuoja, už ką.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 1 24 19:24      

mano durna galva tokiu atveju balsavimas aplamai nereikalingas, tipo smėlio dėžė kur reikalingi konstruktyvūs patarimai prieš dedant vertinimui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas iamacat    2009 1 24 20:30      

skarbonke ♂ rašo:
mano durna galva tokiu atveju balsavimas aplamai nereikalingas, tipo smėlio dėžė kur reikalingi konstruktyvūs patarimai prieš dedant vertinimui.

na jeigu nebus balsavimo - nebus konkurencijos, o tada ishvis neidomu. cia juk varzybos vyksta,galima pasakyti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 1 24 20:54      

anuka rašo:

jei balsavimas būtų viešas - taip. kai jis anoniminis - jokios naudos. jei matyčiau, kas man dėjo trojkę, žinočiau, kokio lygio to autoriaus darbai ir ar man dėl tos trojkės dabar čia parintis (nes ji - aukštos kompetencijos išraiška) ar ne (nes ji - tiesiog mygtelėjimas be jokio supračiaus). todėl palaikau idėją visai.



Viešas balsavimas yra turbūt daugeliui žinomoje artscenėje. Kas iš viso to pavyko, patys žinot. Norit dar vienos artscenės?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 1 24 21:29      

cruxman rašo:

Viešas balsavimas yra turbūt daugeliui žinomoje artscenėje. Kas iš viso to pavyko, patys žinot. Norit dar vienos artscenės?


Ar galetum vienu-dviem sakiniais reziumuoti man neapsisvietusiam, kas ten artscene "pavyko" ar ne? Nes nesu girdejes...


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą